Pomohl vám manžel někdy sehnat práci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 10:50
Pomohl vám manžel někdy sehnat práci?

Ahoj dotaz nebo postěžování :kytka: Pomohl vám manžel nebo partner sehnat někdy práci?
Připadám si totiž doma jak nějaký žebrák když jsem se manžela zeptala jestli neví o nějaké práci u něho nebo v jeho rezortu. Vždy mi tvrdí kolik má známých atd a když to potřebuji aby to k vůli mě využil tak je k vůli tomu uražený. Je fakt takový problém u chlapů nebo jen u toho mého? Samozřejmě že si práci hledám sama ale chtěla jsem jenom pomoc ovšem tvrdě jsem narazila :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

stinga
Závislačka 4174 příspěvků 6 inzerátů 06.11.18 10:51

asi nepovažuje za rozumné, abyste pracovali společně

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 06.11.18 10:55

Hledat práci partnerovi nebo dětem je totiž strašně ošemetné. V hodně případech to totiž dopadne tak, že si celé okolí suska „kdyby to nebyla jeho žena, v životě by tu práci nedostala“ a pak se oběma posmívá celá firma, jakmile ten protekční udělá nějakou chybu.

cecetka
Kelišová 7361 příspěvků 06.11.18 10:56

Jemu nezalezi na tom, abys mela dobrou praci, ve ktere budes spokojena??? :nevim:

Kriss Tina
Kelišová 5482 příspěvků 06.11.18 10:57

Mě pomáhal sehnat, rozhazoval sítě po známích, ale nakonec zbytečně. Mě spíš pomohlo poprosit nějaké kamarádky, přes ně jsem sehnala už 3 různé práce, přitom mi stačilo zvednout telefon, brnknout kámošce o které vím že má fajn práci a zeptat se jestli u nich nemají místo. :mavam:

kačka39
Kecalka 280 příspěvků 06.11.18 11:01

Pomáhat někomu hledat práci je hrozně ošemetné, už bych to neudělala. Pěkně se to vymstí, nakonec je na tebe tan dotyčný naštvanej, a zaměstnavatel taky. To není jen moje zkušenost.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 06.11.18 11:02

Já se takhle zkusila ptát lidí na velmi dobrých pozicích, o kterých vím že ten vliv mají a taky mi nepomohli. Jedna známá mi teda u nich nabízela pozici uklízečky … přitom mám několikaletou praxi i vzdělání na stejné úrovni jako má ona s velmi dobrým postem :roll: Je ale pravda, že já bych práci taky dohodila málokomu. Přece jen pak dávám v sázku vlastní krk a pověst ve firmě. :nevim:

Kalatata
Povídálka 40 příspěvků 06.11.18 11:04
@cecetka píše:
Jemu nezalezi na tom, abys mela dobrou praci, ve ktere budes spokojena??? :nevim:

To jsem si právě myslela že mi pomůže sehnat něco co by bylo třeba časově dobre pro oba co se třeba týče hlídání a školky. Ale právě to mě zarazilo že ani nechce nic řešit. Prostě ty nemáš práci tak se starej. On práci má tak co že :nevim:

Le_lenaz
Stálice 95 příspěvků 06.11.18 11:08

U nás to bylo zajímavé nejdříve našel přítel práci mě a po půl roce jsem našla zase práci já jemu (ne ve stejné firmě) :lol:

TMana
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 06.11.18 11:10

Ženě jsem práci našel, ale pak si vše vyběhala sama. Vyloženě protěžovat, či žebrat u známých - tomu rozumím, to dělat nebudu nikdy, ať se jedná o práci pro mě, ženu či v budoucnu děti.

mrnousekjaninka
Závislačka 4600 příspěvků 06.11.18 11:20

Ne. Máme naprosto odlišné obory práce. Kdyz potřebuji,sháním sama. Když potřebuje manžel, pomůžu vytipovat,ale to je vše

Balua
Kecalka 238 příspěvků 06.11.18 11:36

Chlap me poslal inzeraty co si myslel ze bych casove zvladala s malym a ostatni jsem si vyridila sama. Hledali jsme tyden byla jsem na trech pohovorech a pro jednu praci se rozhodla. Dalsi den jsem uz sla do prace i kdyz jsem myslela ze budu jeste zari doma kvuli synovi jak bude zvladat skolku atd nakonec jsem do toho skocila po hlave a zacla uz v srpnu.

Kalatata
Povídálka 40 příspěvků 06.11.18 11:39

Mě štve že pomůže ostatním a mě ne a ani vytipovat práci. Absolutní nezájem. Asi dodržuje přísloví „pomož si sám bude ti pomoženo“ :lol:

Bábrdl
Generální žvanilka 21473 příspěvků 06.11.18 11:42

Ne. Jsme v jiných oborech. Ale já jsem ho jednou dohodila jako konzultanta k jednomu projektu.

Argumenty „to je hrozně ošemetné, nikdy nevíš, neuznávám.“ Je to přeci manžel, ne? Mít děti s nim můžu, budovat s ním majetek můžu, spoluručit za potenciální dluhy můžu, ale pomáhat mu najít práci? Tak to prr, zas tak dobře ho neznám :lol:

Kalatata
Povídálka 40 příspěvků 06.11.18 11:47
@Bábrdl píše:
Ne. Jsme v jiných oborech. Ale já jsem ho jednou dohodila jako konzultanta k jednomu projektu.Argumenty „to je hrozně ošemetné, nikdy nevíš, neuznávám.“ Je to přeci manžel, ne? Mít děti s nim můžu, budovat s ním majetek můžu, spoluručit za potenciální dluhy můžu, ale pomáhat mu najít práci? Tak to prr, zas tak dobře ho neznám :lol:

To mi konečně zvedlo náladu :lol: děkuji asi tak nějak to taky vidí :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >