Pomůže hormonální antikoncepce na nepravidelnou a silnou ms?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mindi
Kecalka 416 příspěvků 18.05.19 23:16
Pomůže hormonální antikoncepce na nepravidelnou a silnou ms

Ahoj, prosím o radu, už začínám být zoufalá. Mám silnou, nepravidelnou ms. Doktorka poradila Mirenu, s tím, že bude lepší ji zavést na podzim, abych neměla zkažené léto neustálým špiněním. Napsala mi zatím ha. Myslela jsem, že se bez ní obejdu, ale dnes zase po 17 dnech opět ms :zed:. Je mi z toho do pláče. Deset dní budu lítat na záchod a pak pár dní klid a zase do kola. Myslíte, že mi antikoncepce pomůže? Nemůže mi ještě ublížit? Mám silnou nadváhu, bojím se trombózy. Pomohla vám někomu ha na silnou ms, nebo poraďte co jiného vám pomohlo ( Ascorutin ani citron mi nezabírá ). Moc všem dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
maskovak
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 18.05.19 23:24

Zkus pambu, malicke davky, abys menses uplne nezastavila a po vysazeni to nebylo jeste horsi, a sojove tablety, treba z DM drogerie. K HA ti neporadim, je to individualni. Zpevnuj panevni dno cviky. Ascorutin a citron je na houby, na hodne silny menses.Kup si vlozky Kotex Night a intenkontinencni silne (ne tampony ani kalisek). Hodne spi a odpocivej a nedrz diety, netyrej telo, ono se to srovna. Hodne ovocnych stav. Klidek a pohoda :-)

maskovak
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 18.05.19 23:26

https://mediately.co/…50mg-tableta HA bych nejedla.Ale tva volba a nutno konzultovat s lekarem.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 18.05.19 23:28

Jinak nekdo radi kontryhel. Varuji, nekolik bylinkaru mi reklo, ze naopak zesili, ale musela bys to zkusit, kazda jsme jina.Mne ji zesilil. Nepomohly ani dalsi byliny.

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 11518 příspěvků 18.05.19 23:32

Jo, znám holky kterým to pomohlo. Bylas na krvi než to ha napsali? Z té by se riziko trombózy poznalo.

Mindi
Kecalka 416 příspěvků 18.05.19 23:40

@terien já brala antikoncepci před cca 7lety. To jsem byla i na krby. Pak jsem byla dvakrát těhotná a teď mi krevní testy nedělala, jen mi ji napsala.

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 11518 příspěvků 18.05.19 23:41
@Mindi píše:
@terien já brala antikoncepci před cca 7lety. To jsem byla i na krby. Pak jsem byla dvakrát těhotná a teď mi krevní testy nedělala, jen mi ji napsala.

Jestli máš strach z té trombózy, tak se s Dr domluv, ať tě na tu krev pošle. Jinak já bych tu ha zkusila, proč ne.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 19.05.19 00:12

Pomohla skvěle, na extrémně silnou a dlouhou menstruaci. Důvod, proč ji mám trvale a s plnou podporou svého gynekologa. Tuším, že jako chlap a doktor má větší pochopení pro neuvěřitelnou únavu z neustálého krvácení, než místní ženské pro hormony :zed:
Ale jinak já byla zdravá a štíhlá, takže do ostatních rizik nekecám… :nevim:
Jinak jasně, prášky jsou mor, ale jen do té doby, dokud vám trvalá medikace kortikosteroidy nedrží naživu někoho z rodiny… A hormony jsou svinstvo přesně jen do doby, kdy jejich odpůrkyně sama nemůže otěhotnět a první žene doktora uhánět o všechny zázračný pilulky, svědomitě ignorujíc, kolikanásobek hormonů proti holkám s antikoncepcí do sebe cpe. ŘÍká se tomu pokrytectví a česká ženská bažina je tím silně promořená :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 00:25

Normalne mam MS skoro sedm dni v kuse, ale s HA naposled jen 2dny pak 2dny pauza a pak uz jen lehky zaspineny.
Me to pomohlo a beru HA s jednou presavkou skoro 13 let v kuse. A nemenila bych. Ale ja jsem silne pro HA…ale musis si najit tu spravnou…aktualne mam Minisiston (nebo jak se to pise) a je to fakt super, uplne v pohode jsme si sedli.

Kokolina29
Kecalka 167 příspěvků 19.05.19 00:48

Gynex

maskovak
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 19.05.19 01:00
@Mindi píše:
Ahoj, prosím o radu, už začínám být zoufalá. Mám silnou, nepravidelnou ms. Doktorka poradila Mirenu, s tím, že bude lepší ji zavést na podzim, abych neměla zkažené léto neustálým špiněním. Napsala mi zatím ha. Myslela jsem, že se bez ní obejdu, ale dnes zase po 17 dnech opět ms :zed:. Je mi z toho do pláče. Deset dní budu lítat na záchod a pak pár dní klid a zase do kola. Myslíte, že mi antikoncepce pomůže? Nemůže mi ještě ublížit? Mám silnou nadváhu, bojím se trombózy. Pomohla vám někomu ha na silnou ms, nebo poraďte co jiného vám pomohlo ( Ascorutin ani citron mi nezabírá ). Moc všem dekuji

a otehotnet nechces? pokud ne, tak ji zkus…

maskovak
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 19.05.19 01:04

@LAlezane Proč pokrytectví? Záleží na životní situaci…Řada žen ji nikdy nebrala, ale jak píšeš, přišla období, kdy si o prášky říct musely. Jinak mám gynekologa muže a ten není nijak nadšeným zastáncem HA. Vkládám sem ještě link o negativech HA - ale netvrdím, že nejsou ženy, kde není řešením-kdybych ji potřebovala, také bych si o ni řekla. Link https://www.studenta.cz/…article:231/

O-livia
Povídálka 36 příspěvků 19.05.19 01:47

Zkus Macu. Mne krasne upravila totalne rozhazeny cyklus i silu krvaceni. Na HA se vykasli.

darekp
Závislačka 2598 příspěvků 19.05.19 06:48

@Mindi me antikoncepce pomohla, mela jsem cyklus delsi 35 dni, ale krvacela jsem 14 dni z toho tyden az deset dni fakt silne :roll: od doby, co mam HA, mam cyklus 28 dni a MS normalne silnou celkem 5 dni :) takze za me urcite pomohla :pankac:

Mindi
Kecalka 416 příspěvků 19.05.19 06:52

@darekp a můžu se zeptat kolik ti je? Mě je 35 další děti už nechci. Někde jsem četla, že ha je vhodnější spíše pro mladší.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama