Pomohla některé z vás hospitalizace na psychiatrii?

Anonymní
14.6.21 10:25

Pomohla nektere z vas hospitalizace na psychiatrii?

V nemocnici nebo v lečebně

Citite se lepe?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4100
14.6.21 10:37
@Anonymní píše:
V nemocnici nebo v lečebněCitite se lepe?

Ahoj,
byla jsem na psychiatrii 22-krát a pomohlo to jen někdy a ještě ne na dlouho. Záleží, do jaké nemocnice půjdeš, na jaké oddělení, jací tam budou lékaři…
Držím moc palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1050
14.6.21 10:48

A scim máš problémy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 11:10

Zalezi asi na tom, s cim tam jdes.

Byla jsem hospitalizovana 8tydnu na terapeutickem otevrenem pavilonu v Bohnicich, po akutni stresove reakci, ve velmi slozitem obdobi meho zivota (neustaly stres, fyzicke nasili, psychicke nasili), pomohlo mi to moc. Nasla jsem tam bezpeci, mohla jsem v klidu promyslet dalsi kroky, celkove personal i ostatni hospitalizovani byli vicemene fajn. Dala jsem se dokupy a od te doby ziju has „normalne“.

Nicmene spoustu lidi tam bylo ponekolikate a ne ze by jim to zrovna pomohlo nejak na dlouho (bipolarni poruchy, panicke ataky napr.). Stejne tak bych nezvladla pobyt na uzavrenem oddeleni. Takze zalezi na spouste faktoru.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 11:11

@B4RC3LON4 deprese, uzkosti, zavisla + uzkostna porucha osobnosti

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 11:12

@B4RC3LON4 jedna se o otevrene oddeleni

• Citovat
  • Nahlásit
7462
14.6.21 12:11
@Anonymní píše:
V nemocnici nebo v lečebněCitite se lepe?

Ahoj,
pokud již uvažuješ takto, tak předpokládám lékaře navštěvuješ. A pokud je to jeho doporučení, určitě ví, proč ho dává.
Minimálně krátkodobě nebo přestát krizové období to pomůže téměř jistě, mnoha lidem to pomůže i dlouhodobě. Rozhodně z toho netřeba dělat jakékoliv stigma, psychická nepohoda je úplně stejná, jako jakákoliv nemoc.
Pokud hledáš pomoc, neboj se ji přijmout v nejrůznějších formách a možnostech. Minimálně za zkoušku to stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 18:34

Byla jsem hospitalizovaná na podzim na psychiatrické léčebně. Měla jsem velmi silné deprese, pobyt mi tam pomohl, díky novým lékům jsem začala konečně spát (deprese mi způsobily silnou insomnii), takže jsem velkou část dne proležela, chodila na arteterapii a koukala na filmy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 01:41

V prvé řadě je hodně důležité, do které nemocnice (léčebny) jdeš?
Byla jsem hospitalizovaná 2×. Poprvé v Praze Ke Karlovu. DĚS!!! Odešla jsem v horším stavu, než mě přijali. Totéž se letos stalo kamarádovi. Podruhé jsem byla ve Vojenské nemocnici. tam jsem byla 5 týdnů. A to mi pomohlo moc.
Takže naprostý základ je, kam máš nastoupit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat