POMOOOC, 14ti denní miminko zvrací krev

1184
20.8.05 18:11

POMOOOC, 14ti denní miminko zvrací krev

Moc vás prosím o pomoc. Máte s tímto někdo zkušennosti?? Švargová dneska volala, že jim malý zvracel krev. Jsou v nemocnici, zatím nikdo nic neví. Stalo se vám to někomu???

Děkuju moc za odpovědi, člověk se o ty dětičky pořád bojí.

AJKA, Lenička 3 roky a Lukášek 1 rok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
20.8.05 18:19

Ahoj,nám se to teda naštěstí nestalo,ale mohlo by to být krev z maminčiny bradavky…často se v začátcích tvoří ragády a ty rády při koju krvácejí.
Maminka si ani nemusela všimnout :!
Snad to teda nebude nic vážného,určitě dej vědět co a jak.

Gabka a Štěpula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
20.8.05 18:35

Ahoj, mala mne „kousla“ do prsa nastesti uz v porodnici, a krev vyzvracela pred sestrickou - ja si toho „kousnuti“ nevsimla, protoze mne ty bradavky ze zacatku pri kojo palily vzdy. Takze sestricka hned pribehla, kolik mi tam toho prsa jako zbylo ;). Nez se to uplne zahojilo, tak tu zilku jeste nekolikrat vytahla, ale uz jsem vedela, ze se nemusim plasit, jen to prso setrit. Obcas jsem si to natrhla i prsni vlozkou, ktera se prilepila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1016
20.8.05 18:56

Ahoj Ajko,

mně se taky stalo, že mi malý zvracel krev :cry: Byli jsme z toho velmi vyděšení, tak jsme jeli hned do nemocnice. Nechali si nás tam, udělali malému všechny možné testy a vše bylo OK. Závěr byl, že krev vycucl při kojení, prý si toho maminka ani nemusí všimnout :? Doporučili mi kojit přes kloboučky.

Od té doby se to naštěstí neopakovalo :D Pozor, ale na dlouhodobé kojení přes kloboučky, může snižovat tvorbu mlíčka 8O

Petta

PS: Moje porodní asistentka s 20-letou praxí mi řekla, že tak malé děti ještě nemají dostatečnou srážlivost krve (proto berou vitamín K), což mohla být další příčina. Ale není to nic vážného, pokud zvracení ustane během cca 2 hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
20.8.05 19:20

Ahoj, Kubíček taky ve 14-ti dnech začal zvracet krev. Nejdříve hnědou natrávenou a postupně jasně červenou - celkem dost.

Jeli jsme s ním na pohotovost a tam nás poslali do nemocnice.
Problém byl v nedostatku vitamínu K. Způsobuje to krvácivost.

Byli jsme tam týden, dostal několik injekcí káčka a za dva dny byl OK. Zbytek jsme tam byli kvůli mě - z nervů jsem skoro ztratila mlíčko a dostala zánět do prsu. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
20.8.05 19:43

Ahojky,

naše Nika také zvracela krev - já se nejdřív lekla, ale pak jsem zjistila, že to bude tím, že mi tekla krev z bradavky.
Určitě to nic nebude. Pak písni, jak vše dopadlo.

Držíme palečky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
20.8.05 20:27

Ahoj všechny kojandy,
nám taky malá zvracela krev - moje prso. To už jste tu psaly.

Všem ¨chci ale popřát pevné nervy a hlavně, aby to nebylo nic horšího!!!! :)

Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama