Pomůže té jeho ex najít si přítele?

Anonymní
25.12.18 12:48

Pomůže té jeho ex najít si přítele?

Holky, potřebuji radu. Trochu jsem pomohla rozbít manželství jednoho staršího muže - přiznávám. Zamilovala jsem se, úplně jiný svět, známí, finanční možnosti, nebylo potřeba zas až tak moc a dostala jsem ho. Jenže jeho manželka začala vyvádět, dělala mi dusno, ale relativně rychle podala rozvod. Takže on je dnes právně volný, i když tam probíhá válka o majetek. A ta jeho ex nás pořád sleduje, pořád brojí proti mně, kde může - naštěstí ji potkám tak jednou do roka, ale všichni okolo jsou pod palbou, jak jsem hrozná, není mi to zrovna příjemné, občasný přešlap udělá každý. Musím ho vždycky srovnat, že by jí měl říct, aby dala pokoj, ale není to nic platné. Pomůže, když si někoho najde? Mám jí zkusit někoho nahnat? Už mě to fakt štve.

Anonymně pochopitelně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

49111
25.12.18 12:50

To se nediv když jsi rozbila manželství. To se s Tebou už potáhne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
25.12.18 12:51

Ty se divis? kdyz nechces problemy s ex, vybirej si nezadane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2293
25.12.18 12:52

Jo nažeň jí nějakého ostrého chlapa, který ti pak rozbije hubu… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5186
25.12.18 12:54
@Anonymní píše:
Holky, potřebuji radu. Trochu jsem pomohla rozbít manželství jednoho staršího muže - přiznávám. Zamilovala jsem se, úplně jiný svět, známí, finanční možnosti, nebylo potřeba zas až tak moc a dostala jsem ho. Jenže jeho manželka začala vyvádět, dělala mi dusno, ale relativně rychle podala rozvod. Takže on je dnes právně volný, i když tam probíhá válka o majetek. A ta jeho ex nás pořád sleduje, pořád brojí proti mně, kde může - naštěstí ji potkám tak jednou do roka, ale všichni okolo jsou pod palbou, jak jsem hrozná, není mi to zrovna příjemné, občasný přešlap udělá každý. Musím ho vždycky srovnat, že by jí měl říct, aby dala pokoj, ale není to nic platné. Pomůže, když si někoho najde? Mám jí zkusit někoho nahnat? Už mě to fakt štve.Anonymně pochopitelně.

Ty musis byt ctnost sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2013
25.12.18 12:56
@Anonymní píše:
Holky, potřebuji radu. Trochu jsem pomohla rozbít manželství jednoho staršího muže - přiznávám. Zamilovala jsem se, úplně jiný svět, známí, finanční možnosti, nebylo potřeba zas až tak moc a dostala jsem ho. Jenže jeho manželka začala vyvádět, dělala mi dusno, ale relativně rychle podala rozvod. Takže on je dnes právně volný, i když tam probíhá válka o majetek. A ta jeho ex nás pořád sleduje, pořád brojí proti mně, kde může - naštěstí ji potkám tak jednou do roka, ale všichni okolo jsou pod palbou, jak jsem hrozná, není mi to zrovna příjemné, občasný přešlap udělá každý. Musím ho vždycky srovnat, že by jí měl říct, aby dala pokoj, ale není to nic platné. Pomůže, když si někoho najde? Mám jí zkusit někoho nahnat? Už mě to fakt štve.Anonymně pochopitelně.

Najdi ji lesbu… Ale nějakou výkonou, pod tíhou denodennich orgasmu a zenskyho pochopení by ti mohla dát klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
512
25.12.18 12:58

A co si prosimte cekala?Nasla sis zenateho,tak si s tim snad musela pocitat ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.18 12:59
@histep píše:
Ty musis byt ctnost sama.

Hele on to byl, kdo mi říkal, že spolu nejsou. A je fakt, že mají víc domů a on zrovna bydlel v tom jednom, ona s dětmi v tom druhém. Měli od sebe klíče, trochu oddělené ložnice, říkal, že mu to tak vyhovuje, chtě si dělat co chtěl, ona to nějak tolerovala. Takže spolu nebyli, asi to stejně směřovalo k rozchodu. Zřejmě jsem to jen urychlila. A že hledám někoho, kdo mi imponuje, co je na tom špatného?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.12.18 13:00
@lalalyla píše:
A co si prosimte cekala?Nasla sis zenateho,tak si s tim snad musela pocitat ne?

Podala rozvod, rozvedli je rychle, tak to rozhodla, on je volný, Tak ať dá pokoj, ne? Taky když jsme se rozvedli, tak jsem mého ex nestíhala.

• Nahlásit
  • Citovat
14653
25.12.18 13:01
@Anonymní píše:

Ty musíš být troll. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49111
25.12.18 13:06
@Anonymní píše:
Podala rozvod, rozvedli je rychle, tak to rozhodla, on je volný, Tak ať dá pokoj, ne? Taky když jsme se rozvedli, tak jsem mého ex nestíhala.

ty máš dost. Co měla asi tak dělat? Čekat at se ten její vyblbne, taky bych to řešila radikálně a rychle. Ale rozhodně by ten rozvod nebyl v klidu a děti by jistě z cizí ženské nadšené nebyly :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5186
25.12.18 13:07
@Anonymní píše:
Hele on to byl, kdo mi říkal, že spolu nejsou. A je fakt, že mají víc domů a on zrovna bydlel v tom jednom, ona s dětmi v tom druhém. Měli od sebe klíče, trochu oddělené ložnice, říkal, že mu to tak vyhovuje, chtě si dělat co chtěl, ona to nějak tolerovala. Takže spolu nebyli, asi to stejně směřovalo k rozchodu. Zřejmě jsem to jen urychlila. A že hledám někoho, kdo mi imponuje, co je na tom špatného?

Trochu oddelene loznice - kazdy v jednom dome. Pohadky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2013
25.12.18 13:09

No a to jsou důvody, proč jsou sexrobotky na vzestupu a časem nahradí spoustu žen. A ten zbytek bude jen na produkci děti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15733
25.12.18 13:09

To je ta karma děvče

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.18 13:11
@histep píše:
Trochu oddelene loznice - kazdy v jednom dome. Pohadky.

Nejsou, jezdila jsem za ním do toho domu, kde bydlel a ona tam fakt nechodila. Tehdy jim raději vzal klíče a nechal jen tomu nejstaršímu dítěti, který o nás věděl a tak tam nechodil.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama