POMOC - šíleně pálivý guláš - jde to ještě zachránit???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana Terezie
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 01.10.08 13:55
POMOC - šíleně pálivý guláš - jde to ještě zachránit???

Zkušené kuchařinky, prosím o první pomoc :lol:

právě jsem dovařila svůj oblíbený guláš ze sojového masa a když jsem se chystala ten vytoužený pokrm konečně zpucovat, myslela jsem po první lžičce, že mi shoří pusa i krk :oops: Příčina? Pálivé papriky… Jako strý blbec jsem uvěřila prodavačce v zelenině, že ty tenoučké špičaté papriky určitě nepálí, že jen tak vypadají, samozřejmě blbost… Zkousila jsem zahustit kukuřičným škrobem rozmíchaným v mléce a zjemnit smetanou, výsledek: dá se to už pozřít, ale je to pořád šíleně pálivý :evil: Neexistuje nějaký způsob, jak to "odpálit :wink: " Jak něco to doho dát, co tu pálivost pohltí nebo tak????
Moc děkuju za všechny rady - je mi strašně líto vylít plný hrnec do záchoda a navíc být o hladu :cry:

Reakce:
Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 01.10.08 14:01

Vím, že na slanost se tam dává brambora, tou nic nezkazíš, jedině si to zahustíš, jé, to je škody, co :(

Jana Terezie
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 01.10.08 14:07

Dík, bramboru nastrohat už jsem zkoušela, ale nic moc, dokonce už tam byla jedna i rozvařená… No jo, když jsem tele, tak co se dá dělat… Zatím jsem vyjedla „maso“ a brambory a zbytek z talíře „vysávám“ rohlíkem - to se dá pozřít :oops: :roll:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34789 příspěvků 01.10.08 14:47

některá palčivost se zmírní, když se to nechá odležet, ale myslím, že ta papriková to není, spíše pepřová a křenová. Představuj si, že seš v indii :-))))

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 01.10.08 15:48

Neporadím, ale přeju, ať to pálí jen jednou. :lol:
Běž se podělit s šikovnou paní prodavačkou.

TehotnaTerezka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.08 19:30

no paliva jidla se daji zmirnit bilym jogurtem nebo zakysanou smetanou, je to dobre do toho zamichat az na taliri,, sice to bude asi trochu jine jidlo, ale urcite taky dobre :wink:

papu
Echt Kelišová 7666 příspěvků 01.10.08 19:45

Ty vogo, já bych si to dala, pošli to. Můžu se po pálivým utlouct :wink: :wink: :lol:

Jedině naředit, jinak nevím…

hanucha
Závislačka 3329 příspěvků 01.10.08 21:47

Taky bych si dala :-)

Napadlo me nabidnout v cinske restauraci :lol: :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.08 22:00

Sirup. Strýc srážel pálivost v guláši sirupem (pokud se pamatuju používal konkrétně zahradní jahody) . Bramborama se sráží slanost.

jjnnannanannnnn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.12 17:02

Za stálého míchání, vylejte do hajzlu (i kdyby nepálil je sojový-to je hnus)

Hogata
Kecalka 358 příspěvků 06.02.16 12:31
@jjnnannanannnnn píše:
Za stálého míchání, vylejte do hajzlu (i kdyby nepálil je sojový-to je hnus)
:palec:
nikitice
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 16.05.19 18:45

Já bych to zalila vodou, smetanou a zahustila nejlépe zeleninou - mrkev, cibule nebo kukuřičnou moukou.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 16.05.19 18:48
@nikitice píše:
Já bych to zalila vodou, smetanou a zahustila nejlépe zeleninou - mrkev, cibule nebo kukuřičnou moukou.

Myslíš, že má zakladatelka po 11 letech ten guláš ještě doma? :D Jestli jo, tak už s ním má určitě jiné starosti, než že pálí. :D

nikitice
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 20.05.19 13:07
@klamonožka píše:
Myslíš, že má zakladatelka po 11 letech ten guláš ještě doma? :D Jestli jo, tak už s ním má určitě jiné starosti, než že pálí. :D

Tak teď jsem se pobavila :lol: :lol: :lol:

Váš příspěvek
Reklama