Poměr/vztah se šéfem, dá se utajit?

Anonymní
14.5.21 14:53

Poměr/vztah se šéfem, dá se utajit?

Ahoj, jdu si sem tak pro názor co si o tom bude většina myslet..

Dělám ve firmě 2 rokem, namyšleně si troufnou říct, že jsem celkem dříč a jdu si za svým, mnohdy i přes mrtvoly.. mám takový problém už od dětství, že mě moc neberou nějaké autority a většinu si stejně dělám po svém ( samozřejmě v rámci možností ), ale proste když se mi něco nelíbí, tak se ozvu.

Během prvního roka jsem se díky tomu dopracovala na vyšší pozici, tím i pod současného šéfa.. s předchozím ( vzhledem k tomu, že nebyl na tak vysoké pozici, se s ním dalo ještě jednat. Byl to sice šéf oddělení, ale v podstatě na stejné úrovni jaký my) jsem s ním měla takovou úmluvu, že dokud svoji práci odvádím dobře, že mi do toho nebude kecat..

už v té době jsme s vyšším vedením měla právě kvůli svému přístupu problém, ale zároveň jsme se tím dokázala prosadit a růst.. prvního čtvrt roku bylo opravdu náročných, protože jsem narazila na podobnou povahu jako jsem já. Ještě měl ve zvyku, se chovat povýšeně a s novými na nejnižší pozici nediskutuje a jen dává úkoly a očekává, že se bez námitek bude dít. Tam právě začal náš problém. Na začátku jsme spolu nemohli jednat, protože to vždy dopadlo ostřejší výměnou názoru. Postupně sem si prostě prosadila své a byly vidět výsledky. Tak postupně jen zlehka, ale ustoupil a začalo se otáčet. Po půl roce se to najednou nějak zlomilo a začali jsme spolu jednat dokonce i s respektem.

Postupem času jsme si začali i celkem rozumět. Vzhledem k mimofiremnich akcích jsme se poznali i z jiné stránky a celkem nás to k sobě táhne.

No a otázkou je.. dá se poměr utajit?
Chtěla bych předejít klasickým věcem o tom, že jdu na kariéru přes postel atd.. já totiž nedokážu odhadnout, jestli půjde jen o zábavu nebo z toho může vzniknout něco víc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31852
14.5.21 14:56
@Anonymní píše:

Dělám ve firmě 2 rokem, namyšleně si troufnou říct, že jsem celkem dříč a jdu si za svým, mnohdy i přes mrtvoly.. mám takový problém už od dětství, že mě moc neberou nějaké autority a většinu si stejně dělám po svém ( samozřejmě v rámci možností ), ale proste když se mi něco nelíbí, tak se ozvu.

Během prvního roka jsem se díky tomu dopracovala na vyšší pozici, tím i pod současného šéfa.. s předchozím ( vzhledem k tomu, že nebyl na tak vysoké pozici, se s ním dalo ještě jednat. Byl to sice šéf oddělení, ale v podstatě na stejné úrovni jaký my) jsem s ním měla takovou úmluvu, že dokud svoji práci odvádím dobře, že mi do toho nebude kecat..

už v té době jsme s vyšším vedením měla právě kvůli svému přístupu problém, ale zároveň jsme se tím dokázala prosadit a růst.. prvního čtvrt roku bylo opravdu náročných, protože jsem narazila na podobnou povahu jako jsem já. Ještě měl ve zvyku, se chovat povýšeně a s novými na nejnižší pozici nediskutuje a jen dává úkoly a očekává, že se bez námitek bude dít. Tam právě začal náš problém. Na začátku jsme spolu nemohli jednat, protože to vždy dopadlo ostřejší výměnou názoru. Postupně sem si prostě prosadila své a byly vidět výsledky. Tak postupně jen zlehka, ale ustoupil a začalo se otáčet. Po půl roce se to najednou nějak zlomilo a začali jsme spolu jednat dokonce i s respektem.

Postupem času jsme si začali i celkem rozumět. Vzhledem k mimofiremnich akcích jsme se poznali i z jiné stránky a celkem nás to k sobě táhne.

Chtěla bych předejít klasickým věcem o tom, že jdu na kariéru přes postel atd.. já totiž nedokážu odhadnout, jestli půjde jen o zábavu nebo z toho může vzniknout něco víc.

Nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5945
14.5.21 14:59
@Anonymní píše:

Chtěla bych předejít klasickým věcem o tom, že jdu na kariéru přes postel atd.. já totiž nedokážu odhadnout, jestli půjde jen o zábavu nebo z toho může vzniknout něco víc.

To bude bomba, až se na to přijde. Vašich i ti, po jejichž hlavách jsi šla nahoru, budou mít radost. A ty budeš muset odejít. Jen to zkus. Uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1128
14.5.21 15:03

Neutajíš to a z kola ven taky půjdeš ty a ne on. A ještě si všichni budou myslet, že jsi to s ním táhla od začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9926
14.5.21 15:05

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17573
14.5.21 15:09

Dost dobře nechápu, co ten dlouhý sloh o tvojí povaze má společného s otázkou, zda se dá poměr utajit.

Je nutné ho tajit?

Dřív nebo později by osobní vztah začal zasahovat do osobního. Pokud jsi připravená na rychlé opuštění své pozice za předpokladu, že vám ten vztah nevyjde, zkus to.
Ale rozumný člověk ví, že co je v domě, není pro mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.21 15:10

@Lilith_S @Lilith_S @Uslava @Russet takže je to tedy opravdu tak, že se nedá oddělit " vztah" od práce? A automaticky se na to kouká jako kariéra přes postel?

A je mi jasné že v tu chvíli bych si asi nejvíce uškodila já..

• Citovat
  • Nahlásit
21663
14.5.21 15:10

Ne, neutajíte. A je aspoň nezadanej?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.21 15:12

@divine woman ano, oba jsme svobodní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.21 15:13

@Cattus tak pokud by šlo jen o sex, tak to nemusí vědět celá firma :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3238
14.5.21 15:14
@Anonymní píše:
@Cattus tak pokud by šlo jen o sex, tak to nemusí vědět celá firma :nevim:

Nevěř tomu že se to nedozví, dozví a ty budeš muset odejit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1128
14.5.21 15:17
@Anonymní píše:
@Lilith_S @Lilith_S @Uslava @Russet takže je to tedy opravdu tak, že se nedá oddělit " vztah" od práce? A automaticky se na to kouká jako kariéra přes postel?A je mi jasné že v tu chvíli bych si asi nejvíce uškodila já..

Dělám v korporátu. Buď se to okamžitě ví, oni na sebe ty lidi i hrozně nenápadně koukají, nebo se tak snaží, aby to nikdo nepoznal, že jsou na sebe jak psí čumáci a lidi to řeší stejně. Za 8 let odešlo 7 ženských a o všech se mluví jako o zlatokopkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.21 15:21
@Lilith_S píše:
Dělám v korporátu. Buď se to okamžitě ví, oni na sebe ty lidi i hrozně nenápadně koukají, nebo se tak snaží, aby to nikdo nepoznal, že jsou na sebe jak psí čumáci a lidi to řeší stejně. Za 8 let odešlo 7 ženských a o všech se mluví jako o zlatokopkách.

Děkuju.. je to pro mě „nezná a ves“, ale právě vím co se říkává.. ale netušila jsem, že je to až takový problém.. docela koukám.

• Citovat
  • Nahlásit
1128
14.5.21 15:23
@Anonymní píše:
Děkuju.. je to pro mě „nezná a ves“, ale právě vím co se říkává.. ale netušila jsem, že je to až takový problém.. docela koukám.

Kdybys dělala oči na Frantu ve skladu, tak to takové nebude. Ale management… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2541
14.5.21 15:25

Dvě věci neutajíš.
Vztah na pracovišti a prd v kině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...