Pomoc, hledám ubytování na jihu čech

4419
14.8.06 09:30

Pomoc, hledám ubytování na jihu čech

Ahoj, prosím o radu, protože už fakt asi magořím :wink: 8O . Chtěli bychom vyjet na pár dní do jižních čech, ubytování nejlépe Třeboň nebo velmi blízké okolí. Jenže ať hledám, jak hledám, pořád nemůžu najít to pravé. Chtěli bychom ubytování, kde jsou aspoň dvě místnosti, až bude malej večer spát, ať můžem ve vedlejším pokoji třeba klábosit s manžou. Taky bychom to rádi se snídaní a kdyby byla možnost stravování přímo v místě ubytování, kdyby to byl např. Penzion, kde je i restauračka, byla by to paráda. Jde mi o to, že Honzík se už ode mě krmit nenechá :wink: , chce jíst sám. Takže buď v židličce nebo já fakt nevím. Zdá se možná, že jsem náročná, ale jen to nechci zbytečně komplikovat. Vím o motelu Petra Voka, jenže tam je fakt jen jeden pokoj na ubytování. Kdo jste někde byl s takhle malým dítětem, poraďte nebo dejte tipy, jak to děláte s jídlem apod. Sice pořád hledám na netu ubytování, ale pokud má někdo tip, kde je to prima s dítětem, poraďte. Díkas moc. Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

569
14.8.06 10:23

ahoj, sem jsi koukala?
http://www.trebon-mesto.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
14.8.06 10:24

jak je tam „v soukromí“, tak doporučuji někoho ze Spolí, tam to většinou mají moc hezké a jsou to slušní a ochotní lidé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
14.8.06 10:27
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
14.8.06 10:29

http://www.dvorce.cz/

to je na výpadovce směrem na ČB, mají tam perfektní restauraci, je to asi 10. rok v provozu, co znám, tak si je každý chválí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
14.8.06 10:30

http://www.mlynsky-dvur.cz/

a tady jsme trávili svatební noc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
14.8.06 11:34

Ahoj,
bylli jsme na dovolena v apartmanu u zamju jemcina. Podivej se na jemcinazamek.cz. Apartman je veliky, cistounky. pro deti jsme meli vlastni postylky a luzkoviny, tak jsme neplatili prostylky. je to na trase mezi treboni a JH. Je tam hned pod penzionem restaurace, taková výletní, cyklo, spíš smažený veci, ale mají i pár hotovek, polívky. Nám se tam strašně líbilo. Chodby k tem apartmánům nejsou nic moc, ale vevnit fakt super. Je to usedlost u zamku, pan majitel se snazi :-)

Super je, ze u ty restaurace neni nikde silnice, detio si tam hraly na louce na parezech a my v klidu jedli pii hodovali. Majitelka restaurace je moc prima, treba nam na vylet dala balik koblih, co ji zbyly. Takova od rany, ale nam vyhovovala :-)

Zidlicky tam tedy nemaji, skoda, my sebou meli cetovni, co se pridekava na zidli a vozili ji vsude sebou. Vesla se nam i do voziku za kolo. porste baaajo dovca.

martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
14.8.06 11:35

Jo jeste, je tam siiiilnene komaru. Ale off na ne zabira a fenistyl vsude sebou :-(

m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
14.8.06 12:41

Holky všem moc děkuju. Sednu k tomu, prolítnu to a snad něco vyberu. Když s náma je to asi těžký :wink: . Honzík není z těch, že by někde poseděl, pořád někde lítá a objevuje nové věci. Stydlivý zrovna taky není, takže nějaký ostych taky moc nemá :roll: , takže hlídačka je to parádní :twisted: . Zase začínáme uvažovat i Chorvatsku, že by tam v září nemuselo být tolik lidí, ale zase si říkám, že v čechách mám vše po ruce, když něco, tak se sbalíme za „chvíli“ jsme doma. No jdu to skouknout a uvidíme. Taky mě štve, že pojedeme sami. Není někdo z východních čech a nechtěl by si udělat větší dovolenou s dětmi :wink: :P :D :?:

Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
14.8.06 13:56

Jezis tech preklepu :-(, psala jsem to desne narychlo.

Ja myslim, ze JC jsou pro deti super, je tam spousta moznosti, jizda parnim vlakem, zoo na hluboky, v teboni super hristatka, v hradci a a na hluboky aquapark, v hradci neco pro deti i vevnitr.

V ty rest na zamku kdyz bylo hnusne, tak i vevnitr deti litali o 106, pani vedouci jim dala hracky a obcas si je vzala vedle do mistnosti a kreslila s nima :-)

Pres den je tam fura cyklistu s rodinama a deti se tam spolecne vyblbly. Hned bych tam jela zas :-). A do chorvatska tedy taky :-)

m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
14.8.06 14:00

:P :D Martanka, tak v čem je problém :D :?: Když já už jsem z toho hledání CO už tak unavená, že už jsem spíš na… Já už vlastně ani nevím, co chci :roll: :? . To jsem tydýt, co?? :wink: Asi na pár dní odložím net a pak mi to třeba bude zase trochu pálit :wink: . Odkud jsi?? Jestli to není tajný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
14.8.06 14:06

Z Prahy. Já to s tím netem znám. Já toho probrouzdala, nez jsme jeli na dovcu, byli s nami kamaradi, tak jsme se pak desne bala, ze se tam nekomu nebude libit nebo bude blbej perzonal. To nesnašim.

V tech JC mam spoustu tipu, ale spis to byl vzdycky 1 pokoj. My taky sli po apartmanech a vyplatilo se nam to:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
14.8.06 14:11

No uvidím, jestli třeba nakonec nezůstaneme doma :wink: 8O . Ale už jen kvůli manžovi bych ráda jela. Je to už třetí rok, co dělá od nevidím do nevidím, kolikrát i víkendy. První léto jsem měla rizikové těhu, pak druhé léto bylo malému půl roku, takže taky nic a letos už je na něm fakt znát únava, takže už hlavně kvůli němu je potřeba vypadnout. A jelikož spravuje auta, musíme odjet pryč, protože ty lidi jsou kolikrát tak oprásklý, až to bolí. Já osobně bych možná to chorvatsko, ale ta cesta a tak, takže ty čechy by byly asi nejspíš nej. No uvidím. Našla jsem nějaký penzion u Černého čápa, taky vypadá docela hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
14.8.06 21:54

Ahoj..Běchyně,Soběslav-Motel sloup,bezva výlety,Jindř.Hradec..Tam všude je krásně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
14.8.06 22:04

Ahoj
my byli ted nedavno kousek od susice-Petrovice u Susice- penzion Tereza.
ubytovani je v apartmanech, kde jsou loznice a pak jeste kuchyn, se stolem, kde se da klabosit. maji k tomu super obri zahradu s bazenem, tensovym kurtem, piskovistem, houpackami, prolezackami a spoustou travy… Snidane jsou rimo tam a na veceri se da do dvou mistnich restaouraci plus nejake v okloli. pro naseho rocniho prcka uplnej raj.
Alca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama