Pomůže HA při anovulaci?

Anonymní
11.4.20 18:27

Pomůže HA při anovulaci?

Ahoj děvčata, chtěla bych se zeptat zda si myslíte že HA pomůže při anovulaci. Když jsem brala HA před 2 lety tak jsem MS měla pravidelnou. Po vysazení také, ale po roce se to změnilo a moje MS nechodí :,( a tím pádem jsem bez ovulace. Snažíme se o děťátko, ale třeba s HA by se to srovnalo a pak by to bylo ok. Co myslíte Vy? Jinak každý měsíc chodím pro injekce kvůli nedostavené Ms. Předem díky. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
11.4.20 18:35
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata, chtěla bych se zeptat zda si myslíte že HA pomůže při anovulaci. Když jsem brala HA před 2 lety tak jsem MS měla pravidelnou. Po vysazení také, ale po roce se to změnilo a moje MS nechodí :,( a tím pádem jsem bez ovulace. Snažíme se o děťátko, ale třeba s HA by se to srovnalo a pak by to bylo ok. Co myslíte Vy? Jinak každý měsíc chodím pro injekce kvůli nedostavené Ms. Předem díky. :srdce:

Nech cyklus srovnat přírodě.. Pokud chodíš pořád na injekce, tak je to na houby.. Pravidelna ms u brani Ha neznamená, že máš ovulaci.. Osobně bych šla spíš cestou bylinek a podobně.. A nechodila si pro injekce na vyvolání :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
635
11.4.20 18:42

Já myslela, že HA je proti ovulaci… :think: Že na tom principu to funguje jako antikoncepce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2584
11.4.20 18:50

Tak pri brani HA ovulaci nemáš. Tělo se pod hormonama chová jako bys byla těhotná. To je nejspiš ten důvod, proč i po vysazení neovuluješ. Taky bych zkusila přírodní cestu ať se tělo nastartuje a funguje..ne do sebe furt cpát umělý hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14582
11.4.20 23:11

Někdy se to používá na nabuzení vaječníků, většinou krátkodobě do tří měsíců. Zkusit to můžeš. Funguje to vlastně na tom samém principu, jako když se říká, že je po potratu „pohnojeno“. Můžeš ale zkusit i přírodní prostředky. Mě se na nastartování ovulace výborně osvědčila hormonální kúra z fi. Naděje Mgr. Podhorné nebo Gynex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama