Praní ponožek do balerýn

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

casualties543
Povídálka 14 příspěvků 24.04.18 16:18
Ponožky prani

Ahoj holky, prosím poraďte, v práci nosím ponožky (takový ty mini) do balerynek a co si budem povídat i přes spreje a pravidelnou péči jsou,, cítit" je mi jasné, že vyprat, ale nechce se mi třeba kvůli 6sti mini ponožkami zapínat pračku na vyvářku, abych zničila bakterie a nvm jestli při praní v ruce zničím již zmíněné bakterie, nemáte nějaký fígl jak hygienicky prat menší množství prádla? Prát ponožky a trička nebo ručníky dohromady mi je proti srsti :lol: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 24.04.18 16:23

8o 8o 8o To jako místo abys je hodila do pračky s ostatním prádlem, tak je sprejujes a obavas se, jestli ruční praní zneškodní bakterie? Kristepane. Normálně je je hod do pračky s ostatním prádlem.

ivašot.
Kelišová 5743 příspěvků 24.04.18 16:29
@Helileli píše:
8o 8o 8o To jako místo abys je hodila do pračky s ostatním prádlem, tak je sprejujes a obavas se, jestli ruční praní zneškodní bakterie? Kristepane. Normálně je je hod do pračky s ostatním prádlem.

taky koukám z čeho všeho jde uděkat problém.
Vždycky peru ponožky normálně s ostatním prádlem.

TinaAn
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 24.04.18 16:31

Hodila bych ponožky normálně do pračky k prádlu a přidala desinfekci na prádlo (dělá př. Sanytol, nebo v DM ta jejich značka- používám manželovi na sportovní oblečení a funguje).

casualties543
Povídálka 14 příspěvků 24.04.18 16:33

Ale nedělám z toho problém, jen prostě jsem myslela, že je nějaký styl jak vyprat jen pár ponozek, pardon, že jsem se zeptala :oops: a ano sprejuji si vždy obuv před a po použití a nevidím důvod to nedělat :* :andel:

casualties543
Povídálka 14 příspěvků 24.04.18 16:34

@TinaAn
Super, díky za tip :hug:

hani28
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 24.04.18 16:35

Taky jsem jeste neslysela, aby nekdo pral ponozky zvlast. Jak peres normalni ponozky? Tak je vyper s kalhotama, kdyz nechces s trikama, oboji je na nohach. Ja tedy normalne peru vse dohromady.
Jinak teda my mame pracku s kratkym pulhodinovym cyklem, ale prat samotne ponozky, to by mi prislo plytvani praskem a ani by se to podle mne poradne nevypralo, kdyz se to nema ‚s cim trit‘.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26736 příspěvků 9 inzerátů 24.04.18 16:44
@casualties543 píše:
Ale nedělám z toho problém, jen prostě jsem myslela, že je nějaký styl jak vyprat jen pár ponozek, pardon, že jsem se zeptala :oops: a ano sprejuji si vždy obuv před a po použití a nevidím důvod to nedělat :* :andel:

jo, jen pár ponožek se taky dá prát ručně… raději si je vyprat ručně po každém použití než se pokoušet zahladit to sprejem…

Uživatel je onlineLalelale
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 24.04.18 16:47

@casualties543 Radši občas peru malé várky, než nosit neprané oblečení a maskovat to sprejem 8o nezlob se, ale to je opravdu nechutné. Pokud máš tak málo prádla, vyprala bych je s čímkoliv jiným. Nebo v ruce. Docela zajímavé priority, prát s ručníky se ti ekluje, ale nosit zapáchající ponožku už ne…

Monchichik
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 24.04.18 16:49

@casualties543 No pár ponožek můžeš klidně vyprat v ruce, když je nechceš dát k ostatnímu prádlu.

casualties543
Povídálka 14 příspěvků 24.04.18 17:06
@Lalelale píše:
@casualties543 Radši občas peru malé várky, než nosit neprané oblečení a maskovat to sprejem 8o nezlob se, ale to je opravdu nechutné. Pokud máš tak málo prádla, vyprala bych je s čímkoliv jiným. Nebo v ruce. Docela zajímavé priority, prát s ručníky se ti ekluje, ale nosit zapáchající ponožku už ne…

Jeej, tak to jsme se špatně pochopili, já si vždy beru čisté ponožky :potlesk: jen prostě než si vlezu v čistých ponožkach do bot, vysprejuji je 8) a taky Peru i menší množství, ale myslela jsem, že je i ekonomičtější způsob :think:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26736 příspěvků 9 inzerátů 24.04.18 17:37

@casualties543 tak hlavně klid, ponožky snad můžeš oprat s normálním ostatním prádlem… jaké bakterie na nohou bys tak měla mít, když si bereš pokaždé čisté ponožky a nohy si předpokládám taky pravidelně myješ? Nohy si přece taky nevyvařuješ… spíš bych řešila jiné boty, ve kterých noha větrá a nepotí se a nezapáchá… a pokud tě trápí zápach nohou i ve správných botách, tak bych možná zkusila řešit spíš toto… na to jsou dobré sprcháče s koloidním stříbrem…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22744 příspěvků 2 inzeráty 24.04.18 18:06

@casualties543 já je teď dostala k narozeninám, jsou to moje první a musím říct, že mě vůbec nenapadlo je prát jinak, než ostatní ponožky, tzn. s prádlem. Večer hodím do koše a až budu prát danou barvu, tak to tam přihodím…

AninaEli
Nadpozemská drbna 26396 příspěvků 24.04.18 18:08

@Regina Hero :mavam: :mavam: sprcháč s koloidním stříbrem, to mě zajímá, neznáš nějaký dobrý? Naši dva kluci mají velký problém s tím, že jim jsou cítit nohy ať dělají, co dělají. Jejich ponožky právě moc nejdou prát s ostatním prádlem, protože je to pak nasmraděné všechno. :nevim: :nevim:

Takže já rozumím dotazu zakladatelky, ono je to ve velkém prádle dost cítit, pokud se tam dají „voňavé“ ponožky. Přidávám do pračky s ponožkami Sanytol dezinfekci a stejně to pak často dost zavání. :nevim:

casualties543
Povídálka 14 příspěvků 24.04.18 18:17
@AninaEli píše:
@Regina Hero :mavam: :mavam: sprcháč s koloidním stříbrem, to mě zajímá, neznáš nějaký dobrý? Naši dva kluci mají velký problém s tím, že jim jsou cítit nohy ať dělají, co dělají. Jejich ponožky právě moc nejdou prát s ostatním prádlem, protože je to pak nasmraděné všechno. :nevim: :nevim:Takže já rozumím dotazu zakladatelky, ono je to ve velkém prádle dost cítit, pokud se tam dají „voňavé“ ponožky. Přidávám do pračky s ponožkami Sanytol dezinfekci a stejně to pak často dost zavání. :nevim:
:hug:
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama