Pomohlo Vám Gynet centrum v otěhotnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarulie
Povídálka 37 příspěvků 02.04.18 11:33
Pomohlo Vám Gynet centrum v otěhotnění?

Zdravím Všechny ;)
Chtěla bych se zeptat, zda tady má někdo zkušenost s tím, že Vám nešlo otěhotnět a gynet vám v tom pomohlo… Už nějakou dobu se snažíme o mimi, ale prostě nic. Neberu antinu už několik let, hlídám si ovulaci, brala jsem kyselinu listovou, ale prostě nic.. :( asi 2roky zpět jsem měla mimodelozni těhu, kdy mi odstranili pravý vejcovod. A od té doby nic. Přítel chce ať se objednám na vyšetření do Gynet centra, tak se chci právě zeptat zda tady má někdo takovou zkušenost, že mu gynet s miminkem pomohlo. Předem děkuji za odpovědi. Hezké Velikonoční pondělí přeji :andel:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama