Pomohl vám Duphaston k těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
drozdicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 13:00
Pomohl vám duphaston k těhotenství?

Měla jsem krátkou LF, tak mi dr. nasadila Duphaston k jejímu prodloužení. Brala jsem již dva cykly. LF se prodloužila, ale vytoužené // zatím nikde. Mám před sebou poslední balení a pak se uvidí co dál. Pomohl vám některé s podobným problémem k těhotenství? Děkuju za vaše názory :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
mookiee
Závislačka 2721 příspěvků 01.10.14 13:04

Bohuzel neporadim, ale akorat jsem dostala na duphaston predpis… s dovolenim budu sledovat odpovedi :kytka: jak dlouho se snazite?

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 13:05
@drozdicka píše:
Měla jsem krátkou LF, tak mi dr. nasadila Duphaston k jejímu prodloužení. Brala jsem již dva cykly. LF se prodloužila, ale vytoužené // zatím nikde. Mám před sebou poslední balení a pak se uvidí co dál. Pomohl vám některé s podobným problémem k těhotenství? Děkuju za vaše názory :kytka:

me nepomohl - je na upravu ms a podporu pripadneho tehu takze i na upravu LF 8) ¨kazdopadne se mi po nem hezky upravila ms stejne jako po ultrogestanu :pankac: na 31ti denní cyklus ;)

drozdicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 13:07
@mookiee píše:
Bohuzel neporadim, ale akorat jsem dostala na duphaston predpis… s dovolenim budu sledovat odpovedi :kytka: jak dlouho se snazite?

My už doma máme jednu čiperku, snažím se o druhé a je to asi těžší než u první. Tam vše bylo ok. Cyklus ukázkový, takže za pár měsíců po tom, co jsem se začala sledovat a vychytala plodné, se dcera „povedla“. Teď se snažíme od dubna, jenže s krátkou LF (7 dní) to asi byla snaha k ničemu. Teď s duphastonem na ostro dva měsíce, vždy v podstatě povedlo trefit se do ovu a zatím nic.

Příspěvek upraven 01.10.14 v 13:10

drozdicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 13:08
@JayLee píše:
me nepomohl - je na upravu ms a podporu pripadneho tehu takze i na upravu LF 8) ¨kazdopadne se mi po nem hezky upravila ms stejne jako po ultrogestanu :pankac: na 31ti denní cyklus ;)

První cyklus jsem jen zjistila, že mi LF prodloužil, celkem na 12 dní, což bylo super. Předchozí cyklus se dokonce posunula ovulace o tři dny dopředu. Tak uvidím, co bude další, teď mi skončila MS, tak budu čekat :-D

macina25
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 01.10.14 13:13

Píchala jsem prvně agolutin a pak po potvrzení těhu mě byl předepsán duphaston na udržení těhotenství.

terokac
Neúnavná pisatelka 15924 příspěvků 01.10.14 13:15

Pomohl mi spolu s clostylbegitem ci jak se to pise…duphaston jsem pak brala na udrzeni tehotenstvi…nevim jesti jen tak samotny k necemu je…

LeMa
Závislačka 2825 příspěvků 01.10.14 14:01

Ja brala Duphaston na srovnani cyklu, nekdy neprobihala ovulace. A pomohlo to po trech mesicich. Pak jsem to jeste chvili brala na udrzeni tehu.

Muflu
Kelišová 6358 příspěvků 04.10.14 18:30

@drozdicka já beru dupík druhý měsíc, kvůli špinění před ms, minulý cyklus mi to krásně upravil a špinila jsem jen jeden den místo pěti :dance: :dance: :dance: a teď čekám na vytoužené //, jedné známe pomohl hned první cyklus, taky měla špinění před ms, je to asi způsobené nedostatečnou činností žlutého tělíska

drozdicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 23:01
@Muflu píše:
@drozdicka já beru dupík druhý měsíc, kvůli špinění před ms, minulý cyklus mi to krásně upravil a špinila jsem jen jeden den místo pěti :dance: :dance: :dance: a teď čekám na vytoužené //, jedné známe pomohl hned první cyklus, taky měla špinění před ms, je to asi způsobené nedostatečnou činností žlutého tělíska

Tak snad vám brzy pomůže ke // :-) Já ho mám právě na podporu žlutého tělíska, tak uvidíme. Snad se zadaří :palec:

Jase1
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 03.11.14 20:48

Zdravím,
od zítra začínám zobat duphaston, tak jsem se chtěla zeptat jak to snášíte :lol: :mrgreen: Někde jsem četla, že se může objevit zvýšená únava, nepociťujete? A nějaký dobrý zprávičky jak vám pomohl nebyly by? Po přečtení příbalového letáku bych potřebovala trochu navnadit :roll: ;)

Marry11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 21:00

2 dítě duphaston první cyklus otěhotnění, ale tam šlo o už 5 pokus.
4té miminko - otěhotění po první pokusu a první braní duphastonu, dle mně je to kouzelná tobolka k 2 čárkám bez práce :oops: :mrgreen: :mrgreen:

držím palce

jinak na mně vubec nepůsobil neívm unavy jse si nevšimla.
ted jsem zdechlá jak pes, ale to asi z duphastonu nebude :roll:

reliska
Kecalka 451 příspěvků 03.11.14 21:08

Já byla unavená už před ním, takže pro mne se nic nezměnilo :-D Jinak Duphaston mi pomohl srovnat a stabilizovat cyklus na 35 dní. A vím 100%, že 18. den je plodný :-D Právě chrupe již desátý měsíc vedle v postýlce ;-)
Držím moc palce, ať se to brzy povede..

kichi
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 03.11.14 21:08

@Jase1 .. jsem na tom podobne. Duphason zacinam zobat od 7.11. a po precteni letaku jsem 8o :-O

Ivčis
Závislačka 4392 příspěvků 03.11.14 21:19

Já jedla Duphaston asi 7 měsíců pak asi 3 měsíce Urtogestan a pak další 3měsíce v těhotenství. Držím palce :kytka: nepravidelná MS je děs běs.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >