Pomluvy - trestní oznámení - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 18.12.16 21:26
Pomluvy - trestní oznámení - zkušenosti

Dobrý večer,
potřebovala bych poradit. Nevím jak mám reagovat. Dnes mi přišel dopis, kde byl napsaný text ve smyslu, že ví ta dotyčná, co dělám za práci a že ví kolik si vydělám a že vše řekne partnerovi. Dopis byl anonymní, psaný na počítači.
Jinak pracuji jako každý normální člověk na směny a myslím si, že nedělám nic špatného.
S pomluvami bojuji poměrně dlouho, hrozně si zde lidé závidí i to co nemají tak si mezi sebou závidí.
Vím, že mě pomlouvá jedna dotyčná osoba, ale nemám jí to jak dokázat, vše co řekne ke mě donesou další lidi. Většinou to bývají sousedi a věřím tomu, že si oni také k tomu ještě přidají. Znáte drby.
Ale nejhorší na tom je, že to roznáší i k mé rodině a ta jí to poměrně žere. Takže nemám šanci se bránit. Myslíte, že když bych podala trestní oznámení na neznámého pachatele, že se to bude řešit? Nebo má to vůbec smysl? Říkala jsem si, že když ho podám, že by se mohla trošičku zaleknout a stáhnout, ale nevím. Co myslíte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 18.12.16 21:28

Špatně jsem to napsala, asi přišel v pátek, ale vybírala jsem až teď schránku.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 18.12.16 21:39

A je nějaký problém v tom, že ta osoba řekne partnerovi co děláš za práci a kolik vyděláváš? Řekni mu to sama a ignoruj ji.
Jinak s trestním oznámením podle mě moc šancí nemáš, musela bys mít nějaký důkaz, to, že někde někomu něco pošeptá do ucha nikdo řešit nebude, možná, kdybys měla hodně svědků, co by ti to dosvědčili, ale nevím.
Já bych volila ignoraci té osoby (pochopila jsem to tak, že víš, o koho se jedná) a když by se ke mě něco doneslo, okomentovala bych to jen tak, že jsou to pomluvy závistivé ženské.

lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 18.12.16 21:41

@Liliana08 Samozřejmě můj partner ví co dělám, ale ona o mě roznáší, že dělám šlapku.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 21:44
@lucie.parkova píše:
Dobrý večer,
potřebovala bych poradit. Nevím jak mám reagovat. Dnes mi přišel dopis, kde byl napsaný text ve smyslu, že ví ta dotyčná, co dělám za práci a že ví kolik si vydělám a že vše řekne partnerovi. Dopis byl anonymní, psaný na počítači.
Jinak pracuji jako každý normální člověk na směny a myslím si, že nedělám nic špatného.
S pomluvami bojuji poměrně dlouho, hrozně si zde lidé závidí i to co nemají tak si mezi sebou závidí.
Vím, že mě pomlouvá jedna dotyčná osoba, ale nemám jí to jak dokázat, vše co řekne ke mě donesou další lidi. Většinou to bývají sousedi a věřím tomu, že si oni také k tomu ještě přidají. Znáte drby.
Ale nejhorší na tom je, že to roznáší i k mé rodině a ta jí to poměrně žere. Takže nemám šanci se bránit. Myslíte, že když bych podala trestní oznámení na neznámého pachatele, že se to bude řešit? Nebo má to vůbec smysl? Říkala jsem si, že když ho podám, že by se mohla trošičku zaleknout a stáhnout, ale nevím. Co myslíte?

pokud nemas v ruce dukaz tak nemuzes nic se ti vysmeji akorat na pčr ;) ;) nebude se resit nic nebyl spachany trestni cin a vinik neni znam ;)

Martina84
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 18.12.16 21:45

Já bych se tomu zasmála. Má tvůj partner takové pomluvě důvod věřit? V těhle řečech nevidím jako motiv závist, ale snahu tě poškodit. Něco si té dotyčné udělala? Jen tak bezdůvodně ty pomluvy nešíří…

lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 18.12.16 21:49

@Martina84 Nevím o ničem v čem bych jí ublížila. Má poměrně hodně svých problémů v životě.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18551 příspěvků 18.12.16 21:49

@lucie.parkova Takže dotyčná ví, co děláš a chce to říct partnerovi. Ty tvrdíš, že pracuješ jako všichni ostatní. Pomluvu v dopise nevidím.

lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 18.12.16 21:51

@hanka.br. Dělám pečovatelku u seniorů

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18551 příspěvků 18.12.16 21:52
@lucie.parkova píše:

A teď - když chceš od nás radu - napiš důvod, proč si to dotyčná myslí a proč se bojíš toho, že se to partner dozví. Zřejmě tam něco je, že?

Martina84
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 18.12.16 21:55

@lucie.parkova a proč se bojíš, že to partnerovi řekne?

lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 18.12.16 21:56

@hanka.br. Já už psala, že partner ví co dělám a nedělám nic za co bych se mohla stydět a dopis jsem také ukázal partnerovy a ten si to přečetl a řekl jen proč se nad tím pozastavuji. Ale mě to štve.
Jinak jediné tajemství co mám je schovaný dárek ve sklepě

lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 18.12.16 21:57

@Martina84 Já jsem partnerovy ukázal ten dopis a rekce byla jen že mi řekl proč se nad tím pozastavuji.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16991 příspěvků 18.12.16 21:57
@lucie.parkova píše:

V tom pripade bych s vtipem partnerovi dopis ukazala a zasmala se nad nim.

Takyjedna
Závislačka 4646 příspěvků 18.12.16 21:58

@lucie.parkova Jedná se jen o tohle? Vždyť na tom nic není. Hoď se do klidu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >