Pomůže mi e-cigareta omezit a postupně přestat kouřit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evculka
Stálice 72 příspěvků 02.02.18 10:12
Pomůže mi e-cigareta omezit a postupně přestat kouřit?

Ahoj holky zjistila jsem že jsem těhotná 4+5tt (druhé tehu) v prvním tehu jsem kourila a nekourila asi slabá vůle. Chci vědět jestli máte zkušenosti s e-cigaretou že bych si koupila minimální liquid s nikotinem a postupně přestala. Je to možné? Je to méně škodlivé? Potřebuji s tím pomoct u nás kouří všichni takže lákadel bude mnoho kam vejdu :zed: poradíte?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 7325 příspěvků 02.02.18 10:16

Mně rozhodně. Moje první e-cigareta mi pomohla jen částečně. Pak jsem ale koupil jinou, mnohem silnější, a ta už mi cigarety nahradila víc než dost. Za mě ano, ale záleží na výkonu a také síle nikotinu.
Ale i slabý nikotin bude rozhodně lepší než nic a e-cigareta je také dobrá pro tu nekouřící nervozitu.

mayunka
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 7 inzerátů 02.02.18 10:19

Ahoj, pred prvnim tehotenstvim jsem hulía jak fabrika, pres krabicku denne. Kdyz mi vysel test, prestala jsem. Kdyz jsem pak mesic po porodu prestala kojit, zase jsem si zapalila. Druhe tehotenstvi stejne. Po porodu (nekojim) opet chute, tak kourim elektronku. Manzel totiz 9 let nekouri a absolutne to nesnasi. Myslim ze ve finale je horsi ta elektronicka, sice tam neni dehet a ty srajdy, ale jak to nesmrdi, tak to clovek taha porad. Mela bys prestat, kvuli miminku :srdce: @Evculka

Tableta
Závislačka 3938 příspěvků 02.02.18 10:19

Nepomůže a míň škodlivé to není.

denisas8
Stálice 100 příspěvků 02.02.18 10:20

Ahojky, tak e-cigareta je prý ještě větší svinstvo než normální cigareta :nevim: Já jsem si pořídila Iqos, nevím jestli si o tom slyšela, ale za mě super. Už nekouřím vůbec normální cigarety, ale jen tohle. Dostáváš do sebe jen nikotin, a nesmrdí to. :) Myslím, že by tě to mohlo odnaučit. Mě teda nešlo o to odnaučit se kouřit, ale spíš že tohle můžu doma a v restauracích a nesmrdím.

Emimin7
Kelišová 7325 příspěvků 02.02.18 10:27

Tady je dobře popsáno, jak e-cigarety škodí výrazně méně než klasické:

http://www.elektronicka-cigareta-online.cz/…ke-cigarety/

Podobných článků je spoustu. Já sám to pociťuji na sobě, že se mi dýchá mnohem lépe.

Šarlota4
Echt Kelišová 9542 příspěvků 02.02.18 10:42

@denisas8 nesmrdi to? Smrdi to jak zmoklej pes :D. Fakt to smrdi, nelze to kourit uvnitr doma. A neni to jen cistej nikotin. Lepsi nez cigaro, ale zkus si o tom neco nacist.

Šarlota4
Echt Kelišová 9542 příspěvků 02.02.18 10:44

@denisas8 kazdopadne do kavarny si ho beru a je to jedinej duvod proc ho mam.

Emimin7
Kelišová 7325 příspěvků 02.02.18 10:49
@Šarlota4 píše:
@denisas8 nesmrdi to? Smrdi to jak zmoklej pes :D. Fakt to smrdi, nelze to kourit uvnitr doma. A neni to jen cistej nikotin. Lepsi nez cigaro, ale zkus si o tom neco nacist.

Na to jsou dobré náplně bez příchutě, ty nejsou ničím cítit.

Šarlota4
Echt Kelišová 9542 příspěvků 02.02.18 10:53
@Emimin7 píše:
Na to jsou dobré náplně bez příchutě, ty nejsou ničím cítit.

Do Iqosu? Asi tezko prodavaji ligt, klasiku a mentolove. Tam se nekupuje tekuta napln, ale ty male cigarety, ktere se do toho nasadi.

Emimin7
Kelišová 7325 příspěvků 02.02.18 10:55
@Šarlota4 píše:
Do Iqosu? Asi tezko prodavaji ligt, klasiku a mentolove. Tam se nekupuje tekuta napln, ale ty male cigarety, ktere se do toho nasadi.

Jo pardon, já myslel e-cig.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 11:17

Muj chlap se takhle kourit odnaucil, ecko mel asi pul roku a pak uz ani to nepotreboval. Z normalnich mu zacalo byt blbe, tak to mel asi jednodussi, ze uz na to ani pak nemel tu chut. Jen potreboval proste u pivka, vinka, kafe mit v ruce neco, z ceho se dyma, takovy ten ritual:)

Poisson28
Kecalka 330 příspěvků 02.02.18 11:19

Tak já díky e-cigaretě přestala po 16 letech á krabička denně snad během týdnu. Za mě super, kupuji si teda náplně s nikotinem, ale postupně ubírám, takže počítám, že tak do dvou let budu u náplní bez toho :mrgreen: Pro těhule je to super, ty bez nikotinu, máš ´něco´ v ruce, máš z čeho tahat, příchutě si vybereš, na jaký máš zrovna chuť a náladu… Za mě je e-cig. prostě jednička, a pro tebe coby těhuli určitě mnohem, mnohem lepší varianta kouření, než s cigárama :palec:

warita
Kelišová 7147 příspěvků 02.02.18 11:22

Holky, nikotin je NEUROTOXIN, to jen tak na okraj. Mimo jine to je ucinna latka v pesticidech.

Elektronicka cigareta, kde diky absenci zapachu a pod vlivem myslenky, ze to prece tolik neskodi do nenarozeneho miminka clovek pumpuje nikotin jedna basen, nevim nevim.

Byt vami, prestala bych uplne.

Lea L
Kecalka 241 příspěvků 02.02.18 11:35

Já nechci nějak moralizovat.. dřív jsem kouřila a dost, ale sama jsem si řekla, že bych to mohla omezit než otěhotním, tak jsem snížila na 3 cigarety denně, pak na 1 a teď nekouřím vůbec - a to neříkám, že bych neměla chuť! Moje kamarádka (40 let) přestala ze dne na den, protože dostala infarkt přisuzovaný hodně stresu a kouření..
Navíc miminku škodí ten nikotin, který je i v těch elektronických, resp. nejsem doktor, tak nevím jestli úplně plodu, ale na cévy určitě a ty jsou i v placentě..
Pokud není dostatečně silná motivace Vaše zdraví, zdraví Vašeho prvního dítěte, ani toho mrňouska v bříšku, tak zkuste cokoliv co Vám pomůže příjem škodlivin minimalizovat.. I když e-cigareta není nejlepší, aspoň budete mít „berličku“, ale co třeba se spíš s někým pobavit, abyste posílila svojí vůli a psychiku a přestala úplně? A hodně štěstí!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když vás bolí záda, změňte životní styl. Jednorázová pomoc nefunguje

Znáte to hezké české přísloví: tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama