Pomohla Vám Fertiprona?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kikinka3103
Povídálka 19 příspěvků 1 inzerát 31.07.19 20:43
Pomohla Vam Fertiprona?

Ahoj, zkousela jste nektera fertipronu? Ja 2 mesice a rozhozeny cyklus :( a testy na stitnou zlazu nedopadly uplne nejlepe :( co vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jogo-Bela
Kecalka 170 příspěvků 31.07.19 22:02

Ahoj, ja beru Letrox na snizenou funkci sz a k tomu Nosifol duo forte, tuto kombinaci cca od kvetna, kdy mi zjistili prave problem se stitnou zlazou a ted v cervenci snad konecne probehla ovulace, mela jsem pozitivni testy… nejdriv jsem brala 1 sacek Nosifolu denne, ale cyklus 48 dni :roll:, tak jsem zacala brat 2 denne a ted to vypada, ze bude 35 dni, ale hlavne jsem mela ten pozitivni ovu test, ms cekam o vikendu… resis to s lekarem predpokladam?

Jogo-Bela
Kecalka 170 příspěvků 31.07.19 22:05

Jee, ono to asi vypada blbe, ze pisu o tom Nosifolu, ale je to podobne jako Fertiprona… jen bacha na ten jod ve Fertiprone, me to k te stitne nedoporucili, tak se poptej a zjisti, co mas presne za problem a jestli ho muzes

Kikinka3103
Povídálka 19 příspěvků 1 inzerát 31.07.19 22:09

Ja se stitnou lecim uz 3 rokem, takze to resime, ale ted poprve blby vysledky, coz prisuzuji fertiprone, kdyz vysledky byly predtim v poradku. Jinak ja mela ovulaci i cyklus v pohode pred fertipronou, ale ona mi to rozhodila. Predtim ovulace 30.den a ms 37 nekdy i 35, ale po fertiprone ovulace 37.den a ms 50.den, coz je spatne, max je 40. Fertipronu uz neberu, zrejme mi v ni nevyhovuje ten inosifol (nevim presne nazev), jenze jsem nakoupila 4 baleni a nevim, co s njmi. Ted jsem zakoupila Ogestan, stejne slozeni jako Fertiprona, ale bez inosifolu, tak uvidime, snazime se cca rok, ale prvni pul rok jsem byla hodne ve stresu z prace, takze to moc nepocitam.

Kikinka3103
Povídálka 19 příspěvků 1 inzerát 31.07.19 22:10

Ja mam snizenou fuknci stitne a ptala jsem se a pry je to pro me vhodne, ta Fertiprona, takze jsem ji zkusila.

Jogo-Bela
Kecalka 170 příspěvků 31.07.19 22:44

Tak vidis, ne zas byl doporucen inositol, ale bez jodu :think: a myslim, ze to fakt zabira… jinak pokud opravdu je ovulace, tak je jedno, jestli mas cyklus 28 nebo 50 dni, jen ty dlouhe cykly byvaji casto bez ovulace, neni to vsak pravidlo, ze dlouhy cyklus je spatny

debra.morgan
Echt Kelišová 9716 příspěvků 31.07.19 22:54

Mám sníženou fci, jod doporučen, fertipronu jsem pila asi 3 měsíce, následující měsíc jsem nepila a otehotnela :nevim:

Kikinka3103
Povídálka 19 příspěvků 1 inzerát 31.07.19 23:08

@Jogo-Bela prave ze pri tech 50 dnech jsem mela ovulaci 2 dny, pry nejaka „super“ ovulace… nevim, tento pojem jsem slysela poprve :)

Kikinka3103
Povídálka 19 příspěvků 1 inzerát 31.07.19 23:09

@debra.morgan no, ja neberu par dni, tak treba se take zadari :)

Julie 22
Kecalka 178 příspěvků 31.07.19 23:34

Ahoj holky s manželem se o mimi snažíme rok a půl a nic s toho dvakrát jsem potratila i když už máme 3 leteho kluka tak by jsme chtěli včera jsem byla na gynde a doktor mi říkal že se vajíčko uvolnilo takže vše proběhlo v pořádku doufáme že se chytil ale doktor se tvářil jako že jo takže jsem 1 dpo tak uvidíme včera jsem přišla a šla jsem si odskočit a na papíru jsem měla hlen se slabou krvi poradíte mi co to znamená děkuji??? včera jsme to radši ještě pojistili půl hodiny jsem měla nohy nahoře a pak půl hodiny jsem ležela na břiše takhle mi to poradil doktor tak uvidíme ještě mi dal ultrazvuk jak se vajíčko uvolnilo tak uvidíme jestli se chytlo všem držím palečky ať to vyjde taky :andel: už jsem vyzkoušela s vitamíny nic poradíte mi a k tomu mi dal ultrazvuk

Jogo-Bela
Kecalka 170 příspěvků 01.08.19 21:41

Sakrys holky, tak proc me ten jod nedoporucili? :think: pritom mam taky snizenou funkci

Jogo-Bela
Kecalka 170 příspěvků 01.08.19 21:44

@Kikinka3103 jej :lol: a to jsi jako mela pozitivni testy dva dny nebo tak? To jsem mela jednou taky, sak jsem taky pak malem chcipla, kdyz jsem to dostala, to byl mazec :lol:

Kikinka3103
Povídálka 19 příspěvků 1 inzerát 01.08.19 21:44

@Jogo-Bela to taky moc nechapu, ale treba to bylo kvuli tomu inisitolu nebo jak se to jmenuje… jak dlouho se snazite o mimi?

Jogo-Bela
Kecalka 170 příspěvků 01.08.19 21:47

@Kikinka3103 ja fakt nevim, ale mam pocit, ze inositol mi pomaha… nechranime se od unora a zatim nic, ale je fakt, ze netusim, jestli a jaka byla ovulace, jak kvalitni vajicko… nic, v kvetnu mi navic zjistili tu stitnou a nasadili leky, ted jsem byla na kontrole a furt je to blbe, mam zvysenou davku :(

Kikinka3103
Povídálka 19 příspěvků 1 inzerát 01.08.19 21:48

@Jogo-Bela ano, dva dny za sebou dalnice jak blazen, a jeste k tomu jsem mirne krvacela, takze jsem z toho byla dost zdesena, ale pak jsem se tady docetla, ze jednou za cas se to stat muze a ze ovulka pak trva i 48 hodin :) ja mam ms vzdy silnou, parkrat se mi uz i stalo, ze jsem si musela vzit v praci den dovolene, protoze bych tam nedosla bez nehody… ted piju medunku, tak snad se to srovna

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama