Pěstování pomela - zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jejej444
Kecalka 105 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 12:30
Pomelo - pěstování

Ahoj holky :mavam:
Prosim Vas, máte nějaká zkušenost s pěstováním pomela?
Před nějakou dobou jsem si zasadila semínko, a uz mám krásnou rostlinku, je že nevím, jestli ji můžu dát třeba přes léto na zahradu do velkého květináče, nebo zasadit do země.. Jestli vůbec bude plodit, nebo jestli musí být naroubovana a podobně..
Pokud máte zkušenosti, nebo rady, ocením to.

Díky..

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9222 příspěvků 16.04.18 12:42

@jejej444 To sice nemám ale zaujala mě fotka kytky vypadá hezky 8o :palec:

chs.jasmin
Kelišová 6603 příspěvků 16.04.18 12:54

@jejej444 Prosím jak dlouho jsi čekala než ti semínko vyklíčilo? Mám taky spoustu semínek a i kdyby neplodilo (což asi nebude, ale těžko říct, kamarád si pěstuje ve skleníku kiwi), tak na oko moc pěkné :-) :palec:

jejej444
Kecalka 105 příspěvků 1 inzerát 17.04.18 09:15
@Petruna21 píše:
@jejej444 To sice nemám ale zaujala mě fotka kytky vypadá hezky 8o :palec:

Kytička je to hezká, potom i strom je to krásný, ale nevím jestli v našich podmínkách přežije..

jejej444
Kecalka 105 příspěvků 1 inzerát 17.04.18 09:18
@chs.jasmin píše:
@jejej444 Prosím jak dlouho jsi čekala než ti semínko vyklíčilo? Mám taky spoustu semínek a i kdyby neplodilo (což asi nebude, ale těžko říct, kamarád si pěstuje ve skleníku kiwi), tak na oko moc pěkné :-) :palec:

Čekala jsem asi měsíc.. Vydloubala jsem největší semínka z pomela a jen tak jsem je strčila do květináče z hlínou.. Zalila a čekala, vylustilo mi cca 5 semínek z deseti.. Tam jsem ostatní květinky rozdala příbuzným a nechala si jednu.. No a uz má cca 50-60 cm.. ????

chs.jasmin
Kelišová 6603 příspěvků 17.04.18 09:29

@jejej444 super, děkuju moc. Zkusím je zasadit, i když je mám z Vánoc - nejak jsem se k tomu neměla :lol:

jejej444
Kecalka 105 příspěvků 1 inzerát 17.04.18 13:50

@chs.jasmin
Třeba to vyjde.. ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9222 příspěvků 17.04.18 16:18
@jejej444 píše:
Kytička je to hezká, potom i strom je to krásný, ale nevím jestli v našich podmínkách přežije..

Tak to nevím :)

jejej444
Kecalka 105 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 08:30

Tak jsem si zasadila i citron a pomeranč, oboje mi vypustilo.. :srdce: doufám, že z toho něco bude, nikde totiž nemůžu vyčíst, zda musí být květina roubovana :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama