Pomůže eye Q k vývoji u miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 15:31
Pomůže eye Q k vývoji u miminka?

Ahoj maminky, prosím anonym, už si přijdu jak šílená a nechci to řešit pod svým nickem :oops:

Mám chlapečka 9 měsíců. Od 7 měsíců se jen přetáčí na bříško, nic víc. To dlěá do ted. Neplazí se, neleze, nesedí. všichni mě bombardují, proč ještě to, či ono nedělá. Jak kdybych já za to mohla. Nedokáže si dojít por hračku, tak řev. Pořád ho musím poponášet a nedlěám nic jiného. Nechávám ho na zemi 90% času, ale řve a o nic se nesnaží. Mám i další dítě a nemám čas jen na miminko.

Napadl mě Eye Q k lepšímu dozrávání mozku, ale nevím, jetsli to souvisí s motorickým vývojem. Máte někdo zkušenost? Někde jsem četla, že to doporučil dr právě na tento problém.
v 8 měsících nám dr řekla, že se uvidí v 10 měs., ale já se obávám, že tímto tempem se nic díte nebude. Nejradši bych chdila někam na cvičení, třeba bobathovu metodu. Další měsíc s emi čekat nechce. Nevím, už jak mu pomoct. :?

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 10 měsíců: Svět je jedna velká herna

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4568 příspěvků 6 inzerátů 24.11.18 15:56

Neni v tvem meste nejake cviceni pro deti? Ve skupince, dite bude motivovane okolim, prostredim a vetsinou “vedouci” tehle skupin maji v merku psychomotoricky vyvoj deti, takze muze poradit.
Pripravek neznam, ale jestli je vhodny v takovem veku, urcite podavanim nic nezkazis.???

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 15:57

@kve-tinka

Je tu cvičení, ale potřebuju nejspíš žádanku a nechci, aby si dr myslela, že nějak určuju diagnozy, nebo ji obcházím. :)

Je to rybí tuk a pupalkvý olej (omega 3 a 6 kyseliny)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 16:00

Eye q je od roku. Teď jsme ho začli používat 2 měsíce před 2 rokem, používáme cca 3 týdny z důvodu podobných jako ty, páč mi moc nemluví. Zlepšení fakt vidím, ale nevím jestli je to blížícím se druhým rokem. Sám od sebe vyhazuje odpadky, lepší se slovní zásoba, ví kde co najde, pamatujte si kde co nechal atd. Kolikrát jsem překvapená, že ví jak se co dělá. I manžel si všimnul. Okolí taky, ale neříkám že používáme eye q

kve-tinka
Závislačka 4568 příspěvků 6 inzerátů 24.11.18 16:08

Cviceni myslim,takove pro matky s detmi,ne nejake odborne na doporuceni lekare.

Astyna88
Kecalka 357 příspěvků 24.11.18 16:12

můžeš napsat nějaké fyzio z okolí, já takto taky volala. Nezdál se mi vývoj mladšího syna, taky nelezl, neseděl - taky v 9.m. Oproti staršímu, který už tapal kolem nábytku, mi to příšlo prostě zvláštní…nj a taky tlak z okolí. řekla mi, že pokud do konce 9.m se nic nezmění, at si zavolám znovu. A během tří dnů poté se malý rozlezl a sedl si :dance: nech to do konce toho 9.m, asi to ta tvoje doktorka neřekla jen tak. Pro klid svědomí a duši se můžeš obj k té fyzio, aby ho prohlédla a zhodnotila vitalitu svalů… :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 16:21

@kve-tinka
Mám ještě batole,takže to nejde, nevím, kdo by se mu tam věnoval :think:
@Astyna88 To mě taky napadlo, aby ho někdo zhodnostil, nějaký fyzioterapeut, ale i tak asi potřebuju žádanku. Zkusím něco pohledat. No kdyby se aspon plazil, ale jen zvedne zadek, rozplácne se a vzteká se u toho :think: Starší syn byl jak u vás, úplný opak. V 9 m dávno lezl seděl a stoupal si. :(

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2132 příspěvků 24.11.18 16:23

Tak ten rok je většinou kvůli legislativě ČR nebo EU. Ale všeobecně se doporučuje preparáty užívat matkou při kojení. Nebo potom dávat klidně i v poloviční dávce dítěti. Nic tím nemůžeš zkazit. Jen si nejsem úplně jistá tou kvalitou. Musela bych to dopodrobna prostudovat. Já dávám dceři odjakživa omega 3 z Nahrinu, cenově to je nastejno, ale je to že 4 druhů ryb a mám jistotu, že ryby byly zbavený rtuti.
Testovali to na hyperaktivitu, poruchy učení atd. Stejně jako to, co píšeš. A je to hlavně na vývoj mozku u dětí. Já to teď užívám při kojení a starší chodí do školy, tak dávám pořád taky

FifthElement
Kecalka 117 příspěvků 24.11.18 16:27

Ja eye q davam od 1 roku a myslim, ze je to dobry pripravek, hlavne neuskodi, ale vyvoj nejak nenastartuje, spis vyzivi mozek. Nejlepsi je to kombinovat s rehabilitaci, ta je ve vasem pripade asi potreba :( My teda cvicili od 4 mesice, doktori nas hned hnali

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 24.11.18 17:21

Normálně bych zavolala dětské, že jsi z toho špatná a jestli by ti pro klid duše nenapsala tu žádanku. Normální dr ti vyhoví…A prvně si tam můžeš zkusit zavolat, jestli tu žádanku potřebují. Někde tě vezme bez žádanky za poplatek třeba. Já osobně bych to řešila, většinou poradí nějaký fígl…

Svistice
Neúnavná pisatelka 17640 příspěvků 17 inzerátů 25.11.18 08:15
@Anonymní píše:
@kve-tinka
Mám ještě batole,takže to nejde, nevím, kdo by se mu tam věnoval :think:
@Astyna88 To mě taky napadlo, aby ho někdo zhodnostil, nějaký fyzioterapeut, ale i tak asi potřebuju žádanku. Zkusím něco pohledat. No kdyby se aspon plazil, ale jen zvedne zadek, rozplácne se a vzteká se u toho :think: Starší syn byl jak u vás, úplný opak. V 9 m dávno lezl seděl a stoupal si. :(

Zadanku nepotrebujes, ale pak si to zacvaknes ze sveho. Devitimesicnu, co se zvladne prevalit jen na bricho opravdu neni ok a ja uz bych tu zadanku po sve doktorce chtela uz pred nekolika mesici.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 16:49

@MarketinkaKo­pretinka děkuji, užívala jsem v tehu, dávám i staršímu mollers a mladšímu od 4 měsíců mollers půlku lžičky. Tak přemýšlím o tom eye q, ale to je asi na stejné bázi… Tam nevim. @Svistice máš pravdu, zavolám v pondělí, zaplatím cokoliv, je aby se rozhybal. Já to prostě nechápu, už od 6 m dr říká, že by měl dělat to či ono, ale nikdy nás neposlala nikam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 21:05

Uf,náš malý bol na tom podobne,časom sme zistili,že má dmo,ľahkú formu pravostrannej parezy,zistiť to v miminkovskom veku,tak by to šlo rozcvicit:( Rozhodne na nič nečakaj,utekaj na neurologiu či k dobrému fyzioterapeutovi. Držím palce,nech je to len pohodlnostou malého :hug:

Astyna88
Kecalka 357 příspěvků 26.11.18 10:30
@Anonymní píše:
@MarketinkaKo­pretinka děkuji, užívala jsem v tehu, dávám i staršímu mollers a mladšímu od 4 měsíců mollers půlku lžičky. Tak přemýšlím o tom eye q, ale to je asi na stejné bázi… Tam nevim. @Svistice máš pravdu, zavolám v pondělí, zaplatím cokoliv, je aby se rozhybal. Já to prostě nechápu, už od 6 m dr říká, že by měl dělat to či ono, ale nikdy nás neposlala nikam.

Ono, některé děti jsou od přírody salamisti :nevim: máme v rodině dvojčata jednovaječná a jedno je těžký povaleč, který až do roka se jen plazil, chodit se mu samotnému nechtělo, kdežto jeho dvojče…a to by člověk řekl, že to jsou prostě dvojčata, tak se musí vyvíjet stejně :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >