Pomůže HA na ploché bradavky?

Anonymní
18.1.20 23:22

Pomůže HA na ploché bradavky?

Dobrý den, mám ploché bradavky a vzhledem k tomu, že mi je 19, tak mně to tíží…vylezou pouze když mi je zima nebo jsem vzrušená. Teď jsem začala brát HA, myslíte že to třeba pomůže? Případně nemáte nějáké rady co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2021
18.1.20 23:29

Já to mám taky tak a nikdy mě nenapadlo s tím cokoliv dělat. Jako proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 23:32

Mám vpacene, nevylezou skoro nikdy, dle dr jedině operace. Ha jsem brala dlouhé roky a fakt to neudělalo nic.

• Nahlásit
  • Citovat
2765
18.1.20 23:34

Taky mi vylezou je když je zima, HA jsem brala 15 let a změnu jsem teda nepozorovala. Mohu se zeptat proč tě to tíží? Prsa máš tak na co potřebuješ, aby ti permanentně stály bradavky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
18.1.20 23:34

Antikoncepce ti s bradavkama nic neudělá. A ploché bradavky není věc, za kterou by se člověk musel stydět :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 23:49

Tak většině žen se bradavky postaví jen v zimě a při vzrušení, jedině snad silikony :-) a ha ti s tím opravdu nic neudělá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22184
18.1.20 23:58
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám ploché bradavky a vzhledem k tomu, že mi je 19, tak mně to tíží…vylezou pouze když mi je zima nebo jsem vzrušená. Teď jsem začala brát HA, myslíte že to třeba pomůže? Případně nemáte nějáké rady co s tím?

HA se bere, abys neměla mimino a nemusela ho těmi vpáčenými?! bradavkami kojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2530
19.1.20 00:45

Hele moje bradavky byly taky ploché, zpláclé, trochu se vztyčili při zimě, dráždění a vytahování..ale co jsem otěhotněla, začaly nějak růst a teď si mrchy nelehnou :mrgreen: už jsou to slušné knoflíčky :mrgreen:
Operací bych to neřešila, problém s kojením ti to do budoucna stejně nemusí vyřešit, a třeba ti vylezou jako mě. Jinak pokud jde o estetiku, já to tedy nezkoušela, ale co zkusit nosit formovače bradavek, možná by jim pomohlo kdyby na ně netlačila podprsenka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
19.1.20 10:22

@Pennya Na kojení bradavky nemají vliv. Miminko se přisává na celý dvorec, tudíž bych bradavky nijak extra neřešila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 11:16

Do nedávná jsem si toho nevšímala, ale nedávno jsem se svlékala před skupinou holek a začaly to řešit…přišla jsem si úplně jiná… nedělaly si ze mně srandu jen jsem byla asi jediná,,zvláštní”.
O té HA jsem mluvila, protože od té doby co ji beru( asi dva týdny) mně bolí bradavky a přijde mi to o něco lepší, ale je dost možné, že už si to namlouvám:)

• Nahlásit
  • Citovat
2530
19.1.20 13:02

@maky 1993 proto říkám, že to nemusí nic vyřešit a je předčasný to řešit, pokud nejde taky o estetiku. Ale zas bych si nenechala kvůli estetice rýpat do prsou, ještě před dětmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2530
19.1.20 13:09
@Anonymní píše:
Do nedávná jsem si toho nevšímala, ale nedávno jsem se svlékala před skupinou holek a začaly to řešit…přišla jsem si úplně jiná… nedělaly si ze mně srandu jen jsem byla asi jediná,,zvláštní”.
O té HA jsem mluvila, protože od té doby co ji beru( asi dva týdny) mně bolí bradavky a přijde mi to o něco lepší, ale je dost možné, že už si to namlouvám:)

Mě třeba přijdou moje menší někdy ploché smáčklé bradavky lepší než je má kámoška. Ta je má snad cenťák vysoký, musí si vybírat podprsenku příjemně vyztuženou, když nechce aby byly bradavky vidět, a taky aby se ji neodíraly..no každá je jiná :) asi to neřeš.
Chlapi jsou prsama fascinovani v každym případě, a aspoň se u tebe tim zabaví :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 14:26

Děkuji moc všem!! Jsem ráda, že nejsem jediná:relieved: dost mi to pomohlo a už to řešit dál nebudu:blush:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama