Pomůžete přeložit životní příběh do angličitiny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jeník21
Nováček 3 příspěvky 28.08.18 09:42
Pomůžete přeložit životní příběh do angličitiny?

Zdravím,
najde se dobrá duše, která by byla ochotna darovat svůj volný čas k překladu mého textu do aj, který by mi mohl změnit život, a doufám, že v budoucnu i některým jiným daleko potřebnějším? Někoho možná chytí za srdce, někomu bude připadat směšný, nejen příběh, ale i pokus, jak něco změnit. Jde o to přepsat text, který nosím v hlavě o svém životě a budoucím bytí. Zatím není příliš šťastný, i když víru neztrácím. Pokud bych se měl charakterizovat, pak (i když to bude znít nejspíš povýšeně), mohu o sobě tvrdit, že jsem nejčestnější člověk planety :). Po přečtení textu pochopíte o jakou věc mi jde, a že je člověk, který má tu moc vše změnit. Nicméně je spojen s USA a při takové žádosti je nejlepší poslat dopis, kde vše sdělím přímo dané osobě. Moje angličtina je taková, že si sice koupím lístek na train, ale tím končím. Tedy poznám pokud by přeložený text neodpovídal originálu, ale více zatím nedovedu. Pokud chci tedy žádat o znatelnou pomoc, byl bych rád, kdyby měl dopis, alespoň nějakou úroveň. Jedná se cca o 1 stránku Wordu. Více bychom projednávali přes email, pokud se tedy najde dobrá duše. Doufám, že se zde nedočkám výsměchu, ale porozumění. Předem díky za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 28.08.18 11:11

Klidně ti to přeložím. Angličtina-americká na úrovni rodileho mluvčího.

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 28.08.18 11:12

Victoria1988

Victoria1988

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 28.08.18 11:13

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 28.08.18 11:13

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 28.08.18 11:14

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 28.08.18 11:15

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 28.08.18 11:16

Klidně ti to přeložím. Angličtina-americká na úrovni rodileho mluvčího

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 28.08.18 11:16

Klidně ti to přeložím. Angličtina-americká na úrovni rodileho mluvčího

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 28.08.18 11:17

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 28.08.18 11:20

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 28.08.18 11:54

Jeník21
Nováček 3 příspěvky 28.08.18 12:50

@Victoria1988 Páni, to je rychlost s úžasnou odpovědí 8o Mohu poprosit e-mail, kam bych mohl soubor poslat? Půjde přeci jen o důvěrnější info, trochu opatrnosti, stydlivosti, těžko přesně popsat, ale snad chápeš (tykáním snad neurazím vzhledem k tvé odpovědi). Jen si tedy potřebuji vše promyslet a řádně sepsat, ať to má nějakou úroveň, smysl, cíl i z mé strany. Stále jsem v práci, kde mě je teď potřeba snad více než kdy jindy, ale to vše se vlastně dozvíš. Jen tím směřuji k tomu, že bych to mohl poslat během 7 dní +-, od tebe samozřejmě žádný express nevyžaduji, až budeš mít chuť, trochu času. Kdo si počká, ten se dočká, i tak jsou to neocenitelné služby.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >