Pomůže mi někdo s úkolem ze stylistiky pro andragogy za fin. odmě

67
26.4.20 13:55

Pomůže mi někdo s úkolem ze stylistiky pro andragogy? Fin.odmena

Byl by někdo ochotný mi pomoci s úkolem do školy a zároveň si přivydělat? Práce cca na hodinu. Pošlu do zpráv. Můžeme se domlouvat i přes fb, aby jste věděli s kým mate tu čest a věřili:) na financích se domluvíme.
Díky :palec:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
33748
26.4.20 14:34

Proč se na tu školu hlásíš, když na ni nemáš. Není to náhodou UJAK?

• Nahlásit
35489
26.4.20 14:56

Možná by to chtělo upřesnit, jestli se jedná o Bc. nebo Mgr. obor a jestli potřebuješ, aby ten úkol za Tebe někdo udelal nebo jestli potřebuješ vysvětlit tak, abys ho nakonec byla schopna udělat sama :nevim:

• Nahlásit
67
26.4.20 15:36
@Burj Chalifa píše:
Proč se na tu školu hlásíš, když na ni nemáš. Není to náhodou UJAK?

Ne není… Chci titul a nechci vynaložit velké úsilí, proto nabízím finance za splnění úkolu. Chceš ni snad pomoci, nebo jsi si tu šla vylit srdíčko a zvednout ego?

• Nahlásit
67
26.4.20 15:37
@Jana206 píše:
Možná by to chtělo upřesnit, jestli se jedná o Bc. nebo Mgr. obor a jestli potřebuješ, aby ten úkol za Tebe někdo udelal nebo jestli potřebuješ vysvětlit tak, abys ho nakonec byla schopna udělat sama :nevim:

Bc…Nechci ho vysvětlit. Chapu ho. Chci aby to někdo udělal za mě.

• Nahlásit
67
26.4.20 15:39
@Burj Chalifa píše:
Proč se na tu školu hlásíš, když na ni nemáš. Není to náhodou UJAK?

A mimochodem, řekl někdo ze tomu úkolu nerozumim? Nebo ze ho potřebuji vysvětlit?

Ty mas asi slušně vykojeny mozek. Skoro 32 000 příspěvku

• Nahlásit
20724
26.4.20 16:11

No ty jsi dobrá. Chceš titul, ale nechceš se namáhat 8o Svědomí a etika ti asi nic neříká. A ještě urazis nekoho kvuli počtu příspěvků. Skutečný charakter :zed:

• Nahlásit
67
26.4.20 16:17
@Novire píše:
No ty jsi dobrá. Chceš titul, ale nechceš se namáhat 8o Svědomí a etika ti asi nic neříká. A ještě urazis nekoho kvuli počtu příspěvků. Skutečný charakter :zed:

Ty mas co říkat. Trávis tu každý den, místo toho aby jsi se nějak vzdělávala, když už mas takový keci o etice a svědomí.
Jiný než on-line život neznáš, koukám:)

• Nahlásit
3615
26.4.20 16:21

To moc času neušetříš, když místo psaní prudíš na Emiminu. :think: Jinak teda divně zvolený místo, kde se na takovou věc ptát.

• Nahlásit
67
26.4.20 16:30
@MrsNorris píše:
To moc času neušetříš, když místo psaní prudíš na Emiminu. :think: Jinak teda divně zvolený místo, kde se na takovou věc ptát.

Ale neurazim :) očekávala jsem pomoc.
Ale místo toho se tu sešli moralistky v komentářích, co nemají nic jiného na praci, než komentovat, místo toho, aby tento příspěvek přešli.

Možná proto se emiminu říká: “hejno supů”

• Nahlásit
20724
26.4.20 16:31
@Noll píše:
Ty mas co říkat. Trávis tu každý den, místo toho aby jsi se nějak vzdělávala, když už mas takový keci o etice a svědomí.
Jiný než on-line život neznáš, koukám:)

O mé vzdělání se nestrachuj - statnicovala jsem v lednu. O to vic me stve tvuj pristup, kdyz vim, kolik me to stalo úsilí..

• Nahlásit
67
26.4.20 16:44
@Novire píše:
O mé vzdělání se nestrachuj - statnicovala jsem v lednu. O to vic me stve tvuj pristup, kdyz vim, kolik me to stalo úsilí..

Ale to bylo přeci tvoje rozhodnutí, kolik do toho vložíš úsilí. Nerozumim tomu, proč te štve u ostatních, ze si to snaží zjednodušit. Mohla jsi si to také zjednodušit. Nechtěla jsi, nechtěla. Můžeš si gratulovat, ze jsi tomu věnovala tolik času a s čistím svědomím jít spát. Jiní to tak nemají, ale není důvod jim neprat. Prej a bude ti přáno :)

• Nahlásit
33748
26.4.20 16:52
@Noll píše:
A mimochodem, řekl někdo ze tomu úkolu nerozumim? Nebo ze ho potřebuji vysvětlit?Ty mas asi slušně vykojeny mozek. Skoro 32 000 příspěvku

jak jsi přišla na to, že kojím? :mrgreen: Absurdní je, že takový příspěvek vůbec zakládáš. A za úplatu. To bude mít škola radost, až Tě tu někdo práskne :mrgreen:

• Nahlásit
463
26.4.20 16:55

Nebylo by lepsi se domluvit s nejakym spoluzakem? :think: Ten to ma v zive pameti, toto je forum pro maminky hlavne…
A nediv se, ze nektere uzivatelky, jak ty rikas, moralizuji. Zaplatit nekomu za vypracovany ukol totiz neni zjednoduseni, ale obchazeni (de facto podvod). :) Ale u tebe mi to vubec nevadi, vadilo by mi to asi treba u budouciho lekare, kdyby za nej studium oddrel nekdo jiny. Ale tam by se na to brzo prislo. :)

• Nahlásit
21280
26.4.20 16:56
@Noll píše:
Ale neurazim :) očekávala jsem pomoc.
Ale místo toho se tu sešli moralistky v komentářích, co nemají nic jiného na praci, než komentovat, místo toho, aby tento příspěvek přešli.Možná proto se emiminu říká: “hejno supů”

když je tu hejno supů, proč sem chodíš žebrat o to aby za tebe někdo udělal tvojí práci?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat