Pomalu rostoucí hodnota HCG a rozdíl v týdnech tt

2
10.7.20 12:17

Pomalu rostouci hodnota HCG a rozdil v tydnech tt

Chtela bych se zeptat jestli mel nekdo podobny prubeh jako ja a s jakym koncem? VIm, ze je to individualni, kazda to mame jinak, ale pozitivni zpravy vzdy potesi :)
Podle MS bych mela byt 7+0 byla jsem vcera na utz byl tam gest. vacek se zloutk. vackem (snad to pisu spravne) a mudr rikala, ze tehotenstvi odpovida 5-6tt. Nechavala jsem si jako samoplatce pred utz delat hcg a 30.6. 1719, 2.7. 2846 a dnes jsem si zasla znovu a hodnota je 9853…takze se rozhodne co 2 dny nezdvojnasobila :?. K oplodneni podle me doslo mezi 30.5.-2.6., potom uz byl manzel pracovne pryc takze pozdeji neprichazi v uvahu :D Mame jedno dite, ktere se nam povedlo az na 9ty pokus ivf (ne vse byly plne ivf, meli jsme i minimalni stimulace atd) takze ted jsem hodne prekvapena, ze jsem tehotna prirozene a zaroven mam obavy z toho, ze jeste nebylo videt srdicko a ten rust hcg nic moc…
Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7455
10.7.20 12:25

Bohužel to moc dobře nevypadá. Hcg sice roste, ale dost málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1422
10.7.20 12:29

U mě tyto hodnoty vždy znamenaly zamlklé těhotenství :? HCG nerostlo, tak jak mělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
889
10.7.20 12:31

Zázraky se dějí a preji ti moc, aby bylo vše v pořádku…ta nejistota je hrozná…kdy mas dalsi kontrolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
10.7.20 12:37

@Julinka 18 Pristi tyden ve ctvrtek, vzdycky me prijde, ze tyden utece jak nic, ale tento tyden bude nekonecnej.. :roll:
My uz jsme s dalsim ditetem ani nepocitali, ale ted me to proste dost mrzi, ze to nevypada dobre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51062
10.7.20 12:41

@Petka133 uvidíš co další ko. Ale HCG už má být mnohem vyšší :? Cca přes 20 000 :?. Ani ten utz neodpovídá tt :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14570
10.7.20 12:44

@Petka133 Moc bych ti to přála, ale i k tomu možnému datu početí ten nález moc nesedí a hCG opravdu příznivě neroste. :( Takhle čistě podle toho, co píšeš, to dobře nevypadá, ale jistější odpověď dá až další kontrola. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2247
10.7.20 12:48
@Petka133 píše:
Chtela bych se zeptat jestli mel nekdo podobny prubeh jako ja a s jakym koncem? VIm, ze je to individualni, kazda to mame jinak, ale pozitivni zpravy vzdy potesi :)
Podle MS bych mela byt 7+0 byla jsem vcera na utz byl tam gest. vacek se zloutk. vackem (snad to pisu spravne) a mudr rikala, ze tehotenstvi odpovida 5-6tt. Nechavala jsem si jako samoplatce pred utz delat hcg a 30.6. 1719, 2.7. 2846 a dnes jsem si zasla znovu a hodnota je 9853…takze se rozhodne co 2 dny nezdvojnasobila :?. K oplodneni podle me doslo mezi 30.5.-2.6., potom uz byl manzel pracovne pryc takze pozdeji neprichazi v uvahu :D Mame jedno dite, ktere se nam povedlo az na 9ty pokus ivf (ne vse byly plne ivf, meli jsme i minimalni stimulace atd) takze ted jsem hodne prekvapena, ze jsem tehotna prirozene a zaroven mam obavy z toho, ze jeste nebylo videt srdicko a ten rust hcg nic moc…
Diky

To HCG je opravdu nízké, to bohužel s největší pravděpodobností nebude prosperující těhotentví. Něco je špatně :think:. Je mi to líto :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17635
10.7.20 13:01

Asi je fakt neco spatne, roste to moc pomalu, ted uz bys mela mit hodnoty v radech desitek tisic. Hele ale nadeje umira posledni, jen je treba pocitat i s nejhorsim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama