Poodtržení placenty od dělohy

SasankaB
12.7.13 18:26

poodtržení placenty od dělohy

Ahoj holky nemáte někdo zkušenosti z poodtrženou, nebo odtrženou placentou od dělohy v druhém trimestru :(?Je to vážné? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.7.13 18:33

Ahoj trochu víc se rozepiš

• Nahlásit
  • Citovat
SasankaB
12.7.13 18:40

Byla jsem na ultrazvuku jsem ve 14tt trošku jsem špinila. Mimi vpřádku, akorát musím být v klidu prý se mi něco odtrhlo tak musím ležet aby se to zase přilepilo. Nějak jsem to nepochopila v tom šoku. Takže si myslím že je to nejspíše tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
536
12.7.13 18:51

Jak to popisujes, tak nevim, mozna to je neco podobneho jako u me. Zacala jsem spinit a zjistilo se, ze se mi odchlipuje placenta, mezi stenou se vytvorila krevni srazenina hematom. Musela jsem lezet a cekat, jestli se hematom vstreba a placenta se zase prilepi zpatky. Dr me pak upozornila, ze je vetsi pravdepodobnost, ze se tu prichyti vic a pri porodu se pak sama nepusti. Nakonec vse dobre dopadlo, narodila se nam holcicka a placenta se po premlouvani sama pustila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SasankaB
12.7.13 18:55

@Fally123 děkuji ti, to bude určitě ono na ultrazvuku jsem viděla takovou dutinku.Jen jsem chtěla vědět jestli se to přichytí zpátky a nebude to mít nějaký vliv na pokračování těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
49892
12.7.13 19:00

@SasankaB to s eobčas stane, pokud to neni moc tak by to mělo být ok ale na 100% to nikdo neví. mě řekli když jsme masivně krvácela a měla obří hematom že raději těhu ukončí, já odmítla prý je to zbytečné prodlužování s nulovou šancí a nulová šance tady běhá :lol: :lol: ale ležela jsem do 20tt :jazyk:. chce to klidový režim a hlavně nic nezvedat :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SasankaB
12.7.13 19:09

No já měla jen pár kapek tmavé krve, ale ještě k tomu začínající zánět. Takže ležím a modlím se. Kdyby to bylo už hodně vážný, tak si myslím, že by mi to snad doktor řekl. Snad..

• Nahlásit
  • Citovat
49892
12.7.13 19:10

@SasankaB já myslim že ano. já taky řekla že jdu domů a budu ležet tam ;). Víc s edělat nedá ale asi to bylo málo a to by mělo být brzo ok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SasankaB
12.7.13 19:15

@Markéta80 tak děkuju za podporu.Moje těhotenství je bez zvracení a tak, Takže tohle je určitě za to Abych to neměla tak jednoduché. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
49892
12.7.13 19:19

@SasankaB já si vždy užívala nevolnosti dost dlouho a naposled i to ležení, strach byl šílenej ale vali to zvládla, začla jsem krvácet v 8tt, vali měla 1,25cm a kolem ní hematom 6,5×6cm :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SasankaB
12.7.13 19:24

@Markéta80 tak hlavně, že jste to holky zvládly. Závidím holkám co si to užívají bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
3183
12.7.13 19:26

@SasankaB od 20.tt jsem krvacela. Mela jsem placentu previa a odlupovala se mi ;) Chtelo to hoooodne klidu, lezela jsem v nem., dostala pilule proti krvaceni… pak jsem se do nem. vratila jeste 2×… ale placenta se trochu vytahla, takze… Davat na sebe pozor - pokud jde o totez nebo o neco podobneho jako mam ja… Drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SasankaB
12.7.13 19:31

@Barčí1411 no tak to jsou vyhlídky. Asi si budu muset zvyknout že nemůžu dělat to co dřív a být v klidu. Mám totiž ráda procházky a výlety. S tím je asi útrum. :( je nějaká poloha v které bych neměla moc ležet? Nebo je to jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
49892
12.7.13 19:37

@SasankaB jo bezproblémové těhotenství bohužel jsem nikdy neměla :? ale takhle zpětně si říkam že to tak hrozný nebylo :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3183
12.7.13 19:38

@SasankaB nemusi to tak byt u kazde ;) Placenta se s rostouci delohou ve vetsine pripadech vytahne a vse bude v poradku :) Ale jestli mas dodrzovat klidovy rezim, tak dodrzuj - ja prave jednou uklidila a pak hned opet zakrvacela, tak jsem mastila zase do nem., ale ted uz opravdu odpocivam, jak jen to jde - placenta se vytahla, je sice porad nizko polozena, ale uz to neni placenta previa. No a beru klasika ascorutin proti krvaceni, kterej mi zustane az do porodu. Tak hodne odpocivej - je to nuda, ale…stoji to za to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama