Bez signálu v Chotěboři - Vodafone

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Crystal87
Generální žvanilka 24258 příspěvků 09.07.11 08:41
pomoc není pokrytí

Holky prosím o radu od včera tady u nás v Chotěboři není pokrytí,potřebujeme telefonovat a zkrátka to nejde ani mně ani manželovi ani mojí mamce…jinde ot njespíš funguje ale tady konkrétně v Chotěboři asi ne.Bohužel ani na operátora se nedovoláme prostě nikam :cry: nevíte kde a jaks e dá vodafone kontaktovat abysme jsme zjistili o co se jedná a do kdy to bdue trvat?Nutně ted volat potřebujeme a jsem na nervy že to nejde :zed: :zed:

Reakce:
araw
Neúnavná pisatelka 16764 příspěvků 09.07.11 08:48
Crystal87 píše:
Holky prosím o radu od včera tady u nás v Chotěboři není pokrytí,potřebujeme telefonovat a zkrátka to nejde ani mně ani manželovi ani mojí mamce…jinde ot njespíš funguje ale tady konkrétně v Chotěboři asi ne.Bohužel ani na operátora se nedovoláme prostě nikam :cry: nevíte kde a jaks e dá vodafone kontaktovat abysme jsme zjistili o co se jedná a do kdy to bdue trvat?Nutně ted volat potřebujeme a jsem na nervy že to nejde :zed: :zed:

Tak si běžte zavolat do budky, myslím na operátora, jinak fakt nevím, jak jinak ho kontaktovat, aby jste to věděli hned :lol:

nozu
Extra třída :D 12684 příspěvků 09.07.11 08:54

napiš ji mail. a jinak od někoho z pevné linky, z budky a nebo od jiného operátora…

pikola
Generální žvanilka 21621 příspěvků 09.07.11 08:58

A vypnoout a znovu zapnout jste zkusili? Tim, že si zavoláš operátorovi toho asi stejně moc nevyřešíš, až to opraví, tak to půjde.

Nebo jim pošli mail, mají i sociální sítě http://www.vodafone.cz/…ne/index.htm

Váš příspěvek
Reklama