Ponižuje mě a je zlý

Anonymní
7.1.19 21:13

Ponizuje mě a je zly

Ahoj, mám 2 lety vztah. Přítele miluju ale.. Občas mě vadí, že je negativisticky, nastvava se na mě kvůli hovadinam, je nervózní že všeho.
Dnes jsme se viděli po 3 dnech, vyzvedával mě z práce, zeptala jsem se, zda už udělal nákup, nebo jdeme nakupovat spolu, totálně mě seřval jak malou holku, že kdy to měl jako stihnout. Jen jsem se zeptala. Celou cestu v autě na mě byl hnusný, vystoupila jsem, že jdu na nákup a udělám jídlo, ať Teda odpočívá v autě, šel celou dobu 5 kroku za mnou, dělal si vlastní nákup. Viděl, jak se tahnu s těžkým nákupem, minerakama a brečím, ale usmíval se a šel za mnou. Pak mě nezapomněl ještě shodit, že jsem se cítila jako 5 létě dite
Přitom jsem měla připravený prádlo na večer, když jsme se neviděli a on zas vybouchl. Asi to nemá budoucnost co?
Nebere mě jako rovnocenou partnerku nejspis

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.1.19 21:15

Přečti si to po sobě a představ si, že ti to napsala nejlepší kamarádka. Co bys jí poradila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
7.1.19 21:16
@Anonymní píše:
Ahoj, mám 2 lety vztah. Přítele miluju ale.. Občas mě vadí, že je negativisticky, nastvava se na mě kvůli hovadinam, je nervózní že všeho.
Dnes jsme se viděli po 3 dnech, vyzvedával mě z práce, zeptala jsem se, zda už udělal nákup, nebo jdeme nakupovat spolu, totálně mě seřval jak malou holku, že kdy to měl jako stihnout. Jen jsem se zeptala. Celou cestu v autě na mě byl hnusný, vystoupila jsem, že jdu na nákup a udělám jídlo, ať Teda odpočívá v autě, šel celou dobu 5 kroku za mnou, dělal si vlastní nákup. Viděl, jak se tahnu s těžkým nákupem, minerakama a brečím, ale usmíval se a šel za mnou. Pak mě nezapomněl ještě shodit, že jsem se cítila jako 5 létě dite
Přitom jsem měla připravený prádlo na večer, když jsme se neviděli a on zas vybouchl. Asi to nemá budoucnost co?

Nezlob se, ale tahle otázka je jako myšlená vážně? Přečti si to po sobě a sama si odpověz.

• Citovat
  • Nahlásit
5303
7.1.19 21:17

Nemůžeš ho milovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4416
7.1.19 21:17

no to je vážně poklad. tak buď si vyjasníte vaše soužití nebo asi nic no. To bych nesnesla dělat takovou onuci ze sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12773
7.1.19 21:18

Dalsi trapak no :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5244
7.1.19 21:21

Budoucnost to má,ale ne moc růžovou pro tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53191
7.1.19 21:32

Vykašli se na něj. Je to zakomplexovaný blbeček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
7.1.19 21:33

To bych nesnesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33138
7.1.19 21:39

tak teď ještě neplánovaného mimíska ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23650
7.1.19 21:42
@Anonymní píše:

Když ho miluješ, není, co řešit. Škoda, že nemáš ráda hlavně sebe. Holt budeš tahat těžký tašky, u toho bulet, občas tě seřve a jako fakan se budeš taky často cítit. Jestli to chceš, hodně štěstí. Ale ty to vlastně chceš, viď? Počítám, že se za chvilku dozvíme, že má i své dobré vlastnosti a že umí být i hodný a tím pádem že není tak zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
7.1.19 21:44
@hanka.br. píše:
Když ho miluješ, není, co řešit. Škoda, že nemáš ráda hlavně sebe. Holt budeš tahat těžký tašky, u toho bulet, občas tě seřve a jako fakan se budeš taky často cítit. Jestli to chceš, hodně štěstí. Ale ty to vlastně chceš, viď? Počítám, že se za chvilku dozvíme, že má i své dobré vlastnosti a že umí být i hodný a tím pádem že není tak zle.

Jojo, je hodný = nebije mě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33138
7.1.19 21:44

ale pak se změnil.....

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
7.1.19 21:46
@Anonymní píše:

S takovým jsem vydrzela 18 let :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
7.1.19 21:47

Každý se k tobě chová jen tak, jak ty mu dovolíš. Buď si to vyříkejte, to znamená, nebreč když taháš minerálky, ale omlať mu je o hlavu nebo pokud na to nemáš s ním jít do konfrontace, vybodni se na to. Jiná už ho srovná do latě… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat