Pomůžete mi při vedení DE a účetnictví v POHODĚ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mesiah
Kecalka 317 příspěvků 24.01.17 13:10
Pomůžete mi při vedení DE a účetnictví v POHODĚ?

Ahoj,

mám zakoupený účetní systém POHODA Komplet včetně TAX a chtěla bych se pustit do zpracování daňové evidence a vedení účetnictví u téměř čerstvého sro + DPH. Našel by se tady někdo, kdo by mi za úplatu v začátcích pomáhal a na koho bych se mohla v případě nouze obrátit, jak dál? Děkuji

Reakce:

Hanula1212
Kelišová 5105 příspěvků 24.01.17 14:25

U s. r.o to bude účetnictví, nikoli evidence. Pohoda má docela dobře zpracovanou nápovědu. Kromě toho také spoustu info najdete na jejich stránkách, pokud jsem i tak byla v koncích, napsala jsem na hotlinku, většinou odpověď do pár minut. Ale klidně mi můžeš napsat, pokud si nebudeš vědět rady.

Terina24
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 24.01.17 14:35

Souhlas s predchozim prispevkem, napoveda je zpracovana skvele… :) plus podle meho je Pohoda neskutecne prehledna (na jinem programu jsem nedelala) a za par tydnu ji zvladnes jako profik :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >