Pomoc!Čtenářský deník!Četli jste knihu od nějakého tohoto autora?

Anonymní
21.10.19 13:49

Pomoc!Čtenářský deník!Četli jste knihu od nějakého tohoto autora?

Ahoj,
prosím Vás potřebuji pomoc!
Musím odevzdat čtenářský deník, ale bohužel jsem ho nestihla.. Četl někdo SLEPÁ MAPA - ALENA MORNŠTAJNOVÁ, BARVA KOUZEL - ÚŽASNÁ ZEMĚPLOCHA - TERRY PRATCHETT, CESTA OD STŘEDU ZEMĚ - JULES VERNE, NEBO NĚCO OD TĚCHTO SPISOVATELŮ? - Alena Mornštajnová, J.Verne, Z.Svěrák,S.King,T. Pratchett, J.Deavery, D.Williams, J.Fučík, J.K. Rownling, A.Christie, R.Dwarf?
Pokud ano byla bych moc ráda, kdyby jste mi napsali. Poté bych se s váma spojila.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

787
21.10.19 13:50

Tak myslím, ze něco z toho snad četl téměř kazdy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14349
21.10.19 13:52
@Anonymní píše:
Ahoj,
prosím Vás potřebuji pomoc!
Musím odevzdat čtenářský deník, ale bohužel jsem ho nestihla.. Četl někdo SLEPÁ MAPA - ALENA MORNŠTAJNOVÁ, BARVA KOUZEL - ÚŽASNÁ ZEMĚPLOCHA - TERRY PRATCHETT, CESTA OD STŘEDU ZEMĚ - JULES VERNE, NEBO NĚCO OD TĚCHTO SPISOVATELŮ? - Alena Mornštajnová, J.Verne, Z.Svěrák,S.King,T. Pratchett, J.Deavery, D.Williams, J.Fučík, J.K. Rownling, A.Christie, R.Dwarf?
Pokud ano byla bych moc ráda, kdyby jste mi napsali. Poté bych se s váma spojila.
Děkuji.

a nestíháš to poslední rok? dva? obsahy najdeš kdekoli na netu, ale jestli si myslíš, že pak učitelka nepozná, že o tom nemáš ani šajnu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5656
21.10.19 13:54

Ten posledni spisovatel se mi nezda :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.19 13:56

Jak dlouho na to kašleš? Dá se to stáhnout na netu. A sorry jako, ale většina lidí z toho četla alespoň něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8733
21.10.19 13:57

A to jsi nikdy nic od některého z těchto spisovatelů nečetla? Nevím, kolik ti je, ale to je hodně smutné :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
809
21.10.19 13:58

Neříkej mi, že si aspon neviděla třeba první díl Harryho Pottera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8733
@Ornwen píše:

No :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ty bláho, tak to hodně dlouho nestíháš. Máš to odevzdat k maturitě a kašleš na to od prváku, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
4758
21.10.19 13:59
@Ornwen píše:

To take není spisovatel, ale kultovní britský seriál - má i knižní verzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
4758

Jo a četla jsem všechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Kinga? :lol: tak třeba dlouhý pochod… Skupina 100 chlapců 200 stran jde, postupně jsou unavení a umírají a nakonec po 4 dnech zbyde jeden :mavam: jinak na internetu je dneska takovejch fan stránek, kde ti dílo Kinga naservírujou do deníčku jak prd ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5656

@SAJ vždyť právě :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.19 14:03

Tak neco z toho jsem cetla, ale ze by se mi to chtelo nekomu cizimu po netu vypisovat, o cem to bylo, to teda ne.. :roll: A u spoustu z toho, neli u vseho, najdes popis deje na internetu.. Ale ucitelky nejsou blby a obvykle to poznaji, ze to je nekde obslehnuty a nemas o tom ani sajnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2767
21.10.19 14:04

Red Dwarf :lol:
To cele je for, ze jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...