Pomlouvání ex partnerů

Napsat příspěvek
Velikost písma:
12160
7.10.14 18:05
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lenye
7.10.14 18:16

Ubožák, který takto „hájí“ své chyby. A láká novou partnerku, o které mimochodem bude po rozchodu mluvit úplně stejně.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
134
7.10.14 18:29

@Lenye no já nejsem jeho partnerka, měla jsem s ním asi 4 schůzky, takže mne klidně může pomlouvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14846
7.10.14 18:30

@Lolinek podle mě není vyrovnaný..pomlouvá nejvíc te(ta) který se stoho nevzpamatovali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sissi79
7.10.14 18:41
@radúna píše:
@sissi79 :lol: :lol: :lol: :lol:

Miris nekam? :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
8803
7.10.14 18:59

Když jsem ještě byla svobodná, tak jsem si testovala nové partnery tak, že jsem nějak zavedla řeč na minulé vztahy a jen tak všeobecně jsem chtěla vědět, proč to neklapalo atd.
Pokud začal mluvit o bývalé nějak strašně, tak jsem to ukončila. Já chtěla doma chlapa, co je charakter. A charakter i o hodně nepříjemné ženské řekne pravdu šetrně a slušně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12160
7.10.14 19:02

@sissi79, ne, proč? Jen se na tebe směju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sissi79
7.10.14 19:05
@radúna píše:
@sissi79, ne, proč? Jen se na tebe směju.

Nevim, blbej den :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
L92
8.10.14 08:28
@Lenye píše:
Ubožák, který takto „hájí“ své chyby. A láká novou partnerku, o které mimochodem bude po rozchodu mluvit úplně stejně.

Souhlasím. Vyrovnanej chlap tohle nedělá.

• Citovat
  • Nahlásit
33132
8.10.14 08:45

Tak takového chlapa bych nakopala rovnou do p… :roll:
Není smířený s rozchodem a potřebuje někoho kdo ho bude utěšovat a chválit. A divit se, jak ho mohl někdy někdo opustit. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 13:06

Ahoj, obnovuji. Jsem od pritele asi pul roku. Byl to idiot, co vsechno mi delal, by bylo na knihu. Nicmene porad o nem vim. Pac me pomlouva. Rika to vsem, kdo se ho na me zepta, ale i vsem, kdo se ho na me nezepta. Kolegum, spolecnym kamaradum, novym pritelkynim. To co mi tenkrat delal on, hazi ted vse na me. Rika o me, ze jsem ho znicila, ze jsem stihacka, ze jsem z nej delala d.bila,ze jsem lhala a dalsi blbosti, pritom tohle vsechno delal on :zed: Ja jsem nad veci. Ale obcas mam takovou slabou chvilku, ze bych proste sla vsem tem lidem rict a ukazat, jak to vlastne bylo. Pak se uklidnim a reknu si, ze lidi nejsou hloupi a tak si nejspis reknou, ze on prehani. Ale ja to odjakziva proste nemam rada, kdyz me nekdo nařkne, jeste z takovych blbosti naprostych. Nejvic me vzdycky nastve, ze vim, jak zase nekoho oblbuje a dela ze sebe chudacka a rika, jak jsem ho znicila. Vrazdila bych, grrr. :pocitac: Takovy kecy. A nejlepsi na tom je, ze prede mnou tak mluvil o svych ex taky :mrgreen: Hruza, des.

• Citovat
  • Nahlásit
27056
5.8.20 13:10
@Anonymní píše:
Ahoj, obnovuji. Jsem od pritele asi pul roku. Byl to idiot, co vsechno mi delal, by bylo na knihu. Nicmene porad o nem vim. Pac me pomlouva. Rika to vsem, kdo se ho na me zepta, ale i vsem, kdo se ho na me nezepta. Kolegum, spolecnym kamaradum, novym pritelkynim. To co mi tenkrat delal on, hazi ted vse na me. Rika o me, ze jsem ho znicila, ze jsem stihacka, ze jsem z nej delala d.bila,ze jsem lhala a dalsi blbosti, pritom tohle vsechno delal on :zed: Ja jsem nad veci. Ale obcas mam takovou slabou chvilku, ze bych proste sla vsem tem lidem rict a ukazat, jak to vlastne bylo. Pak se uklidnim a reknu si, ze lidi nejsou hloupi a tak si nejspis reknou, ze on prehani. Ale ja to odjakziva proste nemam rada, kdyz me nekdo nařkne, jeste z takovych blbosti naprostych. Nejvic me vzdycky nastve, ze vim, jak zase nekoho oblbuje a dela ze sebe chudacka a rika, jak jsem ho znicila. Vrazdila bych, grrr. :pocitac: Takovy kecy. A nejlepsi na tom je, ze prede mnou tak mluvil o svych ex taky :mrgreen: Hruza, des.

Tak co jsi čekala? Hoď to za hlavu. Blbec mu ty kecy věřit bude, ostatní ho nechají maximálně vykecat a myslí si svoje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
5.8.20 13:15

Nikdo nemá rád ufňukánky, neboj, nikdo mu to žrát nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23329
5.8.20 13:27

Kdykoliv by se ke mě podobná informace dostala, tak bych jen stoicky odpověděla:„A ty tomu věříš?… No tak vidíš…“ 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 13:30
@Anonymní píše:
Ahoj, obnovuji. Jsem od pritele asi pul roku. Byl to idiot, co vsechno mi delal, by bylo na knihu. Nicmene porad o nem vim. Pac me pomlouva. Rika to vsem, kdo se ho na me zepta, ale i vsem, kdo se ho na me nezepta. Kolegum, spolecnym kamaradum, novym pritelkynim. To co mi tenkrat delal on, hazi ted vse na me. Rika o me, ze jsem ho znicila, ze jsem stihacka, ze jsem z nej delala d.bila,ze jsem lhala a dalsi blbosti, pritom tohle vsechno delal on :zed: Ja jsem nad veci. Ale obcas mam takovou slabou chvilku, ze bych proste sla vsem tem lidem rict a ukazat, jak to vlastne bylo. Pak se uklidnim a reknu si, ze lidi nejsou hloupi a tak si nejspis reknou, ze on prehani. Ale ja to odjakziva proste nemam rada, kdyz me nekdo nařkne, jeste z takovych blbosti naprostych. Nejvic me vzdycky nastve, ze vim, jak zase nekoho oblbuje a dela ze sebe chudacka a rika, jak jsem ho znicila. Vrazdila bych, grrr. :pocitac: Takovy kecy. A nejlepsi na tom je, ze prede mnou tak mluvil o svych ex taky :mrgreen: Hruza, des.

Jak ja ta chapem, mam to iste rozchadzame sa po 16 rokoch a mame male miminko. Urobil zo mna stihacku pritom si nasiel lasku z mladi a zamiloval sa. A vsetkym vyklada ake to mal somnou tazke…hm…že na to neprisiel skor no…az ked ma inu
Bud nad vecou pravda casom vyjde najavo

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama