Pomůžete nám vylepšit eMimino? Vypňte dotazník za 3 minutky

12987
12.11.18 12:43

Pomůžete nám vylepšit eMimino? Vypňte dotazník za 3 minutky

Milé uživatelky,

každý den se pro vás snažíme dělat eMimino místem, kam se rády vracíte. Abychom vám ještě lépe porozuměli, připravili jsme krátký dotazník, díky kterému můžeme společně eMimino i nadále zlepšovat.

Zároveň vám dáváme možnost osobního popovídání si, stačí nám v dotazníku nechat kontakt. Vybrané uživatelky pozveme na kávu.

Těšíme se na vaše odpovědi :kytka:

Tým eMimina

Dotazník najdete tady: https://www.survio.com/…5U9K5G4X2I1N

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

3591
12.11.18 13:09

@admin vyplneno :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
12.11.18 13:21
@admin píše:
Milé uživatelky,

každý den se pro vás snažíme dělat eMimino místem, kam se rády vracíte. Abychom vám ještě lépe porozuměli, připravili jsme krátký dotazník, díky kterému můžeme společně eMimino i nadále zlepšovat.

Zároveň vám dáváme možnost osobního popovídání si, stačí nám v dotazníku nechat kontakt. Vybrané uživatelky pozveme na kávu.

Těšíme se na vaše odpovědi :kytka:

Tým eMimina

V kterých bodech se konkrétně vyplňují nápady na zlepšení tohoto webu? Nečetla jsem úplně pozorně, ale zatím mi to přijde jako dotazník výzvědný a nic nedávající. Možná snad to setkání na kávě. Nebo se pletu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8900
12.11.18 13:27

A kde je ten dotazník?

Příspěvek upraven 12.11.18 v 13:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6909
12.11.18 13:28
@Kobliha51 píše:
V kterých bodech se konkrétně vyplňují nápady na zlepšení tohoto webu? Nečetla jsem úplně pozorně, ale zatím mi to přijde jako dotazník výzvědný a nic nedávající. Možná snad to setkání na kávě. Nebo se pletu?

Přesně to samé mě taky napadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2060
12.11.18 13:30

vyplněno,ale také jsem čekala více otázek ohledně webu :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12987
12.11.18 13:32

@g.sandova Dotazník najdete pod textem v odkaze. Vkládám pro jistotu i takto:

https://www.survio.com/…5U9K5G4X2I1N

@Kobliha51 @Denisa56 Ano přesně tak. Dotazník je spíše mapující. Následující popovídání s několika z vás bude rozhodně důkladnější. Budeme rádi, když nám svoje připomínky k eMiminu a jeho funkcím budete psát klidně do diskuse, SZ nebo na e-mail :).

Díky moc všem :kytka:

Josefina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
12.11.18 13:34

Mě to přijde jako zaměření na reklamu, nebo zpráva pro Babiše. Na vylepšení e mimina se nikdo neptá. Ale je to fuk. Už mě tu toho nemůže moc překvapit. :D :potlesk: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8900
12.11.18 13:52

Vyplneno. Na mobilu jsem neviděla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
897
12.11.18 14:20

Vyplněno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35972
12.11.18 14:47

V dobré víře a naivitě jsem dotazník otevřela a zase zavřela. Nechápu jak vám pomůže k vylepšení emimina, na které weby chodím. Kdybyste nazvali dotazník jinak, tak se zůčastním. Nápadů by bylo, ale jaksi nejsou kam vyplnit a dávat osobní údaje fakt nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12987
12.11.18 14:58

@aiwwa Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu sem do diskuse. Určitě bude ještě možnost nám pomoci obšírnějším dotazníkem.

Tento dotazník je pouze stručný a s uzavřenými otázkami. Na jeho základě se můžete, ale nemusíte zúčastnit dalších rozhovorů. Kontaktní údaje v závěru dotazníku jsou dobrovolné a pouze pro účely dalšího výzkumu a uživatelského testování :).

Děkujeme všem za stále přibývající odpovědi! :kytka:

Josefina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.18 15:38
@Kobliha51 píše:
V kterých bodech se konkrétně vyplňují nápady na zlepšení tohoto webu? Nečetla jsem úplně pozorně, ale zatím mi to přijde jako dotazník výzvědný a nic nedávající. Možná snad to setkání na kávě. Nebo se pletu?

Dik za varovani :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13910
12.11.18 16:55
@Kobliha51 píše:
Mě to přijde jako zaměření na reklamu, nebo zpráva pro Babiše. Na vylepšení e mimina se nikdo neptá. Ale je to fuk. Už mě tu toho nemůže moc překvapit. :D :potlesk: :mavam:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1133
12.11.18 17:23

Vyplněno ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...