Reklama

Menstruace na konci šestinedělí (císařský řez)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 11.01.17 22:14
Pomoccc menstruace na konci sestinedeli (cisarsky rez)

Ahoj devcata :) opet zas jaaa :) mám dotaz měli jste na konci sestinedeli silnou menstruaci? (Nekojim) a další můj dotaz když jsem byla po zákroku po 10dnech u dr a dělala mi ultrazvuku vnitřně i na brichu a říkala, ze je to v pořádku myslíte, ze ted na konci by se mohlo něco dít špatně??celý sestinedeli bylo v pořádku až teď poslední 3 dny… Děkuju mocccc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mroe
Extra třída :D 14232 příspěvků 11.01.17 22:15

V cem ma byt problem?

Turante
Závislačka 2776 příspěvků 10 inzerátů 11.01.17 22:19

Normálně ti přišla menstruace. Pokud ale máš obavy, zkus si zavolat svému gynekologovi. :nevim:

Helileli
Závislačka 2753 příspěvků 11.01.17 22:19

Silna menstruace je po porodu bezna, nekomu zustane, nekomu se to po par cyklech vrati do stavu pred porodem.
Hlavne mysli na nejakou formu antikoncepce ;)

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 11.01.17 22:20

@mroe jestli to je teda menstruace tak ok bolí me břicho na MS ale jde mi to když jsem byla u Dr a řekla, ze je to ok jestli ted ke konci by se tam mohlo něco pokazit :) nebo by to viděla hned, ze mi tam něco zůstalo :( :(

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 11.01.17 22:23

Dekujuuu vam… volala jsem tam a o MS nebyla ani zmínka… problém je v tom, ze se tam nemůžu dostat :( :( :( :(

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 11.01.17 22:27

@Turante @Helileli takže myslíte když na ultrazvuku to bylo v pořádku ze ted se to nemohlo pokazit? a viděla by to hned, ze něco tam je špatně?? Dekuji :hug:

mroe
Extra třída :D 14232 příspěvků 11.01.17 22:27

Ja asi nerozumim dotazu. Co je divneho na tom, jsi dostala MS? Kdyz nekojis, je to uplne normalni, casto to tak byva i u zen, ktere koji. Nechapu, kam chces kvuli tomu volat a proc… :nevim:

Helileli
Závislačka 2753 příspěvků 11.01.17 22:27
@Žanetka2011 píše:
@mroe jestli to je teda menstruace tak ok bolí me břicho na MS ale jde mi to když jsem byla u Dr a řekla, ze je to ok jestli ted ke konci by se tam mohlo něco pokazit :) nebo by to viděla hned, ze mi tam něco zůstalo :( :(

To by videla hned. Ty prvni menstruace po porodu fakt probihaji stylem „pichli prase“, kojenim se to o par mesicu oddali, ale pkud nekojis, tak dostat ms na konci sestinedeli je zcela normalni.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 11.01.17 22:29

Pokud nekojis, tak muze klidne (nebo spis by dokonce mela) na konci sestinedeli prijit ms. Nemyslim si, ze by se neco pokazilo po takove dobe.

Helileli
Závislačka 2753 příspěvků 11.01.17 22:30

@Žanetka2011 navic pri cisari se deloha cisti mechanicky, to neni jako pri vaginalnim porodu, kdy vyjde placenta sama a dovnitr se nevidi.

Helileli
Závislačka 2753 příspěvků 11.01.17 22:30

@Žanetka2011 navic pri cisari se deloha cisti mechanicky, to neni jako pri vaginalnim porodu, kdy vyjde placenta sama a dovnitr se nevidi.

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 11.01.17 22:30

@Helileli dekuju :dance:

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 11.01.17 22:33

@mroe ja jsem se bala jestli se něco neděje… ale když devcata píší, ze na ultrazvuku by to viděla hned kdyby byl problém tak to musí byt MS

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 11.01.17 22:36

@Lucmína dekuju :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama