Pomohly vám nějaké bylinky či přípravky k otěhotnění?

Anonymní
3.5.20 11:30

Pomohly Vám nějaké bylinky či přípravky k otěhotnění?

Holky nemáte někdo nějakou zkušnos? Případně zda nějedl něco i Váš partner na podporu početí? Děkju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1231
3.5.20 11:40

Já pila před otehotněním kontryhel. Jestli to, ale pomohlo nevím. Každopádně jsem otěhotněla na první.

ttt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12259
3.5.20 11:43

Ja otěhotněla až když jsem se vším přestala a nepoužívala jsem nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.20 11:47

Taky jsem pila kontryhel od 1 dc do ovulace a hned se povedlo…jenže zároveň jsem se po dvou SP už na “snažení” vyprdla…zaměstnej se něčím natolik, ať to neblokuješ psychikou…Jinak početí se nerovná miminko…bohužel…někdy se moc upínáme na // na testu, a pak to stejně nevyjde. Držím palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
875
3.5.20 11:48

Prijde na to…jestli ted zacinate, nic nezkazis kyselinou listovou, cistou, nebo nejake komplexnejsi vitaminy neco jako mamavit nebo tak..chlap asi nic..nebo treba jen maccha pro energii… jestli vam to dva roky nejde, tak bych asi vsadila na medicinu..ja jedla, pila, delala vsechno mozny pres vitaminy, kontryhely, mojzisovku atd, uz ani nevim a az ivf nam zaridilo detatko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
3.5.20 11:49

@Melodie91 souhlasím, měli jsme to stejně. Zobali a pili jsme kdeco a stejně nám pomohla až IVF.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3475
3.5.20 11:51

Rozumna je jen kyselina listova, jinak neni zadny duvod, pokud mas otehotnet, tak otehotnis… pokud ne, tak ti ani svata voda nepomuze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.20 11:54
@Rachel_cz píše:
@Melodie91 souhlasím, měli jsme to stejně. Zobali a pili jsme kdeco a stejně nám pomohla až IVF.

můžu se prosím zptat jak douho jste se snažili…my cca rok :nevim: děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
15261
3.5.20 12:03

Dvakrát jsem otěhotněla přirozeně, podle lékařů jsem takřka neplodná, pokaždý v tom byla flaška Jégra. Bylinky jsou top, ale sakra záleží na formě :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
3.5.20 12:03

Ahoj, ještě před tím než jsem si vůbec myslela ze se budeme snažit jsem začala cvicit jógu, jedla zdrave a střídmě a celkove jsem se “uklidnila”. Jedla jsem kyselinu listovou a kořen maca. Chtěla jsem si telo “připravit” “vyčistit” než se budeme snažit. Otěhotněla jsem na poprvé když jsme to jen zkusili. Co zabralo netuším. Ale psychika děla hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.20 12:12

Kontryhel…další měsíc jsem otěhotněla. Ale musíš to pít tak fakt jak píši…

• Nahlásit
  • Citovat
875
3.5.20 12:16
@Anonymní píše:
můžu se prosím zptat jak douho jste se snažili…my cca rok :nevim: děkuji

Nevim, kolik vam s muzem je let, ale cca po tom roce bez uspechu dava gynekolog doporuceni do car…my se snazili asi rok pul, mudr uz nas chtela poslat do car, jenze jsem otehotnela, a ackoli to melo kratke trvani, doktorka rekla, ze je videt, ze to jde a ze jeste pockame, to same se mi stalo za pul roku, tak uz nas poslala do gennetu a za dalsich asi 9 mesicu ruznych testu, pak inseminace a planovaneho styku nam vyslo a v podstate hned, ivf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
3.5.20 12:17
@Anonymní píše:
můžu se prosím zptat jak douho jste se snažili…my cca rok :nevim: děkuji

3 roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
651
3.5.20 12:24

Na kazde z deti jsme si pockali nekolik let. Za zadnou cenu jsem nechtela ivf, tak jsem to proste brala, jak to je. Podle me hraje velkou roli vnitrni klid. Byl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3026
3.5.20 13:06

Nic, pomohlo az ivf.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu