Pomůžete mi prosím najít název knihy

4630
1.3.21 21:32

Pomůžete mi prosím najít název knihy

Dobrý den, ahoj prosím pěkně o radu už dlouho pátrám po jedne knížce, prolezla jsem celou databázi knih a ani podle žánru ani podle štítků jsem ji nenašla už jsem z toho nešťastná…ona byla normální holka co pracovala jako servírka někde tuším, on bohatý dominantní krasavec, který chodil zásadně v obleku, její nejoblíbenější móda byly džíny triko a co bylo její doménou byly conversky… bydlela s babičkou, protože matka se jich se sestrou vzdala (později se ukázalo že to nebyla úplně tak pravda) ta její máti byla zapletená do nějakého průšvihu podle všeho z nějakou mafii.Ten její krasavec ji nechával hlídat protože věděl že se něco děje a chtějí ji unést, mezitím někdy dostane ta její babička infarkt, oni se oni pak starají přitom ona tam z nich je asi největší drsňák…její oblibou je vaření ale nejraději dělá ananasový koláč… jednou kdy byly v jednom z těch období kdy vlastně jakože nemohli být spolu, protože on má nějaké své démony, se potkají v nějakém drahém obchoďáku a ta babička si tam koupí nějaký úplně drahy ten ananas a toho „krasavce“ pozve bna večeři…mv epilogu vím že on ji koupil všechny možné barvy conversek, je z ní psycholožka a jejich syn dětem krade ponožky protožety děti nenosí stejný pár a je stejný puntičkář jako jeho otec…a ještě se tam stal takový jeden zvrat kdy ona jde k jeho rodičům na večeři i se sestrou a zjisti se že ta sestra je dcera jeho otce tak se čeká na testy jestli i ona není jeho sestra…snad si někdo vybaví název nebo autora… děkuji moc pěkný večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
600
1.3.21 21:36

To vubec nevim, ale az to zjistis tak si to snad aji prectu :D zni to hrozne drsne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4630
1.3.21 21:40

@Alouette :lol: :lol: chápu vím že tomu dominovaly barevné conversky a že ta holka neuměla nosit šaty…byla to parádní kniha žádný klasický sladak…víš jak mě to štve :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
1.3.21 21:41

@Ennny to uplne verim. Ja jsem ted zkousela googlovat jestli to nenajdu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4630
1.3.21 21:47

Jako lepší popis už nemám, ale nevzpomenu si ani na jedno jméno…jo ještě měla kamaráda homosexuála který ji vlastně naučil oblíkat se jako ženskou…a ještě vím že ji ten její krasavec několikrát „přepadl“ u ní v pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
1.3.21 21:53

Nemůže to být něco od Joy fielding? Má podobné příběhy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3220
1.3.21 22:01

Kdysi js m četla knížku a hrdinka nosila citrónově žluté Conversky :mrgreen: Samozřejmě anglickou, hrdinka bydlela někde v zahradním na domku na nějakém panství… :think:

Ale už si nevzpomenu na děj :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4630
1.3.21 22:02

@Kejsyy děkuji za tip :kytka: ale bohužel ne, od té jsem četla zachraníš mě ráno taky parádní Mimochodem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
1.3.21 22:05
@Ennny píše:
@Kejsyy děkuji za tip :kytka: ale bohužel ne, od té jsem četla zachraníš mě ráno taky parádní Mimochodem ;)

Já od ní mám hodně knih, tak mě napadlo, díky podobnému stylu. Tak přeji hodně štěstí 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
666
1.3.21 22:38

Já jsem to měla půjčené z knihovny, ale na název si teď nevzpomínám. Nebylo to S. C.Stephens Hravě? Ještě se mi vybavuje jedna kniha na N… ale nemůžu si vzpomenout. Zato vím přesně ve které polici v knihovně bych ji našla. Jenže je zavřeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12497
1.3.21 22:44

Nasla jsem treba toto - nebyla by tam Tvoje kniha?
https://www.goodreads.com/…62.Converse_

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4630
2.3.21 07:25

@Poštolka J a nemáš možnost se podívat podle kartičky na historii výpůjček na netu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
666
2.3.21 10:48

Ne, máme průkazy jen k zapůjčení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
666
2.3.21 10:53

Ještě to možná bylo Raine Miller, Aféra Blackstone? U nás je to těžko, protože chodím do knihovny s dětmi a část knih, co budu číst mi vybírají náhodně děti, takže nebývají ve stohu knih jen oblibení autoři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4630
2.3.21 10:57

To nebyla série, takže toto taky ne ikdyz to vypadá zajímavě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat