Pomalu rostoucí hcg v krvi

19.10.16 11:12

Pomalu rostoucí hcg v krvi

Ahoj holky, Podle ms bych mela byt 8tt ale mela jsem to hrozne nepravidelně takže podle me tak 6tt..3.10jsem byla poprvé u dr nic moc neviděl jen počáteční tehu a jeste ani nemohl vyloučit ze je mimo děložní…za tyden jsem šla znova a na utz byl videt uz gestacni a žloutkový Vacek po týdnu další kontrola ze uz bude videt neco vic, ale utz furt bez srdíčka, ale byl tam pokrok tak mi vzala hcg to byl čtvrtek a to bylo 14000 stim ze mam prijit po víkendu v pondělí na další odběr dnes sem si volala na výsledek a stouplo to, ale jen o 3000 ve čtvrtek jsu na utz…strasne se bojim uz sem takhle o mimi přišla…mate nekdo zkusenost stim ze to takhle pomalu stoupalo a bylo vse OK? nebo to je normalni? bojim bojim :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

951
19.10.16 11:23

Moc pozitivne to nevidim ten narust je strasne maly :( minimalni narust u zdrave se vyvijejiciho se tehotenstvi je alespon 60% nekdy treba o neco min ale optimal je kdyz se kazde 2-3 dny zvojnasobi. Ty mas narust jen pres 20%. To je opravdu malo. Ja jsem ty hodnoty takhle na zacatku mela ob den o mnohem vic jak 100%. Nezbyva ti nez pockat. Nektere holky psaly ze mely treba narust neco malo po 60% a dopadlo jim to, uvidis no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5926
19.10.16 12:28

Ten nárůst je opravdu malý. Spíš bych počítala s horší variantou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.16 12:34

Ja počítám stou horší :( ale neustupuji tehu nevolnosti a bolí me čím dal vic prsa, ne krvacim nemam bolesti, tak si dělám porad trošičku naději :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10421
19.10.16 12:45

@Tezerinka já měla SP a těhotenské příznaky odezněly až v den, kdy jsem dokrvácela, takže tím se řídit nedá. Nicméně pokud je od čtvrtka do pondělí nárůst ze 14tis na 17tis, tak to bude spíše neprosperující, bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48719
19.10.16 13:07

@Tezerinka nárůst za 4 dny je minimální, v po mělo být hcg cca 56 000 tak uvidíš co ve čt ale spíš se sekl někde vývoj :? navíc i dle utz posun minimální, na utz ty rozdíly musí být hodně velké…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.16 13:12

:( uvidim zitra no, v dubnu jsem byla na revizi v 10tt a jeste mi ji museli udělat znova bo sem mela strašný bolesti nemohla jsem ani chodím a UTZ zjistily ze me špatně vycistily a ani léky a kapacky abych začla krvavet nepomahaly ;( bojim se další revize ach jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama