Pomůžete mi vybrat šaty na svatbu?

Anonymní
9.6.16 23:19

Pomůžete mi vybrat šaty na svatbu?

Půjdu na kamarádčinu svatbu a vybírám šaty. Ráda bych si vzala jedny z těchto dvou, nechce se mi kupovat další, takže bych ráda využila některé z těch, co už mám. Už jsem se na to ptala na jedné diskuzi, kde ale byly rozporuplné odpovědi a navíc se tam vyskytují ženské, které módu až moc řeší (např. i na vesnickém plese odsuzují nošení šatů po kolena (musí být na zem!), nechci se jim nijak vysmívat, na jednu stranu mají pravdu, ale já s těmito názory nesouhlasím. Zeptám se proto ještě tady, kde jsou asi, co se módy týká, obyčejnější ženy.
U květovaných šatů si nejsem jistá, zda nejsou moc tmavé, u modrých, zda nejsou moc volnočasové a vzor na svatbu moc divoký. Myslíte, že alespoň jedny z nich by na tu svatbu šly vzít? Svatba to bude taková klasická.
Prosím o zachování anonymu, nechci prozradit spojitost přezdívek s tou druhou stránkou :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2043
9.6.16 23:21

Foto prosím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.16 23:22

Ještě ty šaty… :mrgreen:
fotky ilustrační, na žádné z nich nejsem já :think:

• Nahlásit
  • Citovat
9.6.16 23:24

Mě se líbí modré :palec: ale osobně bych na svatbu nešla ani v jedněch :think: asi bych si koupila nové :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
9.6.16 23:25

Mne se nelibi ani jedny saty, na svatbu se podle me nehodi, ale kdyz uz neni jina moznost volby tak modre, cerne jsou prilis smutecni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
9.6.16 23:29
@IrenaKřížová píše:
Mě se líbí modré :palec: ale osobně bych na svatbu nešla ani v jedněch :think: asi bych si koupila nové :lol:

asi tak

@Anonymní píše:
Ještě ty šaty… :mrgreen:
fotky ilustrační, na žádné z nich nejsem já :think:

ale jestliže máme vybírat z těchto dvouch tak asi ty černo-kytičkové..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19486
9.6.16 23:29

Ja bych si vzala cerne a na krk nejaky maly satecek v barve nejake kytky, treba… nebo jine barevne doplnky, aby nebyly tak tmave… Mpdre maji pomerne divoky vzor, podle meho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
9.6.16 23:30

Ty modré :)
Stejně každý kouká na krásnou nevěstu. Jinak když vidím kolikrát kdo jde v čem na svatbu tak si myslím, že za „šupáka“ nebudeš :) Doplňky, psaníčko a lodičky a budeš za kočku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2043
9.6.16 23:30

Z těch dvou se mi víc líbí ty černo -barevné a pokud bych neměla možnost třetí voby, šla bych v těch. Nezastávám názor, že na svatbu se nemá v tmavých šatech. Já třeba jinou barvu moc nenosím, necítím se v ní dobře. a tyto nejsou celočerné. A nesnáším celoplošné vzory, mi přijde, že skoro každého zestaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7627
9.6.16 23:38

Mně se líbí víc ty modré. A slavnostnější ráz jim můžeš dodat doplňky, botami účesem a líčením. Ono hned jinak vypadá, když si ten samý model vezmeš nenalíčená, neučesaná, bez šperků a kabelky a k tomu žabky, nebo máš lodičky na jehlách a k nim ladící kabelku, slavnostní účes a nějaké šperky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5732
9.6.16 23:53

Tak mě se naopak libi ty tmavší s kytkama -strašně moc. Je to presne ten styl šatu, po kterém touzim, ale zatím jsem nemela tolik odvahy. :-) Viděla bych to na nejake barevne lodičky a korále, připadne barevnou kabelku, aby to trochu rozrazilo tu tmavou barvu a byla bys za kočku. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Papuchalka
9.6.16 23:56

Jsem take pro modre :)) mam rada ten strih, je to elegantni

• Nahlásit
  • Citovat
184
10.6.16 00:18

Modré :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1292
10.6.16 00:20

Cerne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5103
10.6.16 00:28

Mně se ty modré nelíbí, vzor je na mě moc divoký. Ty černo - květované se mi naopak líbí moc :palec: Sice jsou tmavé, ale jak už někdo výše psal, dala bych k nim doplňky, v barvě těch kytek - růžová, fialková nebo jaká to je v reálu :D a tím se to rozsvítí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama