Pomalu sílící testy, bolest na levém vaječníku

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31
10.1.22 09:48

Pomalu sílící testy, bolest na levém vaječníku

Dobrý den, měla bych takový dotaz, třeba má někdo podobnou zkušenost jako já.
Asi před půl rokem, mi doktorka řekla, ze mám zvětšené vaječníky a náběh na PCOS, ale nemám to potvrzené. V prosinci jsem měla jít na prohlídku, ale dostala jsem covid.
Proč zakládám tuto diskuzi.. Zázrakem jsem ve ctvtek ráno, tedy před 4 dny zjistila, ze jsem těhotná. Podle menstruace bych měla bych dnes 5 týdnu.
Na týdenním testu 1-2, proužkový test slabý ale není to duch. Dnes ráno týdenní test 2-3 a prouzkovy test sílí ale opravdu malinko a ještě mě včera večer začalo pichat na levé straně v podbrišku, vaječníky.. měla jsem to i při Ovulaci, tak jsem ji i poznala.
Nemáte někdo podobnou zkušenost?
K doktorce jdu až za týden a mám strach, jestli je všechno v pořádku a nejde například o mimodelozni.
Předem děkuji všem za případně odpovědi.

Příspěvek upraven 10.01.22 v 10:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31
10.1.22 10:05

Prikladam foto

1 testy před 4 dny
2 testy dnes ráno (4 dny spozdena menstruace)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2393
10.1.22 10:27

Asi záleží na intenzitě té bolesti. S mimoděložním naštěstí zkušenost nemám, ale pokud se Ti to nezdá, zavolej své lékařce. Minimálně by Tě mohla poslat na odběry HCG, které by napověděly. U mimoděložního stoupá obvykle pomaleji. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
10.1.22 10:33

@Veverka X
Děkuji za reakci. Zavolám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
10.1.22 11:10

A proč bys měla mít mimoděložní? To je velmi málo pravděpodobné. V pátém týdnu by mimoděložní ještě nemělo být nebezpečné, píchání a pobolívání je v začátku děložního těhotenství naprosto běžné.
Ta polycystická ovária znamenají jen, že bys mohla mít problémy s dozráváním vajíček a otěhotnět, jinak tě to nijak neohrožuje.
Nicméně bych určitě počkala na potvrzení těhotenství na ultrazvuku, za týden to bude akorát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
10.1.22 11:18

@safina
Děkuji za reakci.
Toho mimodelozniho se obavám, protože mi přijde, ze mi testy o moc nesili.
První těhotenství, tak jsem z toho vyplašená🙈 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
10.1.22 12:52

Ahojky, já jsem to měla taky tak, testy sílily pomalu a nakonec to bylo mimoděložní :,( ale na druhou stranu jsem začala mít velké bolesti, až v 8. týdnu a to jsem začala i krvacet. A taky mě strašně bolela ramena. Takže být tebou raději zavolám doktorce, ať máš klid, ale nemysli hned na nejhorší. :hug: Doufám, že ti to dobře dopadne :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
10.1.22 12:59

@Sára2020
Děkuji moc za odpověď.
Doufám, že to dopadne 🙏🏻 Já mám ty bolesti takové chvilkove, není to dlouhé, spíše to vždycky tak bodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
10.1.22 13:11

@Tatarka123 Tak bolest a bodani, když to není nějak nesnesitelné, je v tehu normální :hug: hlavně buď v klidu a ať se doktorka podívá, kde je miminko uloženo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
10.1.22 13:29

@Sára2020
Snažím se, děkuji 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
10.1.22 14:12

Také jsem měla bolesti jako by vpravo a vše ok, není třeba zbytečně plašit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
10.1.22 14:24

@ŠmolinkaJana
Děkuji 🙏🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
10.1.22 20:02

Mě například silily testy u syna ukazkove. Potom dvě nevydařené těhotenství ( afetalni vejce) kdy testy silily pomalu a hcg rostlo ale ne dvojnásobně. A nyní mi testy taky silily dle mého pomalu ale hcg se zdvojnásobilo jak mělo a jsem 26tt. Takže bych šla být tebou zítra a ve čtvrtek na hcg jako samoplatce a budeš mít jasno 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
10.1.22 20:40

@Pařížanka1
Dekuju vám moc🙏🏻 prosím vás a kam si mám zajít? To stačí kamkoliv si zajít na krev, nebo musím přímo ke své doktorce?
Já se omlouvám, nemám s tím žádné zkušenosti 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
10.1.22 21:58

@Tatarka123 není zač. Já byla přímo v nemocnici, kde se dělají různé odběry. Tak mají pořadovým systém a přímo tlačítko pro samoplatce. Doktor mi udělal taky ale s dalšími potřebnými vysetrenimi (stitns žláza). Nevím jaký mas vztah s doktorem, ake můžeš zkusit zavolat. Když jsem byla na odberech v nemocnici dopoledne, po obědě jsem měla výsledky. U doktora to muže být až druhy den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat