Ponožkoboty pro 2,5 leté dítě - poradíte?

7.7.20 22:23

Ponožkoboty pro 2,5 leté dítě - poradíte?

Ahoj, dítko zarputile odmítá nové boty. Doma chodí v ponožkách s protiskluzovou úpravou. Venku na zahradě běhá na boso. Potřebujeme ale chodit i do jiného terénu. Myslíte si, že jsou ponožkoboty dobrá volba? Máte osobní zkušenost? Mám obavy, aby si na ponožkoboty nezvyklo definitivně a pak neodmítalo konvenční boty. Díky za názory :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6159
7.7.20 22:34

Nemám s nimi zkušenost. A jinak nosí barefoot? Co nosil v zimě? Holiny taky nerad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
7.7.20 22:47

Ja mam zkusenost a za me ne, poti se v nich noha, spatne se cisti. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5901
7.7.20 22:49

@Čajíček1980 Tak vyzkoušejte barefoot. Mě „konvenční“ boty připravily 26 let bolestivé chůze než jsem jako dospělá objevila barefoot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
7.7.20 23:02

@Čajíček1980 Myslím, že jsou super na první krůčky v roce, ale ve dvou a půl :nevim:? V čem chodil doteď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 23:04

@svatecnice V zimě Froddo. Holiny vůbec. Předtím baleríny dd step. Má ale už velkou nozku a dd step jsou v její velikosti už tvrdé. Zimní by nosila i teď :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 23:08

Pro mě nepochopitelně odmítá celoroční Frodda. Zimní si vezme i teď. Rozdíl ve „střihu“ minimální. Nechápu. Hledám nějakou alternativu s tím, že ji samozřejmě nechci od „konvenčních“, nicméně barefoot, odnaučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
7.7.20 23:33

@Čajíček1980 a zkoušela jsi zajít do obchodu, ať si zkusí vybrat sama? Třeba když se jí ty boty budou líbit (barva, obrázek), tak je bude nosit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 23:49

@Vernika15 Zkoušela. Zhodnotí, že jsou krásné, ale na nohu si je nevezme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
8.7.20 00:19

@Čajíček1980 doporucuji fb skupinu barefoot nejen pro deti. Vzdy me dobre poradili, najdou se tam i duse, co umi krasne sit a sijou botky na zakazku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.20 08:49

@hapolda Moc děkuju za tip :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie