Pomůžete s návrhem šatny?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1.gabii
Kecalka 190 příspěvků 15.11.18 07:41
Pomuzete s navrhem satny?

Ahoj holky, potrebovala bych pomoct s navrhem satny. Za nas je naprosto nepouzitelna a nejradsi bychom ji vymlatili a nechali si udelat vestavenou skrin. Ale samozrejme je to prace i investice navic, tak kdyby nekdo z vas mel nejaky napad jak to tam zaridit tak, aby to bylo ucelne, budu rada za jakykoli napad.
Nametu na pinterestu je samozrejme hodne, ale vsude je ta satna „jednolita“ a ne takova, jakou mame my. Jednalo by se o ulozny prostor na trika, mikiny, kalhoty, svetry. Na bundy a spodni pradlo budeme mit jine prostory.
Pridavam fotky a uzasny nakres s rozmery (u ktereho bych se divila, kdyby se nekdo vyznal) ????.

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 15.11.18 09:23

Ahoj.

No prostory jsou to docela členité o tom žádná, ale zase je to pěkná a docela velkorysá místnost na šatnu.

Jsem teď viděla šatnu Michaela Korse, takže v tom duchu bych jela. :) Vím, že on ji má celistvou, ale pro inspiraci posílám odkaz.

https://www.kafe.cz/…0190114.html?…

Co nejvíc šatních tyčí a nakoupit ramínka. :) A absolutně všechno trička, mikiny atd. věšet na ramínka. A pak tam kde se nevejdou šatní tyče tak vyplnit policemi, na které můžeš dávat krabice atd.

Ale bude to chtít určitě na míru a požádat si návrh.

tininas
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 15.11.18 09:29
@tininas píše:
Ahoj.

No prostory jsou to docela členité o tom žádná, ale zase je to pěkná a docela velkorysá místnost na šatnu.

Jsem teď viděla šatnu Michaela Korse, takže v tom duchu bych jela. :) Vím, že on ji má celistvou, ale pro inspiraci posílám odkaz.

https://www.kafe.cz/…0190114.html?…

Co nejvíc šatních tyčí a nakoupit ramínka. :) A absolutně všechno trička, mikiny atd. věšet na ramínka. A pak tam kde se nevejdou šatní tyče tak vyplnit policemi, na které můžeš dávat krabice atd.

Ale určitě to bude chtít nechat si šatnu udělat na míru.
1.gabii
Kecalka 190 příspěvků 15.11.18 09:30

No jako tam je to proste tak clenite, ze vlastne z jedne strany muzou byt police (ale to bude tak na dva kominky vedle sebe max) a na druhe strane max ty tyce s raminkama…ten prostor hned naproti vchodu se nevyuzije nejak :nevim: . Na miru bychom to samozrejme nechavali delat. Ale ja treba potrebuju jen na sve veci min 3 police a 10 raminek…spodary a ponozky budou v komode…

tininas
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 15.11.18 09:32
@1.gabii píše:
No jako tam je to proste tak clenite, ze vlastne z jedne strany muzou byt police (ale to bude tak na dva kominky vedle sebe max) a na druhe strane max ty tyce s raminkama…ten prostor hned naproti vchodu se nevyuzije nejak :nevim: . Na miru bychom to samozrejme nechavali delat. Ale ja treba potrebuju jen na sve veci min 3 police a 10 raminek…spodary a ponozky budou v komode…

Tam bych si buď nechala udělat, nebo sehnala nějaké velké zrcadlo. :)

kadlina
Neúnavná pisatelka 17248 příspěvků 15.11.18 11:08

@tininas moc nesouhlasím s tvrzením, že je to velkorysý prostor, když na větší části je zkosená střecha. Na opačné straně je zas zkosená stěna. Šatna Korse je hezká, ale pravoúhlá, takže si může dát hromadu šuplů a tyčí na ramínka, to zakladatelka nemůže. V podstatě mě vůbec moc nenapadá, kam by si mohla dát tyč :think:

Zakladatelko mohla bys tam naznačit, jak daleko od stěny 158 cm se ještě postavíš? Postavíš se ve výkusu 63cm? Myslím místo, kde je na fotce o zeď opřená bílá deska. Je na výkresu šířka dveří?

kadlina
Neúnavná pisatelka 17248 příspěvků 15.11.18 11:56

Něco mě napadlo viz můj bleskový nákres. Do výkusu u zkosení bych dala skříň výsuvnou. Na přiložených fotkách jsou podobné skříně. Do té by se vešla minimálně jedna tyč délky nějakých 70-80cm. Nevím výšku, ale možná by se vešly i dvě tyče nad sebe. Pokud by se nevešly, tak zbytek poličky. Pak by se vedle, podle mě, měla vejít ještě jedna s tyčí byť hůře přístupná. A pak by na konci zbylo ještě něco hodně nízkého třeba na boty, sezónní věci apod. Nalevo od dvěří bych dala rohové police přímo na zeď. Záleží na tom, kolik potřebujete ramínek a kolik polic. Pod police se dají přidělat i šatní výsuvy na ramínka https://www.remeslnyobchod-e-shop.cz/…-Hogar-290mm nebo výsuv na kalhoty http://www.nodo-shop.cz/…hoty-9-ramen Má to výhodu, že se člověk nemusí ohýbat k policím u země. Nevím, jestli jsem to vysvětlila jasně, kdyžtak se ptej ;)

1.gabii
Kecalka 190 příspěvků 15.11.18 12:01
@kadlina píše:
@tininas moc nesouhlasím s tvrzením, že je to velkorysý prostor, když na větší části je zkosená střecha. Na opačné straně je zas zkosená stěna. Šatna Korse je hezká, ale pravoúhlá, takže si může dát hromadu šuplů a tyčí na ramínka, to zakladatelka nemůže. V podstatě mě vůbec moc nenapadá, kam by si mohla dát tyč :think:Zakladatelko mohla bys tam naznačit, jak daleko od stěny 158 cm se ještě postavíš? Postavíš se ve výkusu 63cm? Myslím místo, kde je na fotce o zeď opřená bílá deska. Je na výkresu šířka dveří?

Sirka dveri je myslim 70cm. Ve vykus se postavim aniz bych se musela zklanet fakt jen u te postavene desky, pak to jde hrozne dolu. Jedine dat na „nezkosene“ strane skrin s policemi, na tu stenu kde je oprene to viko taky a tam davat veci co tak casto clovek nepouziva a naproti te steny s oprenym vikem nejakou tyc pidi na par raminek…jinak netusim. Hlavne ta stena je nejak tlusta, tak aby to nakonec nebyla nosna stena ( i kdyz je to za me kravina, ale my jsme barak nestaveli a vzhledem k tomu, ze je tam hodne veci mimo plany tak si nejsme jisti…). Ale pokud nosna nebude, tak to asi zhodime a dame vestavku…

kadlina
Neúnavná pisatelka 17248 příspěvků 15.11.18 12:10

@1.gabii nevím, jestli si vestavěnkou v něčem pomůžete. Ten výkus je hodně hluboký a hodně zkosený. Podle mě to nemá moc velký potencionál ani zepředu :think: Leda tam zajíždět se štendry a zbytek police.

1.gabii
Kecalka 190 příspěvků 15.11.18 12:58

Skrin nebude az uplne ke zdi zkosene…predsta­vovala bych si to nejak takhle, protoze to zkoseni je fakt extremni takze bysme se mlatili do hlavy.

kadlina
Neúnavná pisatelka 17248 příspěvků 15.11.18 13:12

To jo, ale v tom výkusu budeš mít hloubku vestavěnky 63cm plus hloubku bez výkusu, což je i v případě, že zbytek bude jen policový, něco přes metr. A když ve zbytku budeš chtít šatní tyč, tak to bude ještě cca o 25cm víc. Muselo by se tam udělat něco takového, co jsem dávala na fotkách, celovýsuv, nebo výkus zaslepit.

1.gabii
Kecalka 190 příspěvků 15.11.18 13:48

Jasny, ten nejhlubsi kus by se dal zaslepit nebo by se tam daly ty vysuvne tyce na raminka. No dekuji za inspiraci, budeme to muset doma probrat…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >