POMOC!Čtenářský deník!Četli jste knihu od nějakého tohoto au

Anonymní
21.10.19 13:51

POMOC!Čtenářský deník!Četli jste knihu od nějakého tohoto au

Pomoc! Čtenářský deník! Četli jste knihu od nějakého tohoto autora?
Ahoj,
prosím Vás potřebuji pomoc!
Musím odevzdat čtenářský deník, ale bohužel jsem ho nestihla.. Četl někdo SLEPÁ MAPA - ALENA MORNŠTAJNOVÁ, BARVA KOUZEL - ÚŽASNÁ ZEMĚPLOCHA - TERRY PRATCHETT, CESTA OD STŘEDU ZEMĚ - JULES VERNE, NEBO NĚCO OD TĚCHTO SPISOVATELŮ? - Alena Mornštajnová, J. Verne, Z. Svěrák,S.King,T. Pratchett, J. Deavery, D. Williams, J. Fučík, J. K. Rownling, A. Christie, R. Dwarf?
Pokud ano byla bych moc ráda, kdyby jste mi napsali. Poté bych se s váma spojila.
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
SAJ
8181
21.10.19 13:57
@Anonymní píše:
Pomoc! Čtenářský deník! Četli jste knihu od nějakého tohoto autora?
Ahoj,
prosím Vás potřebuji pomoc!
Musím odevzdat čtenářský deník, ale bohužel jsem ho nestihla.. Četl někdo SLEPÁ MAPA - ALENA MORNŠTAJNOVÁ, BARVA KOUZEL - ÚŽASNÁ ZEMĚPLOCHA - TERRY PRATCHETT, CESTA OD STŘEDU ZEMĚ - JULES VERNE, NEBO NĚCO OD TĚCHTO SPISOVATELŮ? - Alena Mornštajnová, J. Verne, Z. Svěrák,S.King,T. Pratchett, J. Deavery, D. Williams, J. Fučík, J. K. Rownling, A. Christie, R. Dwarf?
Pokud ano byla bych moc ráda, kdyby jste mi napsali. Poté bych se s váma spojila.
Děkuji.
Četla jsem všechno.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20451
21.10.19 14:01

Tak to je smutný nedokázat přečíst pár knížek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2524
21.10.19 14:02

A ty cekas, ze za tebe budeme delat domaci ukoly nebo co? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
21.10.19 14:09

A co se bude dít, až se s námi spojíš? Jakože ti předáme naše čtenářské deníky? A ty to vydáš za své a bude pro tebe hotovo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
21.10.19 14:17

Že se někomu nechce číst, bych pochopila
Ale že se mu nechce ani vygooglit si na internetu obsah a aspoň to opsat? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2595
21.10.19 14:23

Jo od R. Dwarfa - ten jeho vypravny roman, jak jen se to jmenovalo… myslim, ze Cerveny trpaslik, ale opravte me kdyztak. Ma to kvalitni televizni zpracovani a to doporucuji zhlednout. Jen nevim, jestli se ti to hodi do denicku, pripadne jestli se to bude libit pani ucitelce. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
21.10.19 14:25

@Saarka_O no, mě na tom udivuje i ten psaný způsob požadavku. Troufaly, arogantní, drzý…

Poslední dobou jakýsi nešvar. Seminární práce, bakalářské. Jaksi komusi uniká, že předpoklad ke studiu je třeba zrovna čtení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
21.10.19 14:27

@bobulka88 tak ona i Cesta do středu země existuje jako film, tuším na dvě části. Nicméně kniha je obyčejně něco zcela jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8181
21.10.19 14:29
@Trojlístek píše:
@bobulka88 tak ona i Cesta do středu země existuje jako film, tuším na dvě části. Nicméně kniha je obyčejně něco zcela jiného.

Zvlášť to poslední filmové zpracování bylo extra výživné… Strašná slátanina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2595
21.10.19 14:30

@Trojlístek to byl trochu vtip na autora jmenem R. Dwarf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3758
21.10.19 14:30

Četla. ale rozhodně nemá smysl tu po někom chtít, aby ti to přepapouškoval. Zaráží mě tvůj výběr autorů. Pokud si ho můžeš zvolit sama, vyberu si snad něco, co mě baví, zajímá a jsem schopna to přečíst ne? A pokud ti ho dala škola, no potěš koště…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
21.10.19 14:31

Četla jsem většinu, ale určitě s tebou nebudu dělat domácí úkoly. Jen si to přečti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.19 14:31

Zakladatelko, jsi pěkný čtenářský negramot. Tos nečetla ani Harryho Pottera? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8181
21.10.19 14:33
@kiwiovka píše: Četla. ale rozhodně nemá smysl tu po někom chtít, aby ti to přepapouškoval. Zaráží mě tvůj výběr autorů. Pokud si ho můžeš zvolit sama, vyberu si snad něco, co mě baví, zajímá a jsem schopna to přečíst ne? A pokud ti ho dala škola, no potěš koště…
Část nových pedagogů je holt už produktem moderního vzdělávání, no. :( Naštěstí ne všichni a naštěstí ne všichni na školách zůstanou. Občas je to taková zoufalost, že jeden naprosto nechápe…

Jenže líp už bylo a kde nic není, ani smrt nebere, takže takoví budou přibýbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat