Pomohlo některé z vás HSG k vytouženým //?

4170
1.2.14 17:05

Pomohlo některé z vás HSG k vytouženým //?

Ahoj holky,
k HSG je tu hodně témat, ale nikde jsem nenašla odpověď na mou otázku.

Před dvěma dny jsem byla na HSG - vyšetření průchodnosti vejcovodů. Výsledek je, že oba vejcovody mám průchozí, za což jsem fakt ráda. Ale teď je tu otázka, proč se nám nedaří otěhotnět (snažíme se dva roky). Já jsem v pořádku, manžel taky.

Doufala jsem, že se konečně přijde na příčinu, proč to nejde. S takovým výsledkem jsme ale stále na začátku, tak by mě zajímalo, jestli i tak mám naději, že ten „průplach“ přece jen pomohl :think: Máte tady některá podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
JayLee
1.2.14 17:21
@Brukita píše:
Ahoj holky,

Před dvěma dny jsem byla na HSG - vyšetření průchodnosti vejcovodů. Výsledek je, že oba vejcovody mám průchozí, za což jsem fakt ráda. Ale teď je tu otázka, proč se nám nedaří otěhotnět (snažíme se dva roky). Já jsem v pořádku, manžel taky.

Doufala jsem, že se konečně přijde na příčinu, proč to nejde. S takovým výsledkem jsme ale stále na začátku, tak by mě zajímalo, jestli i tak mám naději, že ten „průplach“ přece jen pomohl :think: Máte tady některá podobnou zkušenost?

Já na nem byla 2× ale k mimcu nam to nepomohlo :nevim: prvniho prcka mame z IVF taky jsme oba dva plne ok ale rok se nedarilo neznamlo proc :nevim: a druhy mimco se zadarilo prirozene po 4,5 letech :kytka: ale vseobecne se rika, ze ten prulach i kdyby tam neco malo bylo, tak ze to odstrani jakoby a pomuze to k mimcu :kytka: to mi rikali i v nemocnici kdyz jsem na tom byla takze verim, ze to tam i funguje a drzim palecky aby vam to vyslo :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4170
1.2.14 17:24

V to jsem právěže doufala, že tam bude nějaká malá „zátka“ která početí brání. Ale doktor řekl, že jsou oba průchozí :nevim: Ach jo, někdy je to fakt věda, co? :D Tak díky za odpověď :kytka:

Příspěvek upraven 01.02.14 v 17:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1324
1.2.14 17:24

Ahoj, tak odpovědět ti nemůžu zatím :) byla jsem na HSK, Dg.LSK a chemopertubaci vejcovodů před 10 dny, tak uvidíme. Taky jsem v naprostém pořádku, přítel má spermiogram průměrný a snažíme se 15 měsíců. Myslím, že je to v hlavě :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4170
1.2.14 17:27

@berettka to říká hodně lidí, že je to v hlavě. No nevím, já byla první rok v pohodě, vůbec jsem nestresovala, když jsem dostala MS, tak jsem si řekla neva, třeba příští měsíc to vyjde :nevim: Až teď mě občas připadá, že už se z toho čekání zblázním :mrgreen:
Tak budu držet palce, ať vám to vyšlo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1324
1.2.14 17:31

@Brukita jo přesně, já taky první asi třičtvrtě rok byla naprosto v pohodě, ale asi se zase v tý době nechtělo tělu…tak uvidíme, čeká nás společná návštěva v Natalartu, tak uvidíme, co vymyslí za postup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4170
1.2.14 18:14

Já jdu příští pátek k doktorovi, říkal, že mi dá nějaký prášky na podporu ovulky - asi něco jako clostík, tak snad to zabere :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
3.2.14 19:17
@Brukita píše:
Ahoj holky,

mě přišli na to proč nám to nejde až v genetu, poslali mě na imunologii a tam mi řekli že se to povede jen mimo pylové období, že moje tělo kvůli alergii vyloučí i oplozené vajíčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
3.2.14 19:18
@lcj3232 píše:
mě přišli na to proč nám to nejde až v genetu, poslali mě na imunologii a tam mi řekli že se to povede jen mimo pylové období, že moje tělo kvůli alergii vyloučí i oplozené vajíčko.
v těhotenství jsem dostala duphaston abych nepotratila
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4170
4.2.14 00:19

@lcj3232 no tak to je šílený, že kvůli alergii jsi nemohla otěhotnět 8o A jak dlouho jste se snažili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
4.2.14 09:22
@Brukita píše:
@lcj3232 no tak to je šílený, že kvůli alergii jsi nemohla otěhotnět 8o A jak dlouho jste se snažili?

3.roky a pak jsme se odstěhovali z prahy, měli jsme hodně práce na zahradě a v září jsme otěhotněla, nebyli pily tak se nám to povedlo.ale na tu alergii mi chtěi dát prednison aby se to povedlo, to jsem odmítla a přesto se to povedlo. během těch 3.let by ještě jeden potrat :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4170
4.2.14 17:03

@lcj3232 tak super, že se zadařilo :kytka: A ten potrat mě mrzí, to kdyby se stalo mě teď, po těch letech, tak bych to asi nerozdýchala :nevim: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
4.2.14 18:11
@Brukita píše:
@lcj3232 tak super, že se zadařilo :kytka: A ten potrat mě mrzí, to kdyby se stalo mě teď, po těch letech, tak bych to asi nerozdýchala :nevim: :(

bylo to pro mě hodně těžké, nejtěžší pro mě bylo mít 2.děti z prvního manželství od manžela a vědět že svoje nemám. nevadili mi ty 2.děti ale to že je musíme vždy po víkendu 1× za 14.dní vrátit. a dneska mám 9.měsíčního chlapečka, nekojím už půl roku a snažíme se o druhé ale po antikoncepci jsem přišla o mléko a i o ovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1324
5.2.14 12:25

@Brukita hele tak jsem si dělala dnes test, zcela náhodou, navrtala mě kámoška, protože jsem to v neděli večer dostala, ale už včera mi menses zase skončila, tak jsem teda počůrala test a jsou tam //, sice ta druhá je ještě o dosta slabší než kontrolní, ale je dobře vidět. Tak je teda zlomový, jestli bude sílit nebo naopak. Znamenalo by to ale, že se po HSK, s LSK a profukem vejcovodů zadařilo napoprvé :) dám vědět jaký to má průběh. Nechci se ale radovat, uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4170
5.2.14 15:29

@berettka no tak to jsou super zprávy :dance: :dance: :dance: Moc gratuluju a přeju, ať // sílí :potlesk: :potlesk: Jůů, teď budu jak na trní, jestli to třeba nepomohlo i mě :oops: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat