Pomalu sílící čárka na testu

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 06:44
Pomalu sílící čárka na testu

Ahoj, 13. DPO jsem na testu objevila slabou čárku. Od té doby testuji každý den a přijde mi, že sílí velmi pomalu. Mám vyšší pravděpodobnost mimoděložního kvůli operaci vaječníků, tak je ve mně malá dušička. Jsem 17. DPO a testy jsou Dr. Max. Měl někdo podobné a jak jste holky dopadly? Kdy má cenu to řešit na gynekologii?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Gaforia
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 24.11.18 06:57
@Anonymní píše:
Ahoj, 13. DPO jsem na testu objevila slabou čárku. Od té doby testuji každý den a přijde mi, že sílí velmi pomalu. Mám vyšší pravděpodobnost mimoděložního kvůli operaci vaječníků, tak je ve mně malá dušička. Jsem 17. DPO a testy jsou Dr. Max. Měl někdo podobné a jak jste holky dopadly? Kdy má cenu to řešit na gynekologii?

Ja si myslim, ze to mas ok :srdce:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 24.11.18 07:36

Taky myslím, že ok, taky mi sílila pomalu. Nejlepší je netestovat každej den, zkus to vydržet aspoň ob dva dny. Hodně štěstí. :kytka:

lachtanice86
Echt Kelišová 8691 příspěvků 24.11.18 07:52

Síla čárky nic neříká. Netestuj každý den, ale když už bláznis, tak ob den. A já volala na gyndu po 14dnech od vynechání ms a další týden jsem byla pozvána na kontrolu. Byla i srdeční akce

ii-ivuska
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 24.11.18 07:53
@Anonymní píše:

Sílí krásně, žádné strachy. Pokud chces mit jistotu, skoc si na krev a za dvy dny znovu, pokud bude narust dvojnásobný, je nizke riziko mimodelozniho. Ja byla na ultrazvuku 23dpo a byl vidět gestacni vacek v deloze a tim padem vylouceni mimodelozniho.

Markéta80
Hvězda diskuse 45878 příspěvků 24.11.18 09:37

je to ok, porovnej testy ob den a je vidět že sílí :palec:

Lainaire8
Závislačka 2940 příspěvků 5 inzerátů 24.11.18 09:43

Proto se má testovat obden :kytka:

Nora2
Kecalka 244 příspěvků 24.11.18 09:49

Síla čárky není směrodatná, čárka jen znamená jestli jste těhotná nebo ne.

Annabela11
Závislačka 4206 příspěvků 24.11.18 15:31
@Anonymní píše:

Neblbnout a netestovat každý den..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 15:48

Díky za reakce, já vím, že se má testovat ob den, ale nedá mi to. :oops: :mrgreen: Mám za sebou několi biochemických těhotenství, kdy právě byla jen slabá čárka a nesílila a pak přišla ms. :( Navíc mi doktorka vždycky říkala, že je u mě potřeba dát bacha na mimoděložní, protože mám prý jeden vaječník nejspíš přirostlý (teď už nevím k čemu) v důsledku operace. Tak jsem vyklepaná. Nicméně je mi jasné, že teď ještě nebude vidět na ultrazvuku nic…Kromě zvýšené únavy a pobolívání nebo spíš píchání v podbřišku mi zatím nic moc není.
Já teda vůbec nevím přesně, kolik dnů mám zpoždění, protože mám neskutečně rozlítaný cyklus. Dřív byl ok, ale od toho prvního biochemického těhu je to jednou 24 dnů, podruhé 40 dnů, pak 26 dnů…Ale ovulku poznám zaručeně podle bolestí a špinení. A myslím si, že jsem identifikovala i uhnizďování. Jeden den mi bylo docela blbě, byla jsem slabá, točila se mi hlava a pak ze mě nárazově vyteklo trochu krvavých cucků. Bylo to přesně týden od ovulace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 17:45

Děvčátka myslíte,že jsou čárky skoro stejně silné ? Je to týden od ducha na testu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 17:58
@Anonymní píše:
Děvčátka myslíte,že jsou čárky skoro stejně silné ? Je to týden od ducha na testu.

Já to mám teď cca stejně a mám 5 dní od prvního dušíka :) Myslím, že úplné maximum to ještě není, ještě zkusím za 2 dny ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 18:05

Já to mám teď takhle. ????

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 18:42
@Anonymní píše:
Já to mám teď takhle. ????

Tak to je krása :) Já myslím, že už je to skoro na maximu. Pokud máš odpoledne silnější než dopoledne, tak je to úplná paráda. Já mám vždycky odpoledne / večer o dost slabší než z ranní moči.
Tohle je má ranní - 5 dní od 1. ducha.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 18:56

@Anonymní píše:
Tak to je krása :) Já myslím, že už je to skoro na maximu. Pokud máš odpoledne silnější než dopoledne, tak je to úplná paráda. Já mám vždycky odpoledne / večer o dost slabší než z ranní moči.

Taky mas krásnou druhou čárku. No v úterý jdu k dr, a podle poslední MS bych měla být 6+5, ale ovulaci jsem měla později, takže to bude míň.
Ty jsi kolik ? ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama