Reklama

Pomohl vám manžel/partner zbavit se žárlivosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 20:34
Pomohl vám manžel/partner zbavit se žárlivosti?

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, když byste měli problém s žárlivostí, byli by jste negativní a smutné, pomohl vám manžel/partner se z toho dostat nebo se na vás vykašlal a šel"o dům dál"?
 Díky

Reklama

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 20:39
@Anonymní píše:
Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, když byste měli problém s žárlivostí, byli by jste negativní a smutné, pomohl vám manžel/partner se z toho dostat nebo se na vás vykašlal a šel"o dům dál"?
Díky

ja jsem s tim teda nikdy problem nemela ale usmernit zarlivce je nadlidskej vykon ja bc sla o dum dal zavcasu ;)

Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 25.12.16 20:41

Můj manžel mě téměř úplně odnaučil žárlit :*
Když jsme spolu začínali chodit, byla jsem ukázková hysterická žárlivka, ale můj muž to nevzdal, vysvětloval, dokazoval atp. až jsem to pochopila a změnila se. Teď už jsem klidná a muži stoprocentně věřím. Jsem za to ráda, líp se mi žije :srdce: když neřeším blbosti…

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 25.12.16 20:58

No taky jsem byl v prvním vztahu žárlivý a potom co jsme se v devatenácti po čtyřech letech rozešli, se moje první láska okamžitě vyspala se svým třídním učitelem a potom co se mi tak doneslo ojela půlku koleje. A nějak se to ve mně zlomilo a je mi to všechno jedno. Věřím že žena je mi věrná a pokud ne, tak doufám, že se to nedovím.

Malaga
Generální žvanilka 24415 příspěvků 25.12.16 21:13

Je asi hodně náročné tohle ustát a dokazovat svoji věrnost…Myslím si, že tohle otráví skoro každého…

Knihomyš
Extra třída :D 10535 příspěvků 25.12.16 21:28

Kdyby to byla nějaká moje slabá chvilka, tak by asi uklidňoval a vysvětloval, dlouhodobě se to imo ustát nedá - důkaz věrnosti neexistuje, jen důkaz nevěry.

Maartina7
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 25.12.16 21:32
@Akzeretka píše:
Můj manžel mě téměř úplně odnaučil žárlit :*
Když jsme spolu začínali chodit, byla jsem ukázková hysterická žárlivka, ale můj muž to nevzdal, vysvětloval, dokazoval atp. až jsem to pochopila a změnila se. Teď už jsem klidná a muži stoprocentně věřím. Jsem za to ráda, líp se mi žije :srdce: když neřeším blbosti…

Měla jsem to podobně…akorát můj muž nevysvětloval ani nedokazoval, jen já jsem v tom vztahu došla k tomu, že žárlivost není nutná…
Občas si trošku zažárlím, ale v přijatelných mezích…
Takže ano, jde to - ae je to hlavně o vlastní hlavě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 22:20

Já to měla naopak, měla jsem žárlivého exmanžela. Byl velice žárlivý a do vztahu to opravdu zanášelo problémy. Neříkám, že žárlivost byla hlavním důvodem rozvodu, ale byl to jeden z důvodů, protože jeho žárlivost byla jednou z příčin mnoha sporů. Vydržela jsem to 8 let, pak už jsem to nehodlala snášet.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama