Pomohl by psycholog? Nebo co dělat?

11.4.17 08:43

Pomohl by psycholog? Nebo co dělat?

Ahoj mam strach o svoji matku. Dřív jsem to moc neřešíla i když me mrzelo že se nestýkame s žádnými příbuznými. Matka se postupne přestala bavit se všemi. Nejdříve s jednou tatovou sestrou a jeji rodinou pak s druhou a jeji rodinou se sestrenici a jeji rodinou loni v lete i se svym bratrem a ted uz nemluvi ani se mnou. Zacalo to tak… pred peti lety jsem se nastehovala k příteli do Prahy a ji vadil rekla mi kdyz s nim budu at k nim nejezdime… hodne me to vzalo a obrecela jsem to, ale nekonec jsem se s tim v ramci moznosti smířila ( s tim se nikdy nesmirite úplně) Ale asi po pul roce mi volala ze by chtela aby jsem prijela a i s pritelem protoze vi ze bez nej nepojedu ( protoze mladsi sestra doma breci že tam nejezdim a vyčítá ji to) tak sem po asi dvou tydnech jela. Nejdrive sama pak i s pritele. Bylo to celkem v pohode jezdili jsme pravidelne obcas na něj měla nějaký řeči ale většinou jsem to ignorovala a nějak to ustala. Před rokem se nam narodil syn byla šťastná že má vnouče. A teď nejednou z ničeho nic už zase nechce aby jsme tam jezdili…nerozumim tomu vsechno se zdalo být v pohodě volala jsem psala posílala fotky jejího vnučka a nic bez odezvy… bojim se jen aby nezůstala nekonec uplne sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.4.17 00:40

@L-ucienka a co mladší sestra na to? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
16.4.17 00:54