Pomohlo Vám navýšení antidepresiv

24
23.6.20 12:41

Pomohlo Vám navýšení antidepresiv

Ahoj, mate prosím někdo zkušenost s tím, ze Vám po roce prestala ucinkovat AD…beru rok Mirtazapin 30 a rok jsem byla bez problemu…nyní už tyden mám skoro celodenní uzkosti, Dr mi napsal neurol, než k nemu dojdu ve čtvrtek na kontrolu, ale tohoto léku se docela bojim. Pomohlo Vám navýšení AD a jak jste se u toho cítili? Začátky byly těžké a tak z toho mám opět obavy. Dekuji za Vase zkušenosti????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

317
23.6.20 13:38

Neurolu krátkodobě není třeba se bát, ve čtvrtek jdete k psychiatrovi, tak do té doby si určitě můžete od úzkosti takto ulevit. Samozřejmě dlouhodobě je to o něčem jiném. Antidepresiva je někdy vhodné spíše vyměnit za jiná, než navyšovat dávku, to ale všechno záleží na vašem psychiatrovi, jak posoudí váš stav, takhle na dálku se to těžko pozná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 13:41

Ahoj. U mě to pomohlo, ale zase na nějakou dobu. A pak už by mě to další navýšení moc utlumilo, takže jsem dostala buď jiné antidepresiva nebo jiné plus něco na úzkost, lexaurin, neurol, diazepam. Popravdě je to zahuba, na začátku boj, pak to zabere, zabírá a zabírá a pak si asi tělo zvykne a je potřeba navýšit nebo změnit nebo nechat, ale doplnit něčím. Tak jsem to měla já. Teď jsem těhotná, mám dost problémů, takže i v těhotenství musím brát lexaurin :( myslím, že psychické problémy, nemoci, se člověk nikdy úplně zbavit nemůže. Že když to vypadá dobře, tak se to za čas může vrátit. Aspoň já to tak měla, mám. A pak znovu léky…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.6.20 14:07
@Vendes píše:
Ahoj, mate prosím někdo zkušenost s tím, ze Vám po roce prestala ucinkovat AD…beru rok Mirtazapin 30 a rok jsem byla bez problemu…nyní už tyden mám skoro celodenní uzkosti, Dr mi napsal neurol, než k nemu dojdu ve čtvrtek na kontrolu, ale tohoto léku se docela bojim. Pomohlo Vám navýšení AD a jak jste se u toho cítili? Začátky byly těžké a tak z toho mám opět obavy. Dekuji za Vase zkušenosti????

Doktor mi prášky vyměnil za jiné, když po cca dvou letech přestali účinkovat navýšeni si myslim, že po roce už taky nezabere, chce to jinou učinnou látku a neurolu jsem se taky desně bála, ale opravdu v dávce 0,25 jsem ho užívala 14 dní než zabrali nové AD a v pohodě, na nízkou dávku a na dvou-tří týdenní užívaní návyk nevzniká:hugging: :hugging:

• Nahlásit
  • Citovat
24
23.6.20 16:29

A mohu se zeptat, jak jste zvladli prechod na nova AD? Tez mám doma dvě deti, tak mám z novych AD strach. Myslela jsem, ze už je to davno za mnou, ze naopak bych chtěla snížit a ejhle, úplně takový propad:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 18:14
@Vendes píše:
A mohu se zeptat, jak jste zvladli prechod na nova AD? Tez mám doma dvě deti, tak mám z novych AD strach. Myslela jsem, ze už je to davno za mnou, ze naopak bych chtěla snížit a ejhle, úplně takový propad:-(

Doktor mi nechal na 14 dni pulku starych AD a nasadil pulku novych, musim uznat, že už to nebyl takovej maglajs jako u prvních,14 dní bylo trošku kolísavých ale žádná hrůza, což jsem byla mile překvapena, mám taky dvě děti takže jsem byla šťastná, že mužu fungovat, sice jsem byla taková uzívaná, ale šlo to :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama