Pomohlo něco na mužský přechod?

Anonymní
27.12.20 22:15

Pomohlo něco na mužský přechod?

Řešila jste tu prosim některá přechod u muže? Pomohl nějaký preparát nebo hormonálni léčba? Kotvičník, maca, pískavice?
Mám už 2 roky absolutně nesnesitelného chlapa. Sedí na něj popis úbytku testosteronu, věk na to má taky. Před 2 lety mu bylo řečeno že má testosteronu méně. Vše je problém, všichni sou hrozný, se všema včetně rodiny se rozhádal. Na všechno kašle a nesmi se mu nic říct, jinak hned vyletí a následně se urazi. Kam se hrabou těhotenské hormony..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29160
27.12.20 22:29
@Anonymní píše: Řešila jste tu prosim některá přechod u muže? Pomohl nějaký preparát nebo hormonálni léčba? Kotvičník, maca, pískavice?
Mám už 2 roky absolutně nesnesitelného chlapa. Sedí na něj popis úbytku testosteronu, věk na to má taky. Před 2 lety mu bylo řečeno že má testosteronu méně. Vše je problém, všichni sou hrozný, se všema včetně rodiny se rozhádal. Na všechno kašle a nesmi se mu nic říct, jinak hned vyletí a následně se urazi. Kam se hrabou těhotenské hormony..

To nebude přechodem. Něco řeší. Je nespokojený sám se sebou. Koníčky má? Smysl života?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
27.12.20 22:38

A v kolika letech to přišlo, jestli se mohu zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
93
27.12.20 22:39
@Russet píše:
To nebude přechodem. Něco řeší. Je nespokojený sám se sebou. Koníčky má? Smysl života?

No takhle nerudný nebyl nikdy. Furt jenom řve a uráží se :zed:
Myslim že to bude mix i s nespokojenosti v životě. Co ho štve nevim, protože kdyz si s nim sednu tak vše je ok a nic se neděje. Vše teď svádí na koronu že je málo práce. Ale takhle plíživě se začal projevovat asi ani ne před 2 lety po 7 letech bezkonfliktního vztahu.
Smysl života ma jediný a to děti. Na ty jediné neřve. Aspon tak.
Ale o tom testosteronu jsem celkem přesvědčená viz testy před 2 lety. Plíživě se to zhoršuje. Chci zkusit ještě to a už mam vyhlidnutou manželskou poradnu a pak už to prostě vzdavam :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
27.12.20 22:40
@AH píše:
No takhle nerudný nebyl nikdy. Furt jenom řve a uráží se :zed:
Myslim že to bude mix i s nespokojenosti v životě. Co ho štve nevim, protože kdyz si s nim sednu tak vše je ok a nic se neděje. Vše teď svádí na koronu že je málo práce. Ale takhle plíživě se začal projevovat asi ani ne před 2 lety po 7 letech bezkonfliktního vztahu.
Smysl života ma jediný a to děti. Na ty jediné neřve. Aspon tak.
Ale o tom testosteronu jsem celkem přesvědčená viz testy před 2 lety. Plíživě se to zhoršuje. Chci zkusit ještě to a už mam vyhlidnutou manželskou poradnu a pak už to prostě vzdavam :(

A kolik že mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
93
27.12.20 22:41
@Meredithx píše:
A v kolika letech to přišlo, jestli se mohu zeptat?

Cca v 52.. do té doby to byl pohodař a nic neni problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7856
27.12.20 22:42

Více sexu a hrst mandlí nebo vlašských ořechů denně…a užívání komplexu zinek hořčík a B6 taky neuškodí.
Jinak…brát život tak jak jde, bez stresu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
27.12.20 22:43
@AH píše:
Cca v 52.. do té doby to byl pohodař a nic neni problém

Má malé děti a nemá práci. Nejspíš ho děsí, jak je zabezpečí :nevim: Na andropauzu bych to opravdu nesváděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
27.12.20 22:48

A nema problemy v praci, dluhy ci exekuce? Na testosteron bych to nesvadela. Vetsinou to byvaji problemy financniho razu, tak jestli nema ten tvuj dluhy kam se podivas :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
93
27.12.20 22:49
@Russet píše:
Má malé děti a nemá práci. Nejspíš ho děsí, jak je zabezpečí :nevim: Na andropauzu bych to opravdu nesváděla.

Jak říkám, chci zkusit ještě to. Dle popisů andropauzy to sedí přesně. Pro nejmladší mě přemlouval on. Nikam tlačen nebyl, existenční problémy neřešíme.
K psychologovi ho nedostanu, se mnou o tom mluvit asi nechce. jsem zvědavá jestli bude ochotný jít do té poradny.. ale víc jiných možností už prostě asi nemám..
A smířit se s tím tohle zažívat doma pořád mi jaksi nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
27.12.20 22:52
@AH píše:
Jak říkám, chci zkusit ještě to. Dle popisů andropauzy to sedí přesně. Pro nejmladší mě přemlouval on. Nikam tlačen nebyl, existenční problémy neřešíme.
K psychologovi ho nedostanu, se mnou o tom mluvit asi nechce. jsem zvědavá jestli bude ochotný jít do té poradny.. ale víc jiných možností už prostě asi nemám..
A smířit se s tím tohle zažívat doma pořád mi jaksi nejde.

Vždyť jsi psala o koroně a o málo práce. Třeba nerad sedí se založenýma rukama. Když není ochotný se sebou něco dělat a neuvědomuje si chybu, žádný psycholog mu nepomůže. Nemá kouzelnou hůlku a neodčaruje ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
93
27.12.20 22:53
@migmina píše:
A nema problemy v praci, dluhy ci exekuce? Na testosteron bych to nesvadela. Vetsinou to byvaji problemy financniho razu, tak jestli nema ten tvuj dluhy kam se podivas :think:

Dluhy nemá určitě..málo práce a i peněz teď má, ale to až teď co je korona.
Narost mu pupek, v létě si stěžoval jak se hrozně potí že se doteď nepotil..a hlavně ta šílená změna chování! Někdy nevěřícně zírám kdo to je..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
93
27.12.20 22:59
@Russet píše:
Vždyť jsi psala o koroně a o málo práce. Třeba nerad sedí se založenýma rukama. Když není ochotný se sebou něco dělat a neuvědomuje si chybu, žádný psycholog mu nepomůže. Nemá kouzelnou hůlku a neodčaruje ho.

Jo, málo práce a peněz má, ale hlady nestradáme. Máme našetřeno. Takhle sem to myslela..že by jako byl nervózni že nebude na nájem to ne-e. A teda já ho poznala jako šíleného dříče. Ale teď je mu nějak všechno jedno. Padesatkrat ho nutim aby zavolal na jinou pozici.. ale podle něj to nemá smysl že ho kvuli veku stejne nikam nevemou.. no nějaká věková krizička v tom asi taky bude.. jenže..on se o tom prostě nebaví.. takže můžu jen domýšlet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
27.12.20 23:01
@AH píše:
Jo, málo práce a peněz má, ale hlady nestradáme. Máme našetřeno. Takhle sem to myslela..že by jako byl nervózni že nebude na nájem to ne-e. A teda já ho poznala jako šíleného dříče. Ale teď je mu nějak všechno jedno. Padesatkrat ho nutim aby zavolal na jinou pozici.. ale podle něj to nemá smysl že ho kvuli veku stejne nikam nevemou.. no nějaká věková krizička v tom asi taky bude.. jenže..on se o tom prostě nebaví.. takže můžu jen domýšlet

Takže je mu 55 nebo kolik? Co umí? Může se o tom nebavit, ale hnusný na tebe být nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
93
27.12.20 23:13
@Russet píše:
Takže je mu 55 nebo kolik? Co umí? Může se o tom nebavit, ale hnusný na tebe být nemá.

Je řemeslník ve stavebnictví.. v tomhle oboru bude nadlidský výkon sehnat v jeho věku práci.
Nemá, ale co s tim? Maximum je ze to vzdy na neco svede (zdravotni stav, korona, prace) ze uz takovy nebude..a za 2 hodiny je to tu zas!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat