Pomalý hrnec - jak máte časově vychytané vaření?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aaalenkaaa
Echt Kelišová 7611 příspěvků 05.01.19 19:06
Pomalý hrnec - jak máte časově vychytané vaření?

Uvažují o PH, ale odrazuje mě ta organizace času vaření, jak naplánovat? Jak to děláte?

Chci mít oběd v poledne, při vaření 4 hodiny, bych musela začít v 7, ale o víkendu chci spat a ve všední dny vozim děti do školy… :?
Při vaření 8 hodin bych musela vstavat ve 3 v noci, to je blbost, :think: :nevim:
Odloženy start nepřipadá v úvahu… nemůžu v 19 h večer připravit maso do hrnce s odlozenim startu na 3 v noci… abych měla maso 8 hodin v teple v kuchyni a maso se kazilo nebo přinejmenším se množily bakterie

:nevim:
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Elephantka
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 05.01.19 19:19

Chces mit obed v poledne, 4 hodiny vareni znamenaji varit od 8 hodin rano. Tudiz vsechno vecer priprav do hrnce, mrskni s tim do lednicky, a dej varit az povezes deti na osmou do skoly. Hrnec po uvareni udrzuje teplotu tusim jeste asi 6 hodin na cca 70°C. Ja varim na vikend „napred“. Uvarim to vecer (dejme tomu v patek) - a v sobotu ohreju. Rozdil poznat neni. Anebo dkyz dele spime, taky dele obedvame. Snidame treba v 10 a obedvame az ve 2

Persefona
Kecalka 118 příspěvků 05.01.19 19:22

Dělám v tom hlavně vývary, 12 hodin přes noc. A taky kachnu, když ji chci na 12 hodin, večer předtím si ji nasolim a nakmínuju, ráno v 7 hod dam jen do hrnce a před obědem na chvili do trouby udělat kurcicku. Dá se v tom přes noc dělat třeba i guláš nebo maso s omajdou, ale musíš to dát na nižší výkon a více vody.

Moise
Hvězda diskuse 37726 příspěvků 19 inzerátů 05.01.19 19:27

@Aaalenkaaa používám ho docela často, zachránil mne od dlouhého stání u plotny, na které nemám čas.

Když vařím na high, to znamená většinou 4-5 hodin, tak si to večer připravím do hrnce a ráno se většinou budím sama od sebe, tak to tam jenom dám, zapnu a jdu ještě dospat. Ale to dělám málokdy, protože fakt lepší je pomalit na low a dát tomu třeba 7-8 hodin.
Teď se mi pomalí kuřecí vývar, dala jsem ho tam dopoledne, teď mi došel. Přecedím ho, maso oberu, dám do lednice. Vývar půjde do hrnce na balkon. Ráno poseberu to masné navrchu a polévku dodělám.
Ještě večer než půjdem spát dám pomalit na low zelí s krůtím masem.. ráno bude hotovo, jen dodělám knedlík.
Když chci jídlo na večeři ve všední den, den předem připravím do hrnce a ráno než odejdeme, hrnec pustím. Když přijdeme, máme večeři. Geniální vynález :mrgreen:

skorotehotna
Kecalka 384 příspěvků 05.01.19 19:30

Vy máte na pomalém hrnci odložený start?

Moise
Hvězda diskuse 37726 příspěvků 19 inzerátů 05.01.19 19:37
@skorotehotna píše:
Vy máte na pomalém hrnci odložený start?

některé to mají. Nebo se dá tomu dopomoci takovým udělátkem do zásuvky

Aaalenkaaa
Echt Kelišová 7611 příspěvků 05.01.19 19:46
@Elephantka píše:
Chces mit obed v poledne, 4 hodiny vareni znamenaji varit od 8 hodin rano. Tudiz vsechno vecer priprav do hrnce, mrskni s tim do lednicky, a dej varit az povezes deti na osmou do skoly. Hrnec po uvareni udrzuje teplotu tusim jeste asi 6 hodin na cca 70°C. Ja varim na vikend „napred“. Uvarim to vecer (dejme tomu v patek) - a v sobotu ohreju. Rozdil poznat neni. Anebo dkyz dele spime, taky dele obedvame. Snidame treba v 10 a obedvame az ve 2

Dekuji, maso večer když přípravis napřed… jen nakrájís s cibuli a zeleninou, bez orestování a zatahnuti masa? Někdo děla tak, někdo tak…ale to by mi přidalo další čas na přípravu a na chladnutí, než vrátím do ledničky 8)

murry
Závislačka 3109 příspěvků 05.01.19 19:54

varim predem a jime pak..takze dopo varim vecer jime nebo varim vyvary pres noc a tak :)

Aaalenkaaa
Echt Kelišová 7611 příspěvků 05.01.19 19:56

Mate někdo PH z Lidlu?
Má 3 stupně, ale v receptech jsem viděla jen vaření na low nebo high, jak to pak je s tím medium?
A nádoba píšou keramická- tak muže na plotnu i do trouby?

Moise
Hvězda diskuse 37726 příspěvků 19 inzerátů 05.01.19 20:17

@Aaalenkaaa crockpot má taky tři stupně - nejvíc high, prostřední low a nejslabší je jen ohřev a udržení teploty ..
do lidlovského hrnce bych já osobně nešla.. kupovala jsem ho s tím, že ho chci nechat běžet přes noc a vím, že ve fcb skupině ho nějaký elektrikář vykuchal a vnitřkem nebyl úplně nadšený

Aaalenkaaa
Echt Kelišová 7611 příspěvků 05.01.19 20:26

No já mám vyhlídky tento

https://www.muj-russellhobbs.cz/…bbs-22740-56?…

Mají ho u nás ve výprodejů za 600 tak mi to přijde na začátek akorát

Ale nevím, jak třeba se zahustovanim .. kdy dat mouku na omáčky, na zacatku pomaleji? Často dohustuju hotovou jizkou na konci, jde to tady také?

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 05.01.19 20:27

Ja myslim ze vsechmy nadpby u pomalych hrncu jsou keramicke (kvuli rozlozeni teploty). Do trouby bych ji nedavala, protoze v troube je teplota pri peceni vyssi nez 100 stupnu, pak ztraci pomaly hrnec smysl, ne? Bala bych se, ze mi praskne. Do mycky taky nedavam. Teta davala a znicila si tu lesklou vrstvu.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 05.01.19 20:28

Taky dohustuju az kdyz je hotovo. Hlavne moc nepodlejvat. Voda se temer nevypari, tak at z gulase nemate polevku. Kure i kachnu davam taky na „sucho“ pusti stavy bohate…

Moise
Hvězda diskuse 37726 příspěvků 19 inzerátů 05.01.19 20:30

@Elephantka to co můžeš udělat s nádobou, je vždycky napsané u konkrétního hrnce. Některé nesmějí přijít do trouby (to je případ tuším toho hrnce z lidlu), některé můžeš v pohodě dát do trouby (crockpot - ozkoušeno, nic nepraskne) a některé lepší verze crockpotu můžeš dát klidně i na plotnu a orestovat si na ní cibulku a maso rovnou, nemusíš v jiné nádobě. Ale cena těchto hrnců už je vysoká.
Do myčky taky můžeš dát v pohodě.
Do trouby se dává kvůli kůrčičce na masu, jenom pod gril, na pár minut.

Aaalenkaaa
Echt Kelišová 7611 příspěvků 05.01.19 20:30
@Elephantka píše:
Taky dohustuju az kdyz je hotovo. Hlavne moc nepodlejvat. Voda se temer nevypari, tak at z gulase nemate polevku. Kure i kachnu davam taky na „sucho“ pusti stavy bohate…
takže dodělas, dohustis a necháš ještě pomalit v hrnci třeba 10 minut aby se zavalila ta mouka? Nebo to dodelavas na plotně?
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >