Pomohlo vám dělat nedobytnou?

Anonymní
7.3.21 11:02

Pomohlo vám dělat nedobytnou?

Ahoj, 3 měsíce randim s jedním klukem, vídáme se tak 4× týdne, je to fajn ale nejak mi vadí ze se to víc neposouva. Nechci tlačit ale chci už víc.

Řekla jsem mu to, ale nejak se nic nezmenilo. Anebo jen trochu.

A tak mě napadlo jestli nedělat trochu “drahoty”, aby si nebyl tak jistý. Nemít třeba každý den čas jak chce on, ale někdy dělat ze čas nemám a neuvidime se. Nebo ze cely týden asi nebudu moct atd. Ale není to pravda. Jen si rikam jestli to k něčemu je, navíc ani nevím jak na to a jestli není lepší byt porad stejná a dat tomu čas.

Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30465
7.3.21 11:02

Není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
7.3.21 11:05
@Anonymní píše:
Ahoj, 3 měsíce randim s jedním klukem, vídáme se tak 4× týdne, je to fajn ale nejak mi vadí ze se to víc neposouva. Nechci tlačit ale chci už víc.

Řekla jsem mu to, ale nejak se nic nezmenilo. Anebo jen trochu.

A tak mě napadlo jestli nedělat trochu “drahoty”, aby si nebyl tak jistý. Nemít třeba každý den čas jak chce on, ale někdy dělat ze čas nemám a neuvidime se. Nebo ze cely týden asi nebudu moct atd. Ale není to pravda. Jen si rikam jestli to k něčemu je, navíc ani nevím jak na to a jestli není lepší byt porad stejná a dat tomu čas.

Dekuji

A co to spíš říci rovnou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
7.3.21 11:07

No a nemáš tu fázi vztahu vhodnou pro „nedobytnost“ už náhodou za sebou?

Teď můžeš zkusit strategii „mám v životě i jiné věci“. Pokud tedy na tyhle hry jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 11:08

@Kirstenn řekla jsem, efekt minimální

• Citovat
  • Nahlásit
729
7.3.21 11:09
@Anonymní píše:
@Kirstenn řekla jsem, efekt minimální

To je divné. Že by byl tak stydlivý? Kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16063
7.3.21 11:15

No a pak je tu možnost, že tě prostě má na sex a víc nechce a když nabízíš, tak bere.

Když přestaneš nabízet, tak je tu teoratická možnost, že mu dojde že tě děsně miluje a tvoje fantazie dojdou naplnění. A nebo prostě půjdde dál.

Chceš být holka jen na sex?

Příspěvek upraven 07.03.21 v 11:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34558
7.3.21 11:15

Tohle je fakt divny :nevim: pokud neni konzervativni katolik…

Hele a jak probiha to vase ‚chozeni‘? Kamaradsky nebo na tebe hrabe? Rikate si nejake nezne recicky, drzite se za ruce apod. proste spolu chodite?

Nechapu, jak se z tohoto stadia a proč posouvat do nedobytnosti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
7.3.21 11:17

Myslím, že zakladatelka ten termín nepoužívá tak, jak je většinou chápán.
Dérfór ty zmatky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 11:21

@MrsNorris no asi takto jsem to myslela, nedobytna je blbost :)

• Citovat
  • Nahlásit
1391
7.3.21 11:23

A co chceš víc, kam se chceš posunout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 11:29

Ježíš já to napsala asi blbě :) spime spolu, intimně to funguje super, nebo obecně to funguje super ale neposouvame se :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
10582
7.3.21 11:29

Kam to chces presne posunout? Co on ma udelat?

Nejlepsi je byt prirozena :nevim:.

A urcite nerus komplet svuj program kvuli tomu, co kdyby on nahodou zavolal. Mej svoje aktivity a kdyz nemuzes, tak nemuzes, ale nelzi v tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 11:30

@Taktinevím více víkendu spolu třeba

• Citovat
  • Nahlásit
24102
7.3.21 11:35

A kam by ses chtěla po třech měsících posouvat, randite, spite spolu. Já bych po čtvrt roce víc neočekávala :think:
Kam bys to chtěla posouvat dál? Jako společné bydlení nebo jak? Na to si myslím, že je ještě docela brzy…
Já být tebou, tak bych si ten první půlrok užívala, poznávala se, zjišťovala, jestli máte podobné hodnoty, podobné cíle, podobny náhled na žití a věci dobudoucna. a pak bych, kdyby to bylo pořád super, začala uvažovat o dalším posunu, třeba o tom bydlení a plánování společné budoucnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat