Reklama

Pomoc!!!! Boban v kalhotech sotva vylezeme ven....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 07.04.10 11:59
pomoc!!!! boban v kalhotech...sotva vylezeme ven....

zdravím maminky,
asi je to blbé téma na komunikaci,ale já už si nevím rady,… :roll: syn vždycky kakal na nočník,každé ráno a někdy i odpoledne,takže do plínek vůbec,takže doma chodil asi od 21měsíců bez plínek a posazovali jsme ho na noční,protože moc nemluví,takže si neřekne,ale všechno jsme tak nějak vystihli,no ale teď katastrofa,už 14dní má období,že prostě nekaká na hrnec,ale sotva ho navleču do oblečení na ven,tak se mi hned-než se doobleču já-s prominutím posere ale fest,a to před oblečením seděl na hrnci,takže to není až taková doba než se oblečeme,mám kolikrát pocit že mi to snad dělá naschvál 8-o …ikdyž on asi nevědomky…je to pravidelně dopoledne i odpoledne,když jdeme ven,už jsem zkoušela lepnou po zadku-to už mi jenou ruply nervy,nic,okřik­nutí,nic,…pokaž­dé táhnu ven nočník,plínku,u­brousky,jenže když mu to kakání přeruším,tak už se ,,nedokaká,,ani na hrnec…ach jo,už jsem fakt mimo :zed: :zed: :zed: ,místo abych měla míň plenek,mám jich snad čím dál víc. :pocitac: ..no ale jak na něj ??? jinak nechce čůrat ve stoje na záchod,to řešíme taky,dělá kraviny,hledí kolem sebe a nic…díky za rady… :kytka:

Reklama

Reakce:

levi
Závislačka 3311 příspěvků 07.04.10 12:07

Vojta měl období tak od dvou do dvou a půl roku, kdy přestal chodit na velkou na nočník, ale kadil do slipů. Přešlo to samo. Taky jsem zkoušela vše možné, po dobrém, po zlém a on prostě nic.Nevím, jestli je to nějaký vzdor, obdobím nebo si ze mě prostě jen dělal legraci. Jinak na nočník chodil bez problémů. Od roka a půl byl na den bez plínek, ale už tak od roku jsme po spaní a po vycházce čůrali jen do nočníku.
Zato mladší na mě vyloženě s nočníkem „hází bobek“. On si normálně hodí nočník na hlavu a utíká s ním pryč. Takže jsem se přestala nervovat s jedním a začala s druhým.
Ale co, stejně to jsou zlatíčka :-D

bodo74
Kecalka 175 příspěvků 07.04.10 12:09

Ahoj, co kdybys to zkusila chvilku odložit? :think: Dej synovi plínku a týden nebo dva neřeš kakání a čůrání na nočník. Třeba se to pak zlomí a už to bude v pohodě. Možná ti to opravdu dělá „schválně“. U nás něco podobného zafungovalo. :palec: Držím palečky. :mavam:

levi
Závislačka 3311 příspěvků 07.04.10 12:09

jo a čůrat ve stoje na záchod se naučil až tak ve třech letech, předtím musel sedět jako maminka. :-D

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 07.04.10 12:17

Ahojky, kamarádka nedávno řešila něco podobného s 2letou dcerkou, a udělala to stejně jak říká bodo74…dát prostě na celý den nebo před odchodem ven plenku a vůbec neřešit a neupozoňovat na nějaké kakání do nočníku. Zkusit prostě ignorovat. U nich to trvalo cca 3týdny, ale podařilo se. Dcerka si sama začala říkat v pravidelnou dobu na kakání a postupně plenku zase odburali.....­....ale u nich to byl prý vzdor kvůli nově narozenému sourozenci :think:

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 07.04.10 13:02

My měli to samé v bleděmodrém - s tím rozdílem, že nekakala před odchodem ven, ale večer před spaním… vždycky si počkala na tu večerní plínku a nebylo síly, která by ji přiměla vykakat se jinam a jindy… Tak jsme to neřešili, ačkoli to trvalo snad 3-4 měsíce - a najednou, ze dne na den, si sama řekla, že chce „dělat bobíka na nošníšek“…
Vydrž a nehroť to, přijde to samo.

Mišáček
Echt Kelišová 7858 příspěvků 07.04.10 13:10
BohunkaP píše:
My měli to samé v bleděmodrém - s tím rozdílem, že nekakala před odchodem ven, ale večer před spaním… vždycky si počkala na tu večerní plínku a nebylo síly, která by ji přiměla vykakat se jinam a jindy… Tak jsme to neřešili, ačkoli to trvalo snad 3-4 měsíce - a najednou, ze dne na den, si sama řekla, že chce „dělat bobíka na nošníšek“…
Vydrž a nehroť to, přijde to samo.

U nas naprosto to samé,čeká na poledni a nočni plenu,do nočniku se nevykaká ani nahodou i když je přes den bez plen,spotřebu má jak když pleny měl celý den,jen doufam že to brzy přejde,vlasně do nočniku nechtěl kajdit nikdy a když nemel plenu tak rovnou do kalhot.

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 07.04.10 13:15

Mišáčku, vydrž, u nás to opravdu přešlo až cca před dvěma měsíci :nevim: Ale fakt zničehonic, prostě v té hlavičce muselo něco docvaknout a sama se rozhodla…

Mišáček
Echt Kelišová 7858 příspěvků 07.04.10 13:36

Jj Bohunko,já už to posledni dobou přestala řešit,Kubik tedy vi co dělá,pokaždý si v postylce stoupne,zahlasi že má bobek v pleně,počka až ho přebalim a usne,horši je to večer,to nehlasi nic,to ho pokaždý přebaluju ve spanku.

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 07.04.10 14:00

Ber to tak, že ještě nedozrál, chlapečkové v tomhle jsou trochu pozadu. Nemluvě o tom, že pro některé dítě je i negativní pozornost lepší než žádná. TAkže bych to neřešila, nebila, nenadávala, prostě dej plínu před procházkou a zkus to nějakou dobu nekomentovat.

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 07.04.10 16:21

Ano, tak to známe, Matyáš dobrého půl roku kadil do trenýrek. Byla jsem z toho už zoufalá, měli jsme neuvěřitelnou spotřebu slipů :zed: :-D Nepomáhalo domlouvání po dobrém, hudrování, občas i křik, prostě nic. Po půl roce se to najednou zlomilo a téměř ze dne na den začal v pohodě chodit na záchod a říkat si.
Klukům všechno trošku pomaleji dochází, nám tohle období trvalo od dvou a půl do tří let. S chlapama prostě musíš mít trpělivost už od malička :wink:

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 07.04.10 19:46

díky za rady,asi to nočníkování fakt budeme muset na nějakou dobu přerušit…no a na ven mu tu plínu dávám,se mi ho nechce ještě v tom chladnu vyslíkat,u nás nějak fučí a teploty taky nic moc…takže už ať je teplo,ať může lítat ve slipech,snad se i pořádně rozmluví a řekne si o bobana,no a čurání…na to spoléhám taky až bude teplo…jinak mojí známé sousedce se podařilo dceru odplínkovat až po 7měsících úsilí,takže nejsme sami a díky… :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >