POMOOOOOC Boudička počůrana od kočky...

162
9.9.06 18:13

POMOOOOOC Boudička počůrana od kočky...

Pomoc pomoc pomoc mám boudičku počůranou od kočky a nejde mi to vyčistit…nenajde se nějaká maminka co má zkušenosti s kočkama co by mi poradila co mám na to použít…budu MOOOOOOC vděčná…Monys

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17451
9.9.06 18:16

Monys,
moc teda neporadim, jen vim, ze kocici curanky jsou fakt narez…Zkus vodu s octem- dost koncentrovany roztok…
Snad pomuze,

Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
9.9.06 18:35

Taky nepotěším - ty kočičí jsou fakt neodpáchnutelný - nalila bych na to všechno, co mám - podle místa samozřejmě. Zase pokud jsi je odchytila ještě mokrý, tak jednej rychle a třeba to půjde.
Držím pěsti :wink:
Bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
9.9.06 19:13

Koček mám habakuk doma, ale je fakt, že nic takovýho mi nikdy nepočůraly. Většinou (asi 2× to chytla Jířova postýlka) to stačilo vyprat, a vyvětrat v okně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
14.9.06 22:30

Nám kocourek čůral kam se mu zlíbilo, hlavně dokud jsme měli ještě i kočičku (která už umřela).Do 1.kočárku to bylo obden, boty jsou horší :?
Peru vše ve Vanish - tekutý naleju na místo kde je načůráno a pokud to jde dám prát do pračky a k prášku přídám vanish prášek (hojné množství). Docela to leze do peněz ale není to vůbec cítit.
p.s.: kocourek je 3.den vykastrovaný, pevně doufám že už s tím „značením“ přestane
DRŽTE PALCE :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
18.9.06 23:15

díky všem za rady, nakonec jsme na to naplacali co se dalo a pomohlo to…jediné štěstí bylo, že ten materiál na boudičce je pratelný a nenadělaly se fleky…tak teď už jen doufat, že nás nebudou vyhledávat další kočky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama