Pomočování 4. letého dítěte

Anonymní
13.7.21 13:42

pomocovani 4. letého dítěte

Dobrý den, potřebuju poradit uz jsem zoufalá. Dceru (4roky) jsme odnaucili od plenek ve 2 letech. Vše šlo krásně byla moc šikovná a přes den chodila jen na nočník a později na záchod. Až do 3 let byl klid nepočuravala se před den ani přes noc. Oak jsem otehotnela na sourozence se noc těšila, jenze jakmile se narodil a přišli jsme domu z porodnice, tak to vše začlo. Začala se počuravat pres den i přes noc každý den od 3 let do teď a já už si nevim rady. Domlouvala jsem ji, věnuji se ji co nejvíc můžu, ale žádná změna je to furt stejny. Mam vyhledat nějakého psychologa nebo to mám nechat tak a počkat až ji to přejde?
Děkuju moc za rady :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
369
13.7.21 13:47

Některé děti to dělají, protože chtějí být také „miminka“. Prostě najednou je u vás někdo další, kdo potřebuje více tvé pozornosti, atd. U bratrance to bylo stejné, prostě se mu na nějakou dobu vrátili plíny a hodně rychle přišel na to, že mokrá plína na zadku se mu nelíbí. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35079
13.7.21 13:49

V první řadě je důležitá úprava pitného režimu a odesílat pravidelně na záchod. Vyloučení zdravotní příčiny. Až toto nepomůže, potom případně psycholog.
Některé děti tím trpí i v předškolním a mladším školním věku, bez ohledu na to, co bylo spouštěčem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12878
13.7.21 13:50

Jako ze to dela uz rok a ty to resis az ted…?

Tehdy jsi mela normalne vratit pliny.
Jak ted nevim, to uz bude hlubsi problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 14:13

@Pears206 U doktora jsme to řešili řekli že žádný zdravotní problém v tom nevidi, že to bude nejspíš tim, že se snaží upoutat na sebe vic pozornosti, jenze ja se fakt snazim se ji věnovat kdykoliv mam cas hrajeme si i všichni společně a stejně to nepomáhá. Někdy mela ze měsíc byl v klidu a pak to zase zaclo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 14:15

@Lucie_Sx Nene resili jsme to i s doktorem uz driv ten právě řekl ze to je jen žárlivost at to necháme být ze zdravotní problém to není. Tak jsme to neřešila, ale uz me to štve.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 14:17

@Elea9 Já jsem si rikala ze ji koupím plinky, jenže když jsem ji to navrhla, tak rekla ze nechce plinky a ze uz se počuravat nebude, tak někdy se ji povedlo se nepocurat a nekdy to nevydržela. Ona to má tak se si učurne a az pak jde na záchod, nepočura se úplně.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat