Kdo rozumí homeopatii? Co je dobré na afty?

2023
17.1.20 19:42

Pomooooc je tu někdo kdo rozumí homeopatii?

Mam problém u naší malé (18 měsíců) se už podruhé objevili v krátké době afty. Prvé to byla aftozni stomatitida a teď naštěstí jen pár aftu na jazyku. Mam doma homeo Borax ch5,ale už jsem se dočetla o borax ch9/ch30… Jaký je v nich rozdíl a kterou jsou na afty nejlepší? A hlavně pokud stačí Borax ch5 jak davkovat? 5 granuli 3× denně nebo jen 3 granule 3× denně?? Moc děkuji za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24400
17.1.20 19:48

Jo to je Boiron.Taky jsme zkouseli drive.Za me k nicemu.Cukr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3823
17.1.20 20:15

Nevim jestli ti to pomuze..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
17.1.20 20:18

Já bych potřebovala poradit, jak užívat homeopatika AKH. Když jsem si přečetla, jak užívat boiron, tak Tedy nevím. Zda po jídle, mezi, s jídlem. Přijde mi to hrozně složité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
17.1.20 21:32
@Kolarkaa píše:
Nevim jestli ti to pomuze..

Děkuji, ale o moc moudřejší z toho nejsem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14746
17.1.20 21:52
@Bobule151 píše:
Já bych potřebovala poradit, jak užívat homeopatika AKH. Když jsem si přečetla, jak užívat boiron, tak Tedy nevím. Zda po jídle, mezi, s jídlem. Přijde mi to hrozně složité.

Je to úplně jedno. Když si dáš lentilky, bude to mít úplně stejný efekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
17.1.20 22:02

Ahoj, číslo a písmeno za názvem homeopatika označuje způsob přípravy léku. 5ch i 9ch je nízká potence, tak myslím, že klidně můžeš nechat tu 5ch, ideálně 3 kuličky 3× denně. U aftu bych se ale taky zaměřila na posílení imunitního systému. Jinak teda já homeopatika používám hodně a pomáhají mě i dětem, ale zrovna u aftu moc úspěšná nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
17.1.20 22:08
@nozu píše:
Je to úplně jedno. Když si dáš lentilky, bude to mít úplně stejný efekt.

Já chtěla poradit, ne slyšet ironické poznámky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
17.1.20 22:09
@Charlie18 píše:
Ahoj, číslo a písmeno za názvem homeopatika označuje způsob přípravy léku. 5ch i 9ch je nízká potence, tak myslím, že klidně můžeš nechat tu 5ch, ideálně 3 kuličky 3× denně. U aftu bych se ale taky zaměřila na posílení imunitního systému. Jinak teda já homeopatika používám hodně a pomáhají mě i dětem, ale zrovna u aftu moc úspěšná nejsem.

Jj koupím malé ještě kapky - vitamin B. A děkuji já sem myslela jestli to 5ch není nějaké nejslabší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
17.1.20 22:47

@PeBa12 je to nižší ředění než 9ch, ale zase ne o moc, generelne na afty se dává ta 5. Jinak ještě můžeš zkusit svethomeopatie.cz je tam hodně informací a mají i poradnu zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3823
18.1.20 07:56

@PeBa12 proc? Pisou tam 5ch 3× denne. Takze bych dala klidne 15 kulicek do napoje co ti pres den vypije, nebo do hrnecku, ktery bude popijet pres den, ne najednou (a neohrivat) a tim je denni davka splnena.
Plus teda kdyz dcera mela afty tak k boraxu brala jeste kalobu 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36678
18.1.20 11:02
@PeBa12 píše:
Já chtěla poradit, ne slyšet ironické poznámky.

to byla naprosto přiléhavá odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
18.1.20 12:25
@Kolarkaa píše:
@PeBa12 proc? Pisou tam 5ch 3× denne. Takze bych dala klidne 15 kulicek do napoje co ti pres den vypije, nebo do hrnecku, ktery bude popijet pres den, ne najednou (a neohrivat) a tim je denni davka splnena.
Plus teda kdyz dcera mela afty tak k boraxu brala jeste kalobu 🙂

No o to mi jde. Proc někdo rika 3× denně 5 kuliček a někdo jen 3 kuličky 3× denně. Co si z toho mám vybrat. To není nějaké jednotné dávkování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3823
18.1.20 12:31

@PeBa12 no ja nevim.. byla jsem se podivat na vsechny homeo co ma dcera, a vsechny ma 3×5, i ten borax tak mela (ve 2 letech)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
18.1.20 14:04

Jde hlavně o informaci kterou homeopatika obsahují a četnost užívání ne o množství. Je úplně jedno, jestli 3 nebo 5 kuliček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat