Pomohl někomu kotvičník nebo čaj na neplodnost?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leliii
Kecalka 370 příspěvků 26.02.18 20:51
Pomohl někomu kotvičnik nebo caj na neplodnost ?

Ahoj holky snažíme se o dítě nejak se nedaří. pomohl někomu kontvičnik nebo čaj na neplodnost :? :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 26.02.18 20:56

@Leliii nevim co je caj na neplodnost? Ja zkousela pit kontryhel, ten jsi zkousela? Bohuzel me nepomohl, ale mam kamaradku ktera si ho chvali.

Leliii
Kecalka 370 příspěvků 26.02.18 20:59

@Kikulele zkousela jsem nedelal mi dobře na žaludek

Kikulele
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 26.02.18 21:01

@Leliii aha tak to neporadim leda nejake vitaminy pro planovani tehotenstvi a nebo jit na podrobnejsi vysetreni i s partnerem.Jak dlouho se snazite, jestli se muzu zeptat?

Leliii
Kecalka 370 příspěvků 26.02.18 21:01

Čaj na neplodnost složení:
mateřídouška
meduňka
hluchavka
dubová kůra
rozmarýna
jalovec
přeslička řebříček
srdečník
třezalka

Leliii
Kecalka 370 příspěvků 26.02.18 21:02

@Kikulele uz pres pul roku

Kikulele
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 26.02.18 21:06

@Leliii tak to je jeste celkem kratka doba i kdyz se ti to zda urcite jako vecnost.Ja byt tebou tak beru jen listovku a nebo vitaminy pro planovani tehotenstvi, poradi ti v lekarne.My jsme se snazily prez 6let, hrozne jsem se na tehotenstvi upinala, zkus na to tak nemyslet pry to pomaha. U nas pomohlo az IVF, ale byl problem u me i u partnera.

Leliii
Kecalka 370 příspěvků 26.02.18 21:08

Ajo to me mrzi mě to přijde divne když je mi 19 ze se nedaří a pritelovi 21 @Kikulele

lachtanice86
Kelišová 5475 příspěvků 26.02.18 21:13

@Leliii půl roku není tolik. Na jeden cyklus je šance otěhotnět cca 20%. Proto se to řeší až po roce, což je průměrná doba zdravého páru pro otehotneni

Luciiiš83
Kelišová 5283 příspěvků 3 inzeráty 26.02.18 21:13

@Leliii Ráda bych tě potěšila. My jsme se snažili 2,5 let. V listopadu 2017 jsme řešili už konzultaci v Car. pak proběhli odběry další konzultace v prosinci ultrazvuk bylo nám sdělěno, že to vzpadá na anovulační cyklus nejspíš ke kterým dochází mám zvýšené FSH což nedozrávají vajíčka. A v lednu se plánovalo první IUI. Jenže já jsem si hlídala ovulační testy 22 dc negativní. koupila jsem si kotvičník v kapkách s vrbovkou upravuje hladinu hormonů a dochází k dozrávání vajíček co jsem se dočetla. Užívali jsme to s manželem a MS už nepřišla :lol: :D :srdce: Jsem 10 tt :srdce: V lednu už k IUI nedošlo ;)

Peruz
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 26.02.18 21:18

Nevím jestli to bylo tím, ale hezky mi naskočily čárky na ovu testech po čaji pro ženy ten jsem měla měsíc a pak jsem dva měsíce měla čaj mojzisove plodnost a početí. Za mě jsou dobrý. Mám raději bylinky, do té doby mi testy nevyšly nikdy jak měly. Kontryhel mi naopak zas rozhodil cyklus. Teď jsem našla // po celkově 8 měsících.

Leliii
Kecalka 370 příspěvků 26.02.18 21:19

To mě potěšilo jak dlouho ste to užívála? @Luciiiš83

Leliii
Kecalka 370 příspěvků 26.02.18 21:21

@Peruz gratuluji :) me prijde ze ani ovulaci nemam vzdy slabe dve carky

Peruz
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 26.02.18 21:24

@Leliii taky jsem to tak měla. Zkus ten čaj pro ženy od lerosu a nebo tu Mojzisovou ten mi chutnal víc a pila jsem ho celý měsíc.

Peruz
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 26.02.18 21:24

@Leliii jinak děkuji :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama